Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τα οποία είναι τα μόνα που "πρέπει" να είσαι θετική..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εσυ για ποιο λογο πηγες τεχνολογικη και δεν συνεχισες την θετικη?
υποστηρίζεις οτι είναι καλυτερο για 2ο κ 4ο πεδιο να πας τεχνολογικη, ναι ομως για να γινει καποιος χημικος ή βιολογος δεν χρειαζεται να υπαρχουν οι βασεις απο το λύκειο, και συγκεκριμενα απο την θετικη?:what:

Να σου πω ναι μάλλον λάθος μου δεν είναι μόνο το 3ο πεδίο είναι και για όποιον θέλει να πάει χημικός!Και όχι τόσο χημικός μηχανικός!Ποιο πολύ απ ολα διαφωνώ οχι με το να πάει κάποιος θετική αλλά να πάει στην δευτέρα και να αλλάξει στην τρίτη?Δεν υπάρχει κάποιος λόγος αμα δεν θέλεις να πας στην γ θετική γιατί δηλαδή να ζαλίζεσαι με eχtra 2 ώρες φροντιστήριο και να θέλεις πολύ παραπάνω διάβασμα για χημεία απ οτι το άλλο μάθημα της τεχνολογικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
αν πραγματικά όμως σου αρέσει η Χημεία και πιστεύεις οτι κάπου μπορεί να σε βοηθήσει γτ να μην πας θετική και να αλλάξεις μτ?!
εγς θα αποφασίσω μετά το καλοκαίρι....
έχω δηλώσει θετική, αλλά θέλω να έχω πολλές επιλογές!!!
θα κάτσω το καλοκαίρι να διαβάσω αρχαία, μαθηματικά, φυσική και να τελειώσω την ιστορία της γ' λυκείου που μου αρέσει πολύ, για να είμαι οκ!!!


αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
σκεφτομαι να ακολουθησω τη θετικη κατευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ θα πάω θεωρητική κατεύθυνση, γιατί είμαι καλή στα φιλολογικά και θέλω να γίνω φιλόλογος! Χωρίς σχόλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αν πραγματικά όμως σου αρέσει η Χημεία και πιστεύεις οτι κάπου μπορεί να σε βοηθήσει γτ να μην πας θετική και να αλλάξεις μτ?!
εγς θα αποφασίσω μετά το καλοκαίρι....
έχω δηλώσει θετική, αλλά θέλω να έχω πολλές επιλογές!!!
θα κάτσω το καλοκαίρι να διαβάσω αρχαία, μαθηματικά, φυσική και να τελειώσω την ιστορία της γ' λυκείου που μου αρέσει πολύ, για να είμαι οκ!!!


αυτά!
Αμα σ αρέσει η χημεία γιατί να μην συνεχίσεις και στην γ?Πίστεψε με αν γουστάρεις χημεία 1000 φορές καλύτερα να μάθεις και να παπαγαλίσεις βιολογία παρα ΑΟΔΕ!Αν θες να αλλάξεις οπωσδήποτε στην τρίτη γιατί να την πάρεις την θετική στην β?πάρε κ διάβασε βιβλία εξωσχολικά χημείας εξαιρετικά κ καλύτερα απ του σχολείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria

Νεοφερμένος

Η glykeria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θετική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiatsakona

Νεοφερμένος

Η sofiatsakona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χμμμμ δύσκολο πράγματι.... σθγκεκριμένα τρλένομαι για άλγεβρα και χημεία αλλά κ η φυσική δεν με χαλάει καθόλου.... όμως μ αρεσει και η ιστορία (ανωμαλιαααααα) και είμαι καλή γιατί αποστηθίζω εύκολα (ας το παραδεχτούμε το σύστημα στηρίζεται αποκλειστηκά στην παπαγαλία) 90% πάντως θετική γιατί:
α) σκέφτομαι για σχολές 3ου πεδίου
β) οι χειρότερες συμμαθήτριές μου θα πάνε θεωριτική (που έμπλεξα θεέ μ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το β μην το σκέφτεσαι καν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τα ατομα που λες πως θα πανε θεωρητικη αστα και μην τα υπολογιζεις. Ακολουθησε και πηγαινε στην κατευθυνση που σου ταιριαζει αναλογα με τα μαθηματα που τα πας καλα και με τα πεδια που θες να πας!!

Εγω παντως θα παω θεωρητικη!!!Τα θεωρητικα δεν τα αλλαζω με τιποτα, αν και μου αρεσουν πολυ και τα μαθηματικα, αλλα η φυσικη ειναι ο χειροτερος εχθρος μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το κλειδί για να επιλέξεις τη σωστή κατεύθυνση είναι μία!
Λοιπόν ας πάρουμε παράδειγμα εμένα επέλεξα να ασχοληθώ με τα οικονομικά και τη διοίκηση επιχειρήσεων. Αυτό βρίσκετε στο 5ο παιδίο που μπορώ να μπω απ'όλες τις κατευθύνσεις οπότε διάβασα ΟΛΕΣ τις σχολές από τα υπόλοιπα πεδία και βρήκα άλλη μια από το 1ο παιδίο που μου αρέσει πολύ. Όποτε 1ο και 5ο μας κάνουν ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanesa

Νεοφερμένος

Η Vanesa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Θεωρητική!!
εκτός το ότι είμαι άσχετη τελείως στα μαθηματικά και στη φυσική μου άρέσουν περισσότερο τα μαθήματα της θεωρητικής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Θετική στη Β' και μάλλον Τεχνολογική στη Γ'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Θετική.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandros

Νεοφερμένος

Ο Sandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω παιδες παιζεται τωρα.............Θετικη ή Τεχν ..................ποτε επιλεγουμε κατευθηνση όμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγω παιδες παιζεται τωρα...............................ποτε επιλεγουμε κατευθηνση όμως?
στη β λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandros

Νεοφερμένος

Ο Sandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
στη β λυκείου
ναι αλλα ενοω ποτε οταν παμε και καλα να γραφτουμε? ή στο τελος των εξετασεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα σας δώσουν ένα χαρτί για να επιλέξετε με το μάθημα επιλογής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kbatsos

Νεοφερμένος

Ο kbatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θετική και στη ΄Γ βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anast

Νεοφερμένος

Η anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
θεωρητική στανταρ
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top