Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

alkgeopa

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μουζάκι (Καρδίτσα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
θετική επιλέγεις μόνο αν ενδοιαφέρεσαι για ιατρικές επιστήμες. και αν έχεις κόλλημα με αυτά τα μαθήματα
-----------------------------------------
παράλληλα φυσική γενικής κατα τη γνώμη μου επιλέγεις άμα έχεις κόλλημα με τη φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
θετική επιλέγεις μόνο αν ενδοιαφέρεσαι για ιατρικές επιστήμες. και αν έχεις κόλλημα με αυτά τα μαθήματα
-----------------------------------------
παράλληλα φυσική γενικής κατα τη γνώμη μου επιλέγεις άμα έχεις κόλλημα με τη φυσική

Από θεωρητική δηλαδή διαλέγεις και τι μαθήματα γενικής να παρακολουθήσεις πέρα από της κατεύθυνσης?:hmm: Αν είναι έτσι πετάαααμε...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki==>PERFECT

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγώ προτιμώ τη θεωρητική επειδή μ'αρεσουν περισσοτερο τα θεωρητικά μαθήματα...αλλα δν θα έλεγα και οχι στην θετική κ τεχνολογικη καθώς ειμαι αρκετα καλη κ σ'αυτά,ομως για λογους προτιμησης,θα παω θεωρητκη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Έχω αποφασίσει να ακολουθήσω την θεωρητική κατεύθυνση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οχι ρε παιδια τι λετε τωρα φυσικα κ θα παω εγω απο θετικη......απαπαπαπα στα υπολοιπα
:jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μου κάνει εντύπωση το μεγάλο ποσοστό των θετικών αν και τις περισσότερες φορές είναι η κατεύθυνση με τα λιγότερα άτομα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
και εγω θετικη......ειχα δει και εναν εφιαλτη με τον Θουκιδιδη να με κυνηγαει...δεν ειμαι εγω για τα αρχαια..παπαπα......οσο για την τεχνολογικη τα βρησκω σκουρα στις αρχες οκονομιες και δεν μου αρεσει ο προγραμματισμος......ειναι αγνωστη λεξη για μενα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Don Juan

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΘΕΤΙΚΗ !!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@$P@

Νεοφερμένος

Η @$P@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμενα παντα μου αρεσε-δλδ και ακομα μοθ αρεσει- το επαγγελμα του δικαστη αλλλα δυστυχως στα φιλολογικα πατώνω... αντιθετα ειμαι παρα πολυ καλη στα θετικα μθμτα... αρα αναγκαστηκα τεχνοογικη...:(:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexoula

Νεοφερμένος

Η alexoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τεχνολογικη μαλλον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τεχνολογικη διάλεξα .
Μάθημα Επιλογής : Εφαρμογές Υπολογιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Διαλεξα Θετικη

Με μαθημα επιλογης στην Γενικη : Βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τι ακριβως θα πει ''μαθημα επιλογης στη γενικη"? :S

Εμενα παντα μου αρεσε-δλδ και ακομα μοθ αρεσει- το επαγγελμα του δικαστη αλλλα δυστυχως στα φιλολογικα πατώνω... αντιθετα ειμαι παρα πολυ καλη στα θετικα μθμτα... αρα αναγκαστηκα τεχνοογικη...:(:)

Καλε απο τεχνολογικη μπορεις να πιασεις και το πεδιο που εχει τη σχολη που θες με το καταλληλο μαθημα επιλογης(πανελλαδικως εξεταζομενο ομως ε, δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πως λέμε εφαρμογές Η/Υ και τα λοιπά... έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Η βιολογια ειναι μαθημα γενικης παιδειας, οχι μαθημα επιλογης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
νομίζω όμως ότι υπάρχει σε κάποια σχολεία ως επιλογής .... με τον τίτλο Βιολογία κατεύθυνσης... www.theoria-praxi.gr έχει τα πάντα για μαθήματα επιλογής κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Έβαλα Θετική & μάθημα επιλογής αστρονομία αλλά θα το αλλάξω.. Το μετάνιωσα.. Καλυτερα πληροφορική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
α και άλλος επίδοξος γιατρός;)(ξέρει αυτός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*tingerbel*

Νεοφερμένος

Η *tingerbel* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τελικα διαλεξα θετικη και μαθημα επιλογης αστρονομια και πληροφορικη(μας ειπαν να βαλουμε 2). ενδιαφερομαι για 3ο επιστημονικο πεδιο...βιολογια και διατροφολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω παντως λεω σε οσους διαλεξαν αστρονομια για β' λυκειου να μην αλλαξουν. Θα εχουν ως back up τις εφαρμογες υπολογιστων για την τριτη αν δεν διαλεξουν ΑΟΘ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top