Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε παιδιά πόσα τόπιξ με κατευθύνσεις υπάρχουν??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Δεν νομίζετε ότι θα πρεπε να υπάρχουν 2 περισσότερες κατευθύνσεις? Κάθε πεδίο κι'από μία κατεύθυνση..


1ο Πεδίο - Θεωρητική (Χωρίς την λογοτεχνία ...+ Δίκαιο)

2ο Πεδίο - Θετική

3ο Πεδίο - Επαγγελμάτων Υγείας
(Βιολογία , Βιοχημεία , Χημεία , Παθολογία , Έκθεση)

4ο Πεδίο - Τεχνολογική (χωρίς το ΑΟΔΕ .... + Μηχανολογικό Σχέδιο)

5ο Πεδίο - Οικονομική - Οικονομικών σπουδών
(Α.Ο.Θ , Α.Ο.Δ.Ε , Μαθηματικά , Χρηματιστηριακά , Έκθεση)

Νομίζω πως αυτό θα βόλευε τους πάντες!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βασικά λατρευω Χημεια οπότε.... ηθελα να παρω το ρισκο της θετικής...

Αν έχεις αποκλείσει τη θεωρητική, τότε μη φοβάσαι, η θετική δεν είναι ρίσκο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπα δν βολευει... βσκ δν δινει περιθωρια για πολλες επιλογες... γτ ας πουμε στο 1ο εχει λιγες σχολες...ασε τους περισσοτερους καθηγητες κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παιδια οπως ξερετε παω στην 1η λυκειου και οπως πολλοι εχω διλημμα σχετικα με την κατευθυνση π θα επιλεξω...ενδιαφερομαι απο το 1ο πεδιο μονο για τη νομικη... απο 2ο και 4ο φυσικο/χημικο και πολυτεχνεια...
απο το 3ο δν μ ενδιαφερει τπτ αλλα θα επελεγα θετικη μονο και μονο για τη χημεια οπου τη λατρευω... εσεις τι λετε???

ΥΓ λατρευω τα μαθηματα της τεχνολογικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
πηγαινε τεχολογικη!και σε μενα που αρεσε η χημεια αλλα απο τη στιγμη που ειχα επιλεξει πολυτεχνειο δεν μπορουσα να το ρισκαρω με τη βιολογια!και η τεχνολογικη εχει ενα πολυ ωραιο μαθηματακι το προγραμματισμο που σιγουρα θα σου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αφου λατρευεις τα μαθηματα της τεχνολογικης πηγαινε! Εγω σιχαινομουν και μονο στην ιδεα να κανω Προγραμματισμο και Διοικηση, οποτε πηγα θετικη! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Σ'αρεσει η νομικη?Δηλαδη,μπορεις να ανταπεξελθεις στην τρελη αποστηθιση?Καλυτερα,στη Β' πηγαινε θετικη(αφου σ'αρεσει η χημεια) για να μην κλεισεις αυτη την πορτα και μετα στη Γ' αν δεις οτι δεν ειναι καλα στη θετικη ή δεν αλλαξει κατι μεσα σου για το 3ο πεδιο,πας τεχνολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και να παει τεχνολογικη στη Β δεν νομιζω να αντιμετωπισει προβλημα στη θετικη της Γ. Η χημεια θετικης της δευτερας ειναι πολυ πιο δυσκολη απο αυτη της τριτης. Λιγη προσοχη να δωσει μονο στη χημεια γενικης της Β και θα ειναι ok πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Δε θα νιωσει τιποτα απο οξειδοαναγωγη και μετατοπιση της κατευθυνσης των αντιδρασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κατι ακομα... η φαρμακευτικη σαν σχολη τι σας λεει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
κατι ακομα... η φαρμακευτικη σαν σχολη τι σας λεει??
Πολυ ενδιαφερον σαν αντικειμενο αλλα ανεργια, το χα σκεφτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ειναι η μονη σχολη π μ αρεσει απο το 3... για να γινεις χημικος μηχανικος... δν πρεπει να εχεις γνωσεις χημεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θετικη πανε η χημεια ειναι πολυ καλο μαθημα σε αντιθεση με την τεχνολογικη που εχει ενα τελειως ασχετο μαθημα τεχνολογια επικοινωνιων κατα τα αλλα στην Γ'λυκειου θα εχεις αποφασισει τι θελεις να γινεις πιστευω και θα διαλεξεις αναλογα αλλα αν πας θετικη δεν μπορεις να πας θεωρητικη στα καλα καθουμενα ή θετικη ή τεχνολογικη θα διαλεξεις στην Γ'!και αν θελεις νομικη και εισαι πολυ πολυ καλος μπορεις να περασεις απο θετικη με ενα τιμημα βεβαια μοριων αλλα μην πτοησε!
-----------------------------------------
Πολυ ενδιαφερον σαν αντικειμενο αλλα ανεργια, το χα σκεφτει

Η ανεργια ειναι το κυριοτερο προβλημα της χωρας μας οποτε μην το περνεις ως κριτιριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αν θες πολυτεχνείο πιστεύω η Τεχνολογική είναι μονόδρομος αφου με λίγη τύχη Προγραμματισμό και ΑΟΔΕ γραφεις 19-20.Αν πιστεύεις ότι μπορείς να γράψεις τόσο Βιολογία και Χημεία πήγαινε θετική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sgxaker

Νεοφερμένος

Ο kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια τι κατεθηνση σκευτεστε να παρετε???
:no1:
εγω ειμαι σε διλιμα τεχνολογικα ή θετικη???
:D
τελοσπαντων πιστεως μεχρι το τελος τις χρονιας να εχω αποφασίσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
υπαρχουν γυρω στα 5(!) παρομοια θεματα για την κατευθυνση... αν ειναι ας μν κλεισουν οι συντον ιστες το θεμα αρκει να βαλουν επωνυμη δημοσκοπηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εγώ Θετική! Πόσες ώρες την μέρα θα είναι τα μαθήματα κατεύθυνσης στην Β'?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δν ειναι κατι στανδαρτ ανα μερα ας πουμε τοσες ωρες μαθημα... εγω παντως η τεχνολογικη η θεωρητικη(λατινικα :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ δν ξέρω...ή θετική ή θεωρητική:PΔν ξέρω ακόμα...πιστεύω μέχρι το τέλος της χρονιάς να έχω αποφασίσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top