Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παλι το αντιθετο! Ολη τη χρονια εγραφα παρα πολυ καλα (σταθερα πανω απο 18 σε ολα) και στις εξετασεις εγραψα μετρια (για τους δικους μου στοχους τα 16.000 μορια ειναι αποτυχια, για αλλους μπορει να ειναι καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συμπέρασμα: Μην πιστεύετε ότι όπως πάτε κατα τη διάρκεια της χρονιας θα πάτε και στις πανελλήνιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Συμπέρασμα: Μην πιστεύετε ότι όπως πάτε κατα τη διάρκεια της χρονιας θα πάτε και στις πανελλήνιες!!!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ ήμουν σε μεγάλο δίλημμα ανάμεσα σε θετική και θεωρητική, αλλά στο τέλος αποφάσισα θεωρητική. Ελπίζω πάντως να ήταν σωστή επιλογή. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Σίγουρα στην Β', θετική. Για την Γ' δεν έχω αποφασίσει ακόμη. Μπορεί να το γυρίσω στην τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Τεχνολογική (εκεί δεν θέλει για να περάσεις με υπολογιστές? Δεν τα ξέρω καλά αυτά :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liza(a)

Νεοφερμένος

Η liza(a) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θεωρητικη 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ_

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω τεχνολογικη. σιχαινομαι τα αρχαια και την ιστορια.... προτιμω πραξεις.....δηλαδη πραξεις και παλι πραξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Θετική. Θέλω να έχω πρόσβαση στο 3ο πεδίο, + ότι στην Τεχνολογική κατεύθυνση το μάθημα δε θα γίνεται και τόσο καλό μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Και εγω οπως μερικοι αλλοι απο εδω μεσα ειμαι σε διλλημα..Τεχνολογικη η Θετικη?:(

Οι περισσοτεροι μου λενε οτι ειναι καλυτερο να πας στη Β Λυκειου Θετικη για να κανει καλυτερο και πιο ησυχο μαθημα(λιγα παιδια).Απο 3ο πεδιο δεν με ενδιαφερουν ομως ιδιαιτερα οι σχολες,μονο η Φαρμακευτικη και αυτη οχι τοσο.Αξιζει τον κοπο να παω Θετικη,εστω για να δω αν θα μου αρεσει η οχι,και στην Γ Λυκειου αν θελω να αλλαξω και να παω Τεχνολογικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ θα πάω θετική,γιατί θέλω να μπω στο μαθηματικό!τώρα βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Και εγω οπως μερικοι αλλοι απο εδω μεσα ειμαι σε διλλημα..Τεχνολογικη η Θετικη?:(

Οι περισσοτεροι μου λενε οτι ειναι καλυτερο να πας στη Β Λυκειου Θετικη για να κανει καλυτερο και πιο ησυχο μαθημα(λιγα παιδια).Απο 3ο πεδιο δεν με ενδιαφερουν ομως ιδιαιτερα οι σχολες,μονο η Φαρμακευτικη και αυτη οχι τοσο.Αξιζει τον κοπο να παω Θετικη,εστω για να δω αν θα μου αρεσει η οχι,και στην Γ Λυκειου αν θελω να αλλαξω και να παω Τεχνολογικη?
και γω αυτο εκανα!!!και δε μετανιωσα,η τεχνολογικη ειναι ευκολη και περναω ανετα και πολυτεχνειο και ασοεε....να δουμε και τις βασεις βεβαια

Θετικη θα παρω,αλλα ακομα το σκεφτομαι δεν ξερω.Βασικα θελω να περασω μαθηματικος η χημικος αλλα δεν ξερω απο ποια κατευθυνση θα μπω πιο ευκολα,αν μπορει καποιος αν με βοηθησει
τεχνολογικη ειναι ευκολοτερη....εγω απο τεχνολογικη πιανω πιο ευκολα και 2ο και 4ο

το εχω ακουσει και απο αλλους αυτο...γιατι το κανετε ομως?:xixi:
γιατι στη θετικη παιρνουμε καλυτερες βασεις και μετα παμε τεχνολογικη για να μπουμε πολυτεχνειο ευκολοτερα....κι ετσι η θετικη κλαιγεται οταν η τεχνολογικη της παιρνει τις θεσεις του πολυτεχνειου....

Αν δεν διαλλέξετε, όμως, τη θετική κατέυθυνση και στη Γ' Λυκείου δεν κάνατε τίποτα... Είναι εκπληκτική η χημεία και η βιολογία στη θετική της 3ης! Μη χάσετε την ευκαιρία να διδαχθείτε αυτά τα μαθήματα!
ναι κι οταν παρουν μαθητες αστερια τυχαινει να παρουν 14 βιολογια κλαιγονται γιατι δεν ηρθαν τεχνολογικη με μας

Η αναπτυξη εφαρμογων(πληροφορικη οπως την αποκαλουν πολλοι)ΔΕΝ ειναι καθαρα θεωρητικο μαθημα.Εχει αρκετη θεωρια αλλα δεν ειναι ΜΟΝΟ θεωρια.
καθε αλλο θελει πολυ σκεψη πια!!!ειναι ψιλοδυσκολο!!αφου και τα θεματα που μπαινουν ειναι παλ...κια πια!!!εγω εγραψα φετος 19,2 (γενικη προσβαση 18,99)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
ναι κι οταν παρουν μαθητες αστερια τυχαινει να παρουν 14 βιολογια κλαιγονται γιατι δεν ηρθαν τεχνολογικη με μας
Δεν είπα ότι θα είναι πιο εύκολα τα μαθήματα, είπα ότι είναι πιο ενδιαφέροντα.
Πάντως με αυτό που λες αποδέχεσαι ότι η τεχνολογική είναι ευκολότερη... ή κάνω λάθος; (https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40039&page=11)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει η επιλογή "δεν έχω ιδέα"? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γιατι απευθυνεται σε ατομα που εχουν ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κατα 99% τεχνολογικη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
κατα 80% θετικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κατά 90%θετική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πως ειστε τοσο σιγουροι για την κατευθυνση ενω ακομα δν εχετε κανει τη α λυκειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top