Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Δεν έχουν σχέση τα επιλογής με την κατεύθυνση.


ποσα μπορεις να επιλεξεις???
2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ποσα μπορεις να επιλεξεις???
2?

Για πανελληνιες εκτος απο τα 4 κατεύθυνσης και την έκθεση γενικης,καλεισαι να επιλεξεις αλλο ενα μαθημα γενικης.Απο κει και πέρα,αν θελεις αντι σε 6 διαγωνιζεσαι σε 7 μαθηματα,παιρνοντας + ΑΟΘ,μονο που τοτε το 6ο μαθηα ειναι υποχρεωτικα μαθηματικα γενικης.Γενικα πρεπει να προσεξεις περιορισμους που τίθενται για να επιλέξεις καθε πεδιο ή σχολή.Πχ καποιες απο το πρωτο πεδιο απαιτουν μαθημα γενικης ιστορια,ενω το πεμπτο μαθηματικα +ΑΟΘ.Μην ξεχνας και το οτι μπορεις να δηλώσεις σχολές απο το πολύ 2 πεδία,και πως καθε κατευθυνση δε σε στελνει σε ολα τα πεδία χωρις να σου αφαιρεθούν μόρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Της β' πολλοί τη βρίσκουν κουραστική, αλλά της γ' είναι υπέροχη.
Γενικότερα η θετική δεν είναι ΤΟΣΟ δύσκολη όσο την κάνουν να ακούγεται.

Κανεις φροντιστηριο χημεια?Αν ναι ποτε αρχισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Γενικότερα η θετική δεν είναι ΤΟΣΟ δύσκολη όσο την κάνουν να ακούγεται.

και όχι μόνο αυτό αλλά,

ΜΗΝ συγχέετε την κατεύθυνση με την επάρκεια ή και συνάφεια γνώσεων για ομώνυμες επιστήμες θετικών ή και πολυτεχνικών πεδίων. Τα μαθήματα μαθηματικών, φυσικής, χημείας, βιολογίας, πληροφορικής διδάσκονται υπό άλλη βάση και φιλοσοφία στο Πανεπιστήμιο καμία σχέση με τα λυκειακά πλαίσια. Απλά οι γνώσεις του λυκείου (των κατευθύνσεων) είναι τυπικές προαπαιτούμενες γνώσεις όσο προαπαιτούμενες γνώσεις μπορούν να θεωρηθούν και γνώσεις από το δημοτικό ή γυμνάσιο. Αυτό σημαίνει ότι όντας υπεύθυνος φοιτητής, έχοντας ολοκληρώσει επιτυχώς μια 12 χρονη μέση εκπαίδευση, μπορείς ανά πάσα στιγμή να κάνεις επαναλήψεις σε ύλη λυκείου ή γυμνασίου και να ξαναθυμάσαι διδαγμένα ή και αδίδακτα πράγματα. Πολλές φορές στο Πανεπιστήμιο χρειάζονται πράγματα που στα βιβλία κατεύθυνσης ή γενικής παιδείας του λυκείου υπάρχουν αλλά είναι εκτός εξεταστέας ύλης. Συνεπώς, όλα είναι σχετικά. Επιλέχτε εκείνη την κατεύθυνση που σας εκφράζει και μπορείτε να ανταπεξέλθετε βαθμολογικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
φίλε αν δεν πας ξεκίνα χημεία τώρα και στην β' πάρε θετική..στην γ ετσι θα εχεις επιλογές.. η τεχνολογική κύκλος τεχνολογίας και παραγωγής ή συνεχίζεις θετική..το καλύτερο σου πρότεινα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Κανεις φροντιστηριο χημεια?Αν ναι ποτε αρχισες?

20 Αυγούστου περίπου. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ποσα μπορεις να επιλεξεις???
2?
Ένα επιλέγεις. Το 2 που λέει είναι οι διδακτικές ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coco :D

Νεοφερμένος

Η coco :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν με πειράζει να κάνω χημεία της γ'λυκείου κ της β'
Αλλα έχω ακούσει πως της β'λυκείου η χημεία κατεύθυνσης με την χημεία της γ'΄λυκείου δεν έχει σχεδόν καμία σχέση ... περισσότερο η χημεία γ.π της β' λυκείου σχετίζεται με της γ'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγω θα επιλεξω θετικη αν και η χημεια φετος με δυσκολευει αλλα ελπιζω να τα καταφερω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Δεν με πειράζει να κάνω χημεία της γ'λυκείου κ της β'
Αλλα έχω ακούσει πως της β'λυκείου η χημεία κατεύθυνσης με την χημεία της γ'΄λυκείου δεν έχει σχεδόν καμία σχέση ... περισσότερο η χημεία γ.π της β' λυκείου σχετίζεται με της γ'

Ακριβώς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
γεια σας παιδια...εχω ενα προβλημα το οποιο δυστυχως (αν και δεν θα επρεπε)μου εχει γινει μονιμος εφιαλτης...πηγαινω πρωτη λυκειου και το θεμα μου ειναι τι κατευθυνση θα πρεπει να ακολουθησω του χρονου...δυστυχως σχεδον ολοι οι συμμαθητες μου εχουν αποφασισει την κατευθυνση που θα ακολουθησουν και ετσι δινουν εμφαση στα μαθηματα που τους ενδιαφερουν..εγω παλι....δεν ξερω τιποτα...το μυαλο μου ειναι ενα μπερδεμενο κουβαρι απο κλωστες...αλλα ας τα παρουμε ολα απο την αρχη....το δικο μου προβλημα ειναι (δυστυχως )ειμαι αρκετα ετυμολογη,πολυ δυνατη πενα και με τεραστια αγαπη στην λογοτεχνια αλλα αυτα τα αρχαια δεν τα παω καθολου....ενταξει μπορει να επαιρνα 18 αλλα η ιδεα του αγνωστου μου προκαλει ριγος..απο την αλλη τα μαθηματικα ,η χημεια και η βιολογια ειναι επιστημες τις οποιες λατρευω...ενταξει μαθηματικα δεν ειμαι και μαθητρια του 20 αλλα μπορω να πω πως ειμαι του 18,χημεια και βιολογια μπορω ν πω πως ειναι τα μαθηματα τα οποια ειμαι αριστη....και ειμαι σιγουρη γι αυτο...αλλα αυτη η φυσικη.....αυτη η φυσικη....ειναι για εμενα το εμποδιο που μου δημιουργει τους φοβους...ενταξει δεν ειμαι και τελειως ασχετη ειμαι του 17..αλλα πολλες φορες μπορει να τυχει στις ασκησεις να κολλησω .....θα μου πειτε λογικο ειναι αλλα εμενα αυτο με τρομαζει...αν κολλησω εκεινη την στιγμη στις πανελληνιες?και τελικα παρω ΕΚΕΙ κατω απο την βαση?:wacko::'(θα πω αντιο στις σχολες που μου αρεσουν...δεν ξερω με τρομαζουν παρα πολυ οι ασκησεις εκει αν και πολλες φορες τα καταφερνω...ο καθηγητης που πηγαινω φυσικη λεει πως ειμαι πολυ καλη και δεν πρεπει να ανησυχω...αλλα εγω τα εχω παρει με κακο ματι..ισως ειναι ο αθλιος καθηγητης στο σχολειο?ισως ειναι το γεγονος οτι ο πατερας μου ειναι φυσικος??δεν ξερω καθολου...μα εγω την φυσικη την φοβαμαι...και ετσι ταλαντευομαι αναμεσα στις κατευθυνσεις...θετικη ή θεωρητικη??στην θετικη βεβαια ειναι ολες οι σχολες που θα ηθελα να περασω αλλα και παλι ΑΝ τελικα πρεπει να παω θεωτηρικη λογω της ετυμολογιας και της δυνατης πενας που εχω???πραγματικα δεν ξερω τι να κανω......ευχαριστω εκ των προτερων.......

φιλικα,μια αναποφασιστη 15χρονη.........:kill::xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
γεια σας παιδια...εχω ενα προβλημα το οποιο δυστυχως (αν και δεν θα επρεπε)μου εχει γινει μονιμος εφιαλτης...πηγαινω πρωτη λυκειου και το θεμα μου ειναι τι κατευθυνση θα πρεπει να ακολουθησω του χρονου...δυστυχως σχεδον ολοι οι συμμαθητες μου εχουν αποφασισει την κατευθυνση που θα ακολουθησουν και ετσι δινουν εμφαση στα μαθηματα που τους ενδιαφερουν..εγω παλι....δεν ξερω τιποτα...το μυαλο μου ειναι ενα μπερδεμενο κουβαρι απο κλωστες...αλλα ας τα παρουμε ολα απο την αρχη....το δικο μου προβλημα ειναι (δυστυχως )ειμαι αρκετα ετυμολογη,πολυ δυνατη πενα και με τεραστια αγαπη στην λογοτεχνια αλλα αυτα τα αρχαια δεν τα παω καθολου....ενταξει μπορει να επαιρνα 18 αλλα η ιδεα του αγνωστου μου προκαλει ριγος..απο την αλλη τα μαθηματικα ,η χημεια και η βιολογια ειναι επιστημες τις οποιες λατρευω...ενταξει μαθηματικα δεν ειμαι και μαθητρια του 20 αλλα μπορω να πω πως ειμαι του 18,χημεια και βιολογια μπορω ν πω πως ειναι τα μαθηματα τα οποια ειμαι αριστη....και ειμαι σιγουρη γι αυτο...αλλα αυτη η φυσικη.....αυτη η φυσικη....ειναι για εμενα το εμποδιο που μου δημιουργει τους φοβους...ενταξει δεν ειμαι και τελειως ασχετη ειμαι του 17..αλλα πολλες φορες μπορει να τυχει στις ασκησεις να κολλησω .....θα μου πειτε λογικο ειναι αλλα εμενα αυτο με τρομαζει...αν κολλησω εκεινη την στιγμη στις πανελληνιες?και τελικα παρω ΕΚΕΙ κατω απο την βαση?:wacko::'(θα πω αντιο στις σχολες που μου αρεσουν...δεν ξερω με τρομαζουν παρα πολυ οι ασκησεις εκει αν και πολλες φορες τα καταφερνω...ο καθηγητης που πηγαινω φυσικη λεει πως ειμαι πολυ καλη και δεν πρεπει να ανησυχω...αλλα εγω τα εχω παρει με κακο ματι..ισως ειναι ο αθλιος καθηγητης στο σχολειο?ισως ειναι το γεγονος οτι ο πατερας μου ειναι φυσικος??δεν ξερω καθολου...μα εγω την φυσικη την φοβαμαι...και ετσι ταλαντευομαι αναμεσα στις κατευθυνσεις...θετικη ή θεωρητικη??στην θετικη βεβαια ειναι ολες οι σχολες που θα ηθελα να περασω αλλα και παλι ΑΝ τελικα πρεπει να παω θεωτηρικη λογω της ετυμολογιας και της δυνατης πενας που εχω???πραγματικα δεν ξερω τι να κανω......ευχαριστω εκ των προτερων.......

φιλικα,μια αναποφασιστη 15χρονη.........:kill::xtipao:

Γιαβρί μου που λεει κι ο Crowley ,εγώ θετική σε κόβω.Κανεις δεν είναι άριστος σε όλα. Επιλογή κατεύθυνσης σημαίνει διαλέγω την επιστήμη που μου αρέσει.Κι εγώ απο φυσική την παραμικρή ιδέα δεν ειχα στη Β λυκείου.Επρεπε να πάω θεωρητική?Ποτε μην αφήσεις εναν καθηγητή να σε επηρεάσει.Να θυμάσαι πως κάποτε δε θα τον εχεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

coco :D

Νεοφερμένος

Η coco :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
8nx παντως παιδια για την βοηθεια ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LYDIA1995

Νεοφερμένος

Η LYDIA1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
λογικα ειμαι προσ θεωρητικη...μισω τα μαθηματικα....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Εγω θελω να γινω μαθηματικος,φυσικος η χημικος...Λογικα θα πρεπει να ακολουθησω την θετικη κατευθηνση...Αλλα εχς ενα μεγαλο προβλημα...Ενω μου αρεσει η Φυσικη αδυνατω να λυσω τις ασκησεις...Σας παρακαλω πειτε μου τι να κανω?????Και επισης με αρχαια και γενικως τα φιλολογικ δεν τα παω καθολου καλα...

Αυτές οι σχολές είναι στο δεύτερο πεδίο που μπορείς να πας και απο τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω ακόμα να επιλεξω....3 χρονια τώρα έλεγα θετικη-θετική-θετική!!!!!!!αλλα μου ήρθε τώρα στις εξετάσεις τριπλό....χαστούκι!!!!!κοντά βάση στην άλγεβρα,γυρω στο 13 υπολογίζω φυσική και χημεια οπότε.....:/: Το όνειρο μου είναι να ασχοληθώ με την βιολογια αλλα αν γράψω ανάλογα και στις πανελλήνιες....φασκελοκουκουλωστα!!!!!!!Μαλλον θα πρεπει αναγκαστικά να βρώ κάτι από το πρώτο πεδίο,και να πάω θεωρητική..........αν και δεν μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ τα μαθήματα......:(:(
Mην πας θεωρητική είναι χάλια!Να πας στα μαθήματα που σου αρέσουν κι ας μην τα καταφέρεις γιατί μετά θα πας σε καμία σχολή που δεν θα σου αρέσει και θα την παρατήσεις!

γεια σας παιδια...εχω ενα προβλημα το οποιο δυστυχως (αν και δεν θα επρεπε)μου εχει γινει μονιμος εφιαλτης...πηγαινω πρωτη λυκειου και το θεμα μου ειναι τι κατευθυνση θα πρεπει να ακολουθησω του χρονου...δυστυχως σχεδον ολοι οι συμμαθητες μου εχουν αποφασισει την κατευθυνση που θα ακολουθησουν και ετσι δινουν εμφαση στα μαθηματα που τους ενδιαφερουν..εγω παλι....δεν ξερω τιποτα...το μυαλο μου ειναι ενα μπερδεμενο κουβαρι απο κλωστες...αλλα ας τα παρουμε ολα απο την αρχη....το δικο μου προβλημα ειναι (δυστυχως )ειμαι αρκετα ετυμολογη,πολυ δυνατη πενα και με τεραστια αγαπη στην λογοτεχνια αλλα αυτα τα αρχαια δεν τα παω καθολου....ενταξει μπορει να επαιρνα 18 αλλα η ιδεα του αγνωστου μου προκαλει ριγος..απο την αλλη τα μαθηματικα ,η χημεια και η βιολογια ειναι επιστημες τις οποιες λατρευω...ενταξει μαθηματικα δεν ειμαι και μαθητρια του 20 αλλα μπορω να πω πως ειμαι του 18,χημεια και βιολογια μπορω ν πω πως ειναι τα μαθηματα τα οποια ειμαι αριστη....και ειμαι σιγουρη γι αυτο...αλλα αυτη η φυσικη.....αυτη η φυσικη....ειναι για εμενα το εμποδιο που μου δημιουργει τους φοβους...ενταξει δεν ειμαι και τελειως ασχετη ειμαι του 17..αλλα πολλες φορες μπορει να τυχει στις ασκησεις να κολλησω .....θα μου πειτε λογικο ειναι αλλα εμενα αυτο με τρομαζει...αν κολλησω εκεινη την στιγμη στις πανελληνιες?και τελικα παρω ΕΚΕΙ κατω απο την βαση?:wacko::'(θα πω αντιο στις σχολες που μου αρεσουν...δεν ξερω με τρομαζουν παρα πολυ οι ασκησεις εκει αν και πολλες φορες τα καταφερνω...ο καθηγητης που πηγαινω φυσικη λεει πως ειμαι πολυ καλη και δεν πρεπει να ανησυχω...αλλα εγω τα εχω παρει με κακο ματι..ισως ειναι ο αθλιος καθηγητης στο σχολειο?ισως ειναι το γεγονος οτι ο πατερας μου ειναι φυσικος??δεν ξερω καθολου...μα εγω την φυσικη την φοβαμαι...και ετσι ταλαντευομαι αναμεσα στις κατευθυνσεις...θετικη ή θεωρητικη??στην θετικη βεβαια ειναι ολες οι σχολες που θα ηθελα να περασω αλλα και παλι ΑΝ τελικα πρεπει να παω θεωτηρικη λογω της ετυμολογιας και της δυνατης πενας που εχω???πραγματικα δεν ξερω τι να κανω......ευχαριστω εκ των προτερων.......

φιλικα,μια αναποφασιστη 15χρονη.........:kill::xtipao:
θετικη βεβαια!κ σαν εχεις δυνατη πενα?σιγα!!!η θεωριτικη ειναι χαλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Το ότι η θεωρητική είναι χάλια, είναι τελείως υποκειμενικό πάντως...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Η Τεχνολογικη κατευθυνση στην Β' Λυκειου καλη ειναι?Η η θετικη ειναι καλυτερη?Πιο ευκολη δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η Τεχνολογικη κατευθυνση στην Β' Λυκειου καλη ειναι?Η η θετικη ειναι καλυτερη?Πιο ευκολη δηλαδη!

Δεν υπάρχει καλή ή καλύτερη. Με τι θες να ασχοληθείς είναι το θέμα... Τα πεδία που θες να ανοίξεις και ολα αυτά... Αν δεν σε ενδιαφέρουν ας πούμε οι επιστήμες υγείας, αλλά τα οικονομικά κυρίως πας τεχνολογική ή θετική με ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής.

Μη το βλέπεις ποιά είναι πιο καλή και ποιά όχι. Άλλα σου δίνει η μια, άλλα η άλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top