Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

elefthe

Νεοφερμένος

Η Eλευθερiα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω λεω να παω προς θετικη μερια......ειμαι καλη και στα θεωρητικα και στα θετικα αλλα ειδα τον αδερφο μου πως ''βασανιστηκε''με την ιστορια και ολα τα σχετικα και καταγχωθηκα!και λεω αν με το καλο βγαλω μια αξιοπρεπη βαθμολογια στις πανελληνιες να δηλωσω ειτε ιατρικη ειτε πολυτεχνειο...δηλ ρετιρε σχολες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εια σας!!μολις γραφτηκα εδω!!:bye:λοιπον...λεω να παω θετικη γιατι πιστευω οτι ειναι πολυ ενδιαφερον...αλλα δεν/συγνωμη που το επισημαινω αλλα λεμε ειναι πολυ ενδιαφερουσα και οχι ενδιαφερον οι μετοχες κλινονται κανονικα.


βασικα ηθελα να πω οτι το θεωρω ενδιαφερον ως αντικειμενο,ευχαριστω για την επισημανση παντως,χαιρομαι που υπαρχουν κ ορθογραφημενα παιδια που κατεχουν κ το συντακτικο γιατι εδω στο Ναυπλιο ειναι σπανιο φαινομενο..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αμα ηθελες να δηλωσεις αντικειμενο θα ελεγες ενδιαφερον πεδιο της θετικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμμ..οχι!ηθελα να πω απλα οτι ειναι ενδιαφερον αντικειμενο,απλα δεν το εγραψα απ οσο ειδα τωρα..


δεν ειναι κακο το 16!!φυσικα κ οχι!!πιστευω οτι θα πιανα και 17αρι αν μιλουσα περισσοτερο στο μαθημα.απλα αγχωνομαι λιγο γιατι ειναι ενα απο τα μαθηματα της κατευθυνσης που θελω να ακολουθησω κ θα θελα να εχω καλους βαθμους..μακαρι να τα παω καλα κ να περασω φαρμακευτικη,εχω φαει μεγαλο κολλημα σας λεω!!!(με την καλη την εννοια παντα)
ειμαι καινουρια εδω,βλεπω οτι γινονται ωραιες συζητησεις παντως!!!ασχολιομουν πιο πολυ με φεισμπουκ και τετοια αλλα ειναι λιγο βαρετα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακολουθήσω θεωρητική κατεύθυνση γιατί έχει τα πιό εύκολα μαθήματα όπως:Ιστορία,Λογοτεχνία,Αρχαία και στα μαθήματα αυτά προσθέτονται και άλλα όταν πάς για νομική εκεί δηλαδή που θα παλέψω για να μπώ.:jumpy:
-----------------------------------------
Το 16 δεν είναι κακό πάρα πολύ καλό είναι ν και εγώ έβγαλα 19 αλλά θεωρώ οτι είναι πάρα πολύ νωρίς για να το παινεύομαι.
Στο λύκειο όμως τα πράγματα θα είναι δύσκολα και φγια να βγάλω 16 σαν και εσένα θα πρέπει να αγωνιστώ πολύ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακολουθήσω θεωρητική κατεύθυνση γιατί έχει τα πιό εύκολα μαθήματα όπως:Ιστορία,Λογοτεχνία,Αρχαία και στα μαθήματα αυτά προσθέτονται και άλλα όταν πάς για νομική εκεί δηλαδή που θα παλέψω για να μπώ.:jumpy:
-----------------------------------------
Το 16 δεν είναι κακό πάρα πολύ καλό είναι ν και εγώ έβγαλα 19 αλλά θεωρώ οτι είναι πάρα πολύ νωρίς για να το παινεύομαι.
Στο λύκειο όμως τα πράγματα θα είναι δύσκολα και φγια να βγάλω 16 σαν και εσένα θα πρέπει να αγωνιστώ πολύ!;)

α αφου θες να πας νομικη καλα κανεις!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η θεωρητικη εχει τα πιο ευκολα μαθηματα?δεν παμε καλα...γι αυτο στη θεωρητικη δυσκολα φερνει καποιος βαθμο?οχι μονο ειναι δυσκολα αλλα και ακρως υποκειμενικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
η θεωρητικη εχει τα πιο ευκολα μαθηματα?δεν παμε καλα...γι αυτο στη θεωρητικη δυσκολα φερνει καποιος βαθμο?οχι μονο ειναι δυσκολα αλλα και ακρως υποκειμενικα.


θα συμφωνησω μαζι σου μπλακσιπ..στο υποκειμενικα κυριως..:xixi:
κ μια ερωτηση..γτ δεν μπορουμε να γραφουμε με λατινικους χαρακτηρες_?
βασικα χτες γραφτηκα κ δεν ξερω πολλα..το θεμα ειναι οτι εχω συνηθισει να γραφω με λατινικους χαρακτηρες απο το μσν κ τωρα μου εχει βγει το χερι!ολο λα9ως πληκτρα παταω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα στην τεχνολογικη και στην θετικη, μεγαλο διλημμα παιδια..... Βεβαια δεν μου αρεσουν καθολου οι σχολες τυπου ιατρικης, οδοντοϊατρικης, φυσικοθεραποιας κτλ. αλλα μου αρεσει η χημεια......... Μεγαλο προβλημα και δεν ξερω τι να κανω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
απαγορευεται.δες τους κανονες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babygirl

Νεοφερμένος

Η ΛοΛα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
θεωρητικη εννοειται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακολουθήσω θεωρητική κατεύθυνση γιατί έχει τα πιό εύκολα μαθήματα όπως:Ιστορία,Λογοτεχνία,Αρχαία και στα μαθήματα αυτά προσθέτονται και άλλα όταν πάς για νομική εκεί δηλαδή που θα παλέψω για να μπώ.:jumpy:
-----------------------------------------
Το 16 δεν είναι κακό πάρα πολύ καλό είναι ν και εγώ έβγαλα 19 αλλά θεωρώ οτι είναι πάρα πολύ νωρίς για να το παινεύομαι.
Στο λύκειο όμως τα πράγματα θα είναι δύσκολα και φγια να βγάλω 16 σαν και εσένα θα πρέπει να αγωνιστώ πολύ!;)

η θεωρητικη εχει τα πιο ευκολα μαθηματα?δεν παμε καλα...γι αυτο στη θεωρητικη δυσκολα φερνει καποιος βαθμο?οχι μονο ειναι δυσκολα αλλα και ακρως υποκειμενικα.

Αν το προσέξεις, λέει 12 χρονών δίπλα. Μικρή είναι ακόμα, δεν έχει συνειδητοποιήσει πολλά πράγματα. Άσε που ίσως να μην προλάβει καν τις κατευθύνσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
η χριστιαννα εχει δικιο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babygirl

Νεοφερμένος

Η ΛοΛα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι αλλα αμα εχει κλιση καποιος προς αυτα τα μαθηματα μπορει να του φαινονται πανευκολα σε συγκριση με τα αλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδια κακα τα ψεματα η θεωρητικη ειναι αρκετα δυσκολη. Ο ογκος της υλης ειναι πολυ μεγαλος. Αλλα ολα αυτα ειναι υποκειμενικα, οπου εχει κλιση ο καθενας..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babygirl

Νεοφερμένος

Η ΛοΛα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια κακα τα ψεματα η θεωρητικη ειναι αρκετα δυσκολη. Ο ογκος της υλης ειναι πολυ μεγαλος. Αλλα ολα αυτα ειναι υποκειμενικα, οπου εχει κλιση ο καθενας..........

κακο παιδι με αντιγραφεις η ειναι ιδεα μου?:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγω κακο παιδι?:'( Απλα τυχαινει να συμφωνουμε.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Εγω επιτέλους δήλωσα...Γράφαμε γεωμετρία, μπαίνει μέσα η κυρία από τη γραμματεία, φωνάζει το επίθετό μου και μου λέει πως είμαι η μόνη που δεν έχει δηλώσει ακόμη κατεύθυνση (ήταν και άλλοι 2 βασικά). Εδω και τώρα, με ρωτάει αν έχω δίλημμα, της λέω είμαι ανάμεσα σε θετική-θεωρητική, μου λέει σε βάζω θετική αν αλλάξεις γνώμη πες το :P ! Μετά της λέω μάθημα επιλογής στοιχεία αστρονομίας και στατιστικής και έκλεισε και αυτό το κομμάτι...Ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Αν το προσέξεις, λέει 12 χρονών δίπλα. Μικρή είναι ακόμα, δεν έχει συνειδητοποιήσει πολλά πράγματα. Άσε που ίσως να μην προλάβει καν τις κατευθύνσεις.

βασικα μεχρι να πας κ εσυ λυκειο 9α δεις οτι η βα9μολογια 9α διαφοροποιη9ει οσο ανεβαινουν οι ταξεις..απο αλλα παιδια ειδα οτι υπαρχει μια πτωση στο λυκειο,εγω επεσα σχετικα λιγο ,απο 17.5-18.5 που ειχα στο γυμνασιο βγαζω φετος 17.8..τι να σου πω,ελπιζω να διορ9ωσω το 16 στη φυσικη αν και χλωμο το βλεπω..:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
βασικα μεχρι να πας κ εσυ λυκειο 9α δεις οτι η βα9μολογια 9α διαφοροποιη9ει οσο ανεβαινουν οι ταξεις..απο αλλα παιδια ειδα οτι υπαρχει μια πτωση στο λυκειο,εγω επεσα σχετικα λιγο ,απο 17.5-18.5 που ειχα στο γυμνασιο βγαζω φετος 17.8..τι να σου πω,ελπιζω να διορ9ωσω το 16 στη φυσικη αν και χλωμο το βλεπω..:jumpy:

Έχεις κάνει λάθος παράθεση νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top