Ποια είναι τα δίδακτρα των ιδιωτικών κολλεγίων στην Ελλάδα;

eleni09kyr

Νεοφερμένος

Η eleni09kyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ξέρει κανένας που κυμαίνονται τα δίδακτρα για το Μητροπολιτικό Κολλέγιο;
 

Greg1900

Νεοφερμένος

Ο Greg1900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Νομίζω εξαρτάται από την σχολή ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι ;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

eleni09kyr

Νεοφερμένος

Η eleni09kyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Νομίζω εξαρτάται από την σχολή ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι ;
Σχολές υγείας - ποδιατρικη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο κολλητός μου σπουδάζει ιατρικά εργαστήρια αν θυμάμαι καλά μου είχε πει 5500/χρονο
Οκαυ, ευχαριστώ πολύ!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Γνωστή μου σπουδάζει στο Μητροπολιτικό Κολλέγιο νοσηλευτική και θυμάμαι μου είχε πει ότι το συνολικό κόστος των διδάκτρων της, θα ήταν περίπου 17.000€
 

eleni09kyr

Νεοφερμένος

Η eleni09kyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνώμες για Μητροπολιτικό Κολλέγιο;

Υπάρχει κανένας φοιτητής εδώ του Μητροπολιτικού;
 

Παναγιώτα Λιόφτη

Νεοφερμένος

Η Παναγιώτα Λιόφτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

ninaki97

Νεοφερμένος

Η ninaki97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για Νομική. Κανένας απόφοιτος να μας πει??
 

Christina.kfl

Νεοφερμένος

Η Christina.kfl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα . Θα ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρεις κάνεις τα δίδακτρα για city unity college και Scg για το τμήμα της ψυχολογίας .
 

Fanariotis

Νεοφερμένος

Ο Fanariotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς πόσα είναι τα δίδακτρα στο μητροπολιτικό κολλέγιο?Ενδιαφερομαι για σχολή επιστημών,αθλητισμου και φυσικής αγωγής
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Σπουδαζα στο μητροπολιτικο,τι θες να μαθεις να σε βοηθησω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γυρω στα 5.000 τον χρονο για προπτυχιακο
 

Kzaro

Νεοφερμένος

Ο Kzaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα στα μέλη!
Μήπως γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζουν τα ετήσια δίδακτρα για νομικη στο μητροπολιτικό?
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Υπολογισε γυρω στα 6 χιλιαρικο το προπτυχιακο.Δεν αξιζει για εμενα ομως
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Σπουδαζα στο μητροπολιτικο,τι θες να μαθεις να σε βοηθησω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γυρω στα 5.000 τον χρονο για προπτυχιακο
Υπολογισε γυρω στα 6 χιλιαρικο το προπτυχιακο.Δεν αξιζει για εμενα ομως
Μέσα σε ένα μήνα αυξήθηκαν κατά 1000 ευρώ; :playboy:
 

ninaki101

Νεοφερμένος

Η ninaki101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Δυτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

tulip2023

Νεοφερμένος

Η tulip2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top