Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
the choice
πολυ ωραια ταινια ρομαντικο δραμα επεσε και λιγο κλαματακι :redface:
8/10

επισης ωραια και αυτη που ειδα χθες the best of me
εκει και αν επεσε κλαμα :redface:
9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Είδα αρκετές αυτή την εβδομάδα και λόγω οίστρου και λόγω ενός μικρού φεστιβάλ με ταινίες δράσης από το Hong Kong για τις οποίες δεν είχα καθόλου υψηλές προσδοκίες και περίμενα κάτι εντελώς διαφορετικό αλλά εν τέλει αποτέλεσαν μια πολύ ευχαριστη έκπληξη. Αν θέλετε να δείτε μια απ' αυτες, θα πρότεινα το The Grandmaster γιατί δεν είναι απλώς μια ταινία για πολεμικές τέχνες (ο ίδιος σκηνοθέτης έκανε το In the Mood for Love, το οποίο δεν έχω δει ακόμη αλλά πρέπει γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα) και το Sparrow, που το βρήκα πολύ ευχάριστο και διασκεδαστικό.

The Assassin
The Grandmaster
Sparrow
Election


Συν άλλες 3. To Frank μου άρεσε πάρα πολύ και θα την πρότεινα if only γιατί διαρκεί μόνο μιάμιση ώρα ενώ πλέον οι καινούριες ταινίες τείνουν να ξεπερνούν το δύωρο. Επίσης, παίζει ο Fassbender. Το Me Before You οκ, γλυκούλα ταινία, έκλαψα κι εγώ αλλά μου φάνηκε πολύ σουρρεάλ διότι το πρόβλημα παρουσιάζεται πολύ πιο ανάλαφρο απ'όσο πραγματικά ήταν και ήταν τόσο φουλ στα κλισέ που εξ'αρχης ψιλογνώριζες πώς θα εξελιχθεί το σενάριο. Κατά τα άλλα χαριτωμένη. Το Anomalisa με έκανε να αισθάνομαι πολύ ανήσυχα, άβολα έως και λίγο νευρικά τη μιάμιση ώρα που διήρκεσε. Δεν έχω κατασταλάξει αν αυτό είναι θετικό ή αρνητικό εν προκειμένω.

Αυτή παίζεται μεν τώρα αλλά βρίσκω ελάχιστα σχετικά online. Generic ρομαντζάδα ή όντως καλή;


Τέλεια ταινία και θεϊκό soundtrack. Αν δεν θέλει κανείς να χορέψει μετά απ'αυτό, κάτι δεν πάει καλά.

The neon demon
Ηθελα να δω πολυ αυτη την ταινια λογω του τρειλερ.
εχμ, ελπιζω να τη δουν κι αλλοι στο στεκι και να πουν τη γνωμη τους :)

Αυτή σκεφτόμουν να τη δω γιατί μια φίλη μου ανέφερε πως ο σκηνοθέτης αξίζει πολύ αλλά είδα ότι έχει πολύ καλύτερες δουλειές. Τελικά πώς σου φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Είδα αρκετές αυτή την εβδομάδα και λόγω οίστρου και λόγω ενός μικρού φεστιβάλ με ταινίες δράσης από το Hong Kong για τις οποίες δεν είχα καθόλου υψηλές προσδοκίες και περίμενα κάτι εντελώς διαφορετικό αλλά εν τέλει αποτέλεσαν μια πολύ ευχαριστη έκπληξη. Αν θέλετε να δείτε μια απ' αυτες, θα πρότεινα το The Grandmaster γιατί δεν είναι απλώς μια ταινία για πολεμικές τέχνες (ο ίδιος σκηνοθέτης έκανε το In the Mood for Love, το οποίο δεν έχω δει ακόμη αλλά πρέπει γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα) και το Sparrow, που το βρήκα πολύ ευχάριστο και διασκεδαστικό.

The Assassin
The Grandmaster
Sparrow
Election


Συν άλλες 3. To Frank μου άρεσε πάρα πολύ και θα την πρότεινα if only γιατί διαρκεί μόνο μιάμιση ώρα ενώ πλέον οι καινούριες ταινίες τείνουν να ξεπερνούν το δύωρο. Επίσης, παίζει ο Fassenbender. Το Me Before You οκ, γλυκούλα ταινία, έκλαψα κι εγώ αλλά μου φάνηκε πολύ σουρρεάλ διότι το πρόβλημα παρουσιάζεται πολύ πιο ανάλαφρο απ'όσο πραγματικά ήταν και ήταν τόσο φουλ στα κλισέ που εξ'αρχης ψιλογνώριζες πώς θα εξελιχθεί το σενάριο. Κατά τα άλλα χαριτωμένη. Το Anomalisa με έκανε να αισθάνομαι πολύ ανήσυχα, άβολα έως και λίγο νευρικά τη μιάμιση ώρα που διήρκεσε. Δεν έχω κατασταλάξει αν αυτό είναι θετικό ή αρνητικό εν προκειμένω.
γιουχου!! ιδεες πολλες για πoλυ θεαση :D
θελω κι εγω να δω το In the Mood for Love εδω κ καμποσο καιρο.

Αυτή σκεφτόμουν να τη δω γιατί μια φίλη μου ανέφερε πως ο σκηνοθέτης αξίζει πολύ αλλά είδα ότι έχει πολύ καλύτερες δουλειές. Τελικά πώς σου φάνηκε;
ειναι ο ιδιος σκηνοθετης που ειχε γυρισει το 'drive' που ηταν γενικα πολυ ατμοσφαιρικη ταινια
τελικως μου φανηκε ενδιαφερουσα και...καθηλωτικη. θα τη θυμαμαι γ καιρο λογω των θεματων και της δεξιοτεχνιας τ σκηνοθετη (ο οποιος τωρα παρατηρησα εχει κανει κ το pusher. κοιτα να δεις) δε θελω να πω τιποτα αλλο για να μην προιδεασω(θα ταν κριμα:shifty:χεχ) το τρειλερ σου δινει μια γευση για το τι θα αντικρισεις παντως.
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Μολις τελειωσα αυτη
παρα πολυ ωραιο ρομαντικο δραμα,αξιζει να τη δει καποιος!!

Χωρίς τίτλο.png
:redface: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1337

Νεοφερμένος

Ο nikos1337 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Hunt for the Wilderpeople και In the Heart of the Sea
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
γιουχου!! ιδεες πολλες για πoλυ θεαση :D
θελω κι εγω να δω το In the Mood for Love εδω κ καμποσο καιρο.

ειναι ο ιδιος σκηνοθετης που ειχε γυρισει το 'drive' που ηταν γενικα πολυ ατμοσφαιρικη ταινια
τελικως μου φανηκε ενδιαφερουσα και...καθηλωτικη. θα τη θυμαμαι γ καιρο λογω των θεματων και της δεξιοτεχνιας τ σκηνοθετη (ο οποιος τωρα παρατηρησα εχει κανει κ το pusher. κοιτα να δεις) δε θελω να πω τιποτα αλλο για να μην προιδεασω(θα ταν κριμα:shifty:χεχ) το τρειλερ σου δινει μια γευση για το τι θα αντικρισεις παντως.
Κράτα το

Ναι το Pusher που λες το στάμπαρα γιατι παιζει και ο Mads Mikkelsen τον οποιο εμαθα μεσω του Jagten (δειτε το!). Το 'χεις δει; Έχω υπόψη και το Drive για μετά. Τrailer σταμάτησα να βλέπω γιατί περισσότερο κακό μου κάνουν παρά καλό.

Μολις τελειωσα αυτη
παρα πολυ ωραιο ρομαντικο δραμα,αξιζει να τη δει καποιος!!


Εσυ παιδί μου πρέπει να κάνεις διατριβή στις ρομαντικές ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.
Αυτή παίζεται μεν τώρα αλλά βρίσκω ελάχιστα σχετικά online. Generic ρομαντζάδα ή όντως καλή;
Για ρομαντική μου είχε φανεί καλή εμένα, δεν θα έλεγα ότι είναι το κλασικό στυλ του Hollywood ίσως (πχ. Longest Ride που βλέπω παραπάνω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Εσυ παιδί μου πρέπει να κάνεις διατριβή στις ρομαντικές ταινίες.

Xαχχααχα παιζει να μην εχω αφγσει ρομαντικο δραμα που να μην εχω δει:P γενικα σαν ειδος το προτιμω απο ολα τα αλλα οταν ειμαι μονη μου(για να κλαψω κ λιιιιγο) οταν ειμαι με παρεα θα δουμε κανα θριλερ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ναι το Pusher που λες το στάμπαρα γιατι παιζει και ο Mads Mikkelsen τον οποιο εμαθα μεσω του Jagten (δειτε το!). Το 'χεις δει; Έχω υπόψη και το Drive για μετά. Τrailer σταμάτησα να βλέπω γιατί περισσότερο κακό μου κάνουν παρά καλό.
αμε, το χω δει (το pusher). ηταν γρηγορη ταινια, πολυ καλα γυρισμενη, δε βαριοσουν. εχω αφησει να δω και το pusher II που ο mads εχει πιο πρωταγωνιστικο ρολο απο ο,τι καταλαβα. ( γιατι εδω μεταξυ μας ειμαστε με μικρα:P) edit: ουπς ομως αναφεροσουν στο jagten μαλλον, και αυτο εχω δει. ηταν πολυ καλη, σου αφηνε λιγο πικρη γευση αφοτου τελειωνε αλλα ηταν καλη. αλλες με mads mikkelsen εχεις δει? αυτην την βρηκα αστεια https://www.imdb.com/title/tt0418455/?ref_=nm_flmg_act_25 οπως και αυτην https://www.imdb.com/title/tt0418455/?ref_=nm_flmg_act_25 (τι θυμηθηκα τωρα)
το βρηκα καλογυρισμενο το συγκεκριμενο τρειλερ, αλλα καταλαβαινω τι εννοεις.
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

Πωω τι κλαμα ειχα ριξει σαυτη πραγματικα ωραια ταινια με νοημα κ οχι χαπι εντ οπως τα περισσοτερα ροματζα που πλεον δεν ειναι και πολυ ρεαλιστικα διοτι σπανια στη πραγματικη ζωη θα υπαρξει καλο τελος...για αυτο προσωπικα και γω προτιμω ρομαντικο δραμα απο ενα απλο ροματζο...

btw αν ξερετε καμια ταινια σ αυτο το ειδος πειτε γιατι εχω ξεμεινει απο ιδεες :P

ααα και επισης μιας και θυμηθηκα και το προταγωνιστη απο το me before you ωραια ταινια ειναι και το love,rosie

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Για ρομαντική μου είχε φανεί καλή εμένα, δεν θα έλεγα ότι είναι το κλασικό στυλ του Hollywood ίσως (πχ. Longest Ride που βλέπω παραπάνω).

Οκ, θα την έχω λοιπόν στα υπόψη! Θενκ γιου!

αλλες με mads mikkelsen εχεις δει?

Όχι δυστυχώς

Πωω τι κλαμα ειχα ριξει σαυτη πραγματικα ωραια ταινια με νοημα κ οχι χαπι εντ οπως τα περισσοτερα ροματζα που πλεον δεν ειναι και πολυ ρεαλιστικα διοτι σπανια στη πραγματικη ζωη θα υπαρξει καλο τελος...για αυτο προσωπικα και γω προτιμω ρομαντικο δραμα απο ενα απλο ροματζο...

btw αν ξερετε καμια ταινια σ αυτο το ειδος πειτε γιατι εχω ξεμεινει απο ιδεες :P

Δεν είναι τόσο ξεκάθαρα ρομαντική και ακριβώς όπως όσες έχεις αναφέρει αλλά θα μπορούσες ενδεχομένως να δοκιμάσεις το Me, Earl and the Dying Girl.

Ντάξει για το Me Before You ως ρεαλιστική ταινία θα διαφωνήσω.


SPOILER ALERT

Ναι μεν δεν είχε ευχάριστο τέλος αλλά αυτό δεν την καθιστά αυτομάτως ρεαλιστική στο σύνολο. Ο τρόπος που τελειώνει σα να είναι όλα καλα, όλα ανθηρά. Το γεγονός ότι ο πρωταγωνιστής θέλει τόσο πολύ να πεθάνει διότι βασανίζεται αλλά η ταινία δεν μας δείχνει πραγματικά πόσο βασανίζεται ώστε να τον συμπονέσουμε ακόμη παραπάνω στην απόφασή του. Αρκείται μονάχα στο ότι ο φυσιοθεραπευτής του μας λέει ότι ουρλιάζει τα βράδια.

Οκ χαριτωμένη ταινία αλλά πού βρίσκετε το ρεαλιστικό; Στο ότι η οικογένεια μιας κοπελίτσας βρίσκεται σε δεινή οικονομική κατάσταση, η ίδια χάνει τη δουλειά της, ως εκ δια μαγείας βρίσκει δουλειά σε ενα ζάπλουτο που ''κανείς δεν περιμένε'' να είναι κατσούφης σε σημείο καρικατούρας μετά το ατύχημα του και ο οποίος, ω του θαύματος, την ερωτεύεται και κάνουν όλα τα γλυκανάλατα που θα ανέμενε κανείς, ιδίως συνδεόμενα με χρήμα και χλιδή. Και στο ότι λόγω του πλούτου του, λύνει και τα οικονομικά προβλήματα της κοπέλας αφήνοντας της διαθήκη πράγμα που ήταν βέβαιο ότι θα έκανε με τον ένα ή τον άλλο τρόπο από τη στιγμή που της είπε στα μέσα της ταινίας ότι θα ήθελα να μπορέσει να κυνηγήσει τα όνειρα της, να ανοίξει τους ορίζοντες της και γενικά να φύγει.

Και ναι οκ δεν μας δίνει happy ending, αλλά άμα μας το 'δινε κι αυτό θα τερμάτιζε το κλισέ αν και πάλι δεν ξεφεύγει από αυτό γυροφέρνει συνεχώς το δράμα της κατάστασης, με φθηνό τρόπο θα έλεγα, πιο πολύ για να κερδίσει δάκρυα και συναίσθημα παρά να αγγίξει πραγματικά το θεατή και να τον αφήσει σκεπτικό και πιο επηρεασμένο.

Anyway, το ότι δεν είναι τόσο ρεαλιστική, δεν την καθιστά απαραίτητα κακή ταινία. Για μένα απλώς είναι μέτρια γιατί δεν πιστεύω πως κάνει εξαιρετικά καλά τη δουλειά της. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Δεν είναι τόσο ξεκάθαρα ρομαντική και ακριβώς όπως όσες έχεις αναφέρει αλλά θα μπορούσες ενδεχομένως να δοκιμάσεις το Me, Earl and the Dying Girl.

Ντάξει για το Me Before You ως ρεαλιστική ταινία θα διαφωνήσω.


SPOILER ALERT

Ναι μεν δεν είχε ευχάριστο τέλος αλλά αυτό δεν την καθιστά αυτομάτως ρεαλιστική στο σύνολο. Ο τρόπος που τελειώνει σα να είναι όλα καλα, όλα ανθηρά. Το γεγονός ότι ο πρωταγωνιστής θέλει τόσο πολύ να πεθάνει διότι βασανίζεται αλλά η ταινία δεν μας δείχνει πραγματικά πόσο βασανίζεται ώστε να τον συμπονέσουμε ακόμη παραπάνω στην απόφασή του. Αρκείται μονάχα στο ότι ο φυσιοθεραπευτής του μας λέει ότι ουρλιάζει τα βράδια.

Οκ χαριτωμένη ταινία αλλά πού βρίσκετε το ρεαλιστικό; Στο ότι η οικογένεια μιας κοπελίτσας βρίσκεται σε δεινή οικονομική κατάσταση, η ίδια χάνει τη δουλειά της, ως εκ δια μαγείας βρίσκει δουλειά σε ενα ζάπλουτο που ''κανείς δεν περιμένε'' να είναι κατσούφης σε σημείο καρικατούρας μετά το ατύχημα του και ο οποίος, ω του θαύματος, την ερωτεύεται και κάνουν όλα τα γλυκανάλατα που θα ανέμενε κανείς, ιδίως συνδεόμενα με χρήμα και χλιδή. Και στο ότι λόγω του πλούτου του, λύνει και τα οικονομικά προβλήματα της κοπέλας αφήνοντας της διαθήκη πράγμα που ήταν βέβαιο ότι θα έκανε με τον ένα ή τον άλλο τρόπο από τη στιγμή που της είπε στα μέσα της ταινίας ότι θα ήθελα να μπορέσει να κυνηγήσει τα όνειρα της, να ανοίξει τους ορίζοντες της και γενικά να φύγει.

Και ναι οκ δεν μας δίνει happy ending, αλλά άμα μας το 'δινε κι αυτό θα τερμάτιζε το κλισέ αν και πάλι δεν ξεφεύγει από αυτό γυροφέρνει συνεχώς το δράμα της κατάστασης, με φθηνό τρόπο θα έλεγα, πιο πολύ για να κερδίσει δάκρυα και συναίσθημα παρά να αγγίξει πραγματικά το θεατή και να τον αφήσει σκεπτικό και πιο επηρεασμένο.

Anyway, το ότι δεν είναι τόσο ρεαλιστική, δεν την καθιστά απαραίτητα κακή ταινία. Για μένα απλώς είναι μέτρια γιατί δεν πιστεύω πως κάνει εξαιρετικά καλά τη δουλειά της. ^^

Αυτη που ανεφερες θα τη δω αμεσα θενξ!!
Οσο για το me before you
ο καθενας αντιλαμβανεται διαφορετικα την ταινια και τα νοοηματα που περναει..τη θεωρησα λοιπον ρεαλιστικη στο γεγονος οτι στο τελος δε γινεται κατι μαγικο που μπορει να κανει τον προταγωνιστη καλα απο το ατυχημα και να ειναι με τι κοπελα και ολα καλα και ολα ωραια οπως εγινε πχ στο the choice που στη μια σκηνη δειχνει αυτη σε κομμα λεγοντας ο γιατρος μονο το 1% ξυπναει σε αυτες τις περιπτωσεις και στην επομενη σκηνη τη δειχνει να εχει ξυονησει...Τωρα στο οτι δεν μας δειχνει το ποσο βασανιζεται ειναι και αυτο απο ποια οπτικη γωνια το βλεπει ο θεατης...Στη σκηνη που αυτη χαζευει ενα βιντεο απο καποια γενεθλια του αν θυμαμαι καλα το μονο που πετυχενει με αυτο εινια να μας δειξει ποσο δραστηριος ηταν πριν το ατυχημα και πλεον δεν μπορει να κανει τιποτα απο ολα αυτα που ειχε αγαπησει μονο και μονο απο αυτο μπορει καποις να καταλαβει το πσο βασανιζεται και σωματικα αφου δεν μπορει πλεον να κουνησει κανενα σκελετικο μυ αλλα και ψυχικα με την αποψη οτι δεν μπορει να κανει τιποτα απο οσα ειχε αγαπησει στη ζωη του

Επισης ενα ακομα ωραιο ρομαντικο δραμα για οσους τους αρεσει αυτο το ειδος ταινιων ειναι η love&other drugs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
A walk to remember

10 things i hate about you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι ταινιάρες και οι 2! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
A walk to remember

10 things i hate about you

Η 1η ειναι εξαιρετικη :huglove: τη 2η δεν την εχω δει ακομα αλλα θα το κανω αμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top