Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είδα τελικά χθες τη "Θεωρία των Πάντων"...
Τρομερή!! Με ενθουσίασε,ειλικρινά...
Η ερμηνεία του πρωταγωνιστή νομίζω δε γινόταν καλύτερη. Λατρεύω τις ταινίες που μπορούν να γίνουν τόσο συγκινητικές χωρίς να χρειάζονται χαζά χιλιοχρησιμοποιημένα ρομάντζα για να το καταφέρουν... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Eternal sunshine of the spotless mind Πολύ όμορφη ταινία.Σε κάνει να σκεφτείς.. :P Δείτε την ;)

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

είδα κι εγώ το twelve monkeys, επειδή προτάθηκε πιο πάνω. δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα, αν και πράγματι είχε καλή πλοκή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Brothers. Ήταν καταπληκτική, συνιστώ ανεπιφύλακτα.Στο τέλος μάλιστα έπιασα τον εαυτό μου να χειροκροτεί-άσχετα ότι ήμουν μόνη σπίτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

είδα κι εγώ το twelve monkeys, επειδή προτάθηκε πιο πάνω. δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα, αν και πράγματι είχε καλή πλοκή

Δεν σου άρεσε???Σου προτείνω τo The Machinist.Είναι αρκετά καλή ταινία και φυσικά είναι mindfuck :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν σου άρεσε???Σου προτείνω τo The Machinist.Είναι αρκετά καλή ταινία και φυσικά είναι mindfuck :P :P

η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού μου άρεσε πολύ, το twelve monkeys μου άρεσε έτσι κι έτσι... θα το δω πάντως μήπως μου αρέσει περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τhe Imitation Game.
Υπέροχη ταινία και νομίζω μεγάλο ρόλο σ' αυτό έπαιξε ο Benedict Cumberbatch. Πραγματικά την αποθέωσε.
Αν έχετε την ευκαιρία να τη δείτε μην την χάσετε :D
Το The Theory of Everything και το Birdman είναι καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το birdman ειναι η αγαπημενη μου ταινια για το 2014, δες τη :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το birdman ειναι η αγαπημενη μου ταινια για το 2014, δες τη :*

Χμ θα τις δω και τις 2 και θα αποφασισω σε ποιον από τους 3 θα δώσω το oscar :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
The Theory of Everything
Nightcrawler
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μόλις είδα το Nine Queens.Αναπάντεχα όμορφη ταινία.Αν δεν σας ενοχλούν τα ισπανικά δείτε την :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμ θα τις δω και τις 2 και θα αποφασισω σε ποιον από τους 3 θα δώσω το oscar :D

Είναι και το the grand budapest hotel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Birdman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
john wick με τον keanu reeves αλλα δεν με πολυαρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Η θεωρία των πάντων....Είναι για την ζωή του Stephen Hawking...! ΦΟΒΕΡΗ!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
The Shining.ΦΟΒΕΡΗ ερμηνεία από τον Τζακ και πολύ καλή σκηνοθεσία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
The perks of being a wallflower.

Μόλις έγινε μια απο τις αγαπημένες μου, είναι συγκλονιστική! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Είναι όντωςπ ολύ ωραία ταινία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ω ναι! Στην αρχή την ανέβαλλα συνεχώς του τύπου "θα είναι βαρετή/κλισέ/πολύ κλάμα θα'χει" αλλά μπαα.. Ίσως το τελευταίο να ισχύει λιγάκι αλλά είναι υπέροχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IkCa

Νεοφερμένος

Η IkCa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Dead poets society...υπέροχη και ειδικά μετά το θάνατο του robin williams αποκτά άλλο νόημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top