Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
The Heat
Πολύ ωραία κωμωδία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Million Dollar Baby.
Το άξιζε το Oscar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Maleficent.
Ε δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Insidious για δευτερη φορα και δεν φοβηθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
LETS ALL HATE JOHN GREEN, SHALL WE?
The fault in our stars την ειδα σημερα και :'( she said okay in the end, she said okay :'(
Βασικά,κατόπιν ανάγνωσης 4 βιβλίων του,κατέληξα στο συμπέρασμα ότι είναι ψυχάκιας. Σε ΟΛΑ τα βιβλία του κάποιον σκοτώνει/πεθαίνει,διώχνει.
Δηλαδή αν είναι δυνατόν.:P

Διαβαζα το βιβλιο και ημουν σε φαση :'(...φανταζομαι πως θα ειναι στη ταινα..:(
Στην ταινία,ειδικά μετά την κηδεία του Γκους που παίρνει η Χέιζελ το αυτοκίνητο και παίζει το Not Angels της Birdy,έκλαιγα με αναφιλητά. (Ευτυχώς δεν ήμουν η μόνη)
Ήμουν έτσι.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Βασικά,κατόπιν ανάγνωσης 4 βιβλίων του,κατέληξα στο συμπέρασμα ότι είναι ψυχάκιας. Σε ΟΛΑ τα βιβλία του κάποιον σκοτώνει/πεθαίνει,διώχνει.
Δηλαδή αν είναι δυνατόν.:P


Στην ταινία,ειδικά μετά την κηδεία του Γκους που παίρνει η Χέιζελ το αυτοκίνητο και παίζει το Not Angels της Birdy,έκλαιγα με αναφιλητά. (Ευτυχώς δεν ήμουν η μόνη)
Ήμουν έτσι.:hehe:
Μαρίί βάλε κανένα σπόιλερ
Έτσι την πάτησα και εγώ και είχα πάθει σοκ όταν είχα δει παρόμοιο σχόλιο ότι πεθαίνει ο Γκας. btw γι 'αυτό δεν μου κάνει καρδιά να συνεχίσω Looking For Alaska.Έμαθα ότι πεθαίνει. Paper Towns μη μου πεις.Βγαίνει κ η ταινία σε λίγο καιρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μαρίί βάλε κανένα σπόιλερ
Έτσι την πάτησα και εγώ και είχα πάθει σοκ όταν είχα δει παρόμοιο σχόλιο ότι πεθαίνει ο Γκας. btw γι 'αυτό δεν μου κάνει καρδιά να συνεχίσω Looking For Alaska.Έμαθα ότι πεθαίνει. Paper Towns μη μου πεις.Βγαίνει κ η ταινία σε λίγο καιρό. :P
Δεν έχω διαβάσει όλο το Paper Towns,το περιμένω για δώρο γενεθλίων :hehe:
Και δεν ήταν σπόιλερ αυτό που έκανα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει όλο το Paper Towns,το περιμένω για δώρο γενεθλίων :hehe:
Και δεν ήταν σπόιλερ αυτό που έκανα.:mad:
Αφού λες για κηδεία :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Frozen :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Les Misérables
Πάρα πολύ καλή αλλά αν δεν τραγουδούσαν όλη μα όλη την ώρα ίσως ήταν καλύτερη..μιάμιση ώρα μετά άρχισα να νυστάζω :yawn::yawn::yawn: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Les Misérables
Πάρα πολύ καλή αλλά αν δεν τραγουδούσαν όλη μα όλη την ώρα ίσως ήταν καλύτερη..μιάμιση ώρα μετά άρχισα να νυστάζω :yawn::yawn::yawn: :P
Εμένα αρκετά από τα τραγούδια μου άρεσαν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Τα τραγούδια όντως ήταν πολύ ωραία αλλά μπορώ να σου πω ότι έχασα λίγο την υπομονή μου προς το τέλος :P
Δεν υπήρχε ίχνος φυσιολογικού διαλόγου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Frozen :inlove:
Νομίζω πως όσες φορές και να τη δω αυτήν την ταινία δεν θα τη βαρεθώ ποτέ. Η disney τα έδωσε όλα, πραγματικά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
American History X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Καμιά καλή κωμωδία παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Dallas Buyers Club.
Νομίζω ότι o Matthew Mcconaughey και ο Jared Leto την απογείωσαν με τις ερμηνείες τους. Και οι 2 ήταν αγνώριστοι...Για να πω την αλήθεια σε κάποιες σκηνές τρόμαζα με τον πρώτο καθώς τον είχα συνηθίσει αλλιώς.Τρομερή αλλαγή. Την συστείνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top