Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Love, Marilyn

Δεν είναι ακριβώς ταινία, αλλά είναι ένα ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Eιδα τον Hercules,που βγηκε τωρα.

Αρκετα δυνατη σειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Nebraska
Εξαιρετική..:thumbsup::thumbsup: Πάρα πολύ ωραία και αρκετά συγκινητική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Martha Marcy May Marlene (2011)
συγκλονιστικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
The Haunting in Connecticut 2 . Προσωπικά βρήκα τον τίτλο ηλίθιο. Αφού ήταν στη Georgia. Για κανένα 20λεπτο πρέπει να κοιμήθηκα . Δεν κατάλαβα γιατί κάποιοι από την παρέα την βρήκαν πολύ τρομακτική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Divergent

περιμενω ηδη το επομενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Silver Linings Playbook Τέλειααα :clapup:

Divergent

περιμενω ηδη το επομενο :P
Που να διαβασεις και τα βιβλια ;) ( αν δεν τα εχεις διαβασει ηδη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Για πες γνώμη.:P
Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ..είναι παρόμοιο στυλ με το hunger games (αλλά το hunger games για μένα δε συγκρίνεται με καμιά ταινία:P)
Το Divergent πάντως είναι πάρα πολύ ωραία ταινία..τη συνιστώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ..είναι παρόμοιο στυλ με το hunger games (αλλά το hunger games για μένα δε συγκρίνεται με καμιά ταινία:P)
Το Divergent πάντως είναι πάρα πολύ ωραία ταινία..τη συνιστώ ;)
Ιndeed,ειχε το "μοντελο" του hunger games! Παντως +2 εξαιρετες ταινιες και ειναι appealing σε παιδια της ηλικιας μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ιndeed,ειχε το "μοντελο" του hunger games! Παντως +2 εξαιρετες ταινιες και ειναι appealing σε παιδια της ηλικιας μας ;)
Όντως..πάρα πολύ appealing ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν έχω διαβάσει τα βιβλία δυστυχώς :P
ασχετο αλλά σε οποιον συστήνω το silver linings playbook δεν το βλέπει ποτέ και δεν ξέρω το γιατί. Το ίδιο συμβαίνει και με το Amelie (που παίζει να ναι η αγαπημένη μου ταινία)

Σημερα είδα το Elysium καλουτσικη ήταν αν και την περίμενα πιο ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
δεν έχω διαβάσει τα βιβλία δυστυχώς :P
ασχετο αλλά σε οποιον συστήνω το silver linings playbook δεν το βλέπει ποτέ και δεν ξέρω το γιατί. Το ίδιο συμβαίνει και με το Amelie (που παίζει να ναι η αγαπημένη μου ταινία)

Σημερα είδα το Elysium καλουτσικη ήταν αν και την περίμενα πιο ωραια
Να τα διαβάσεις τότε! Στην ταινια παραλείπονται πολλά! :P Το Silver linιngs playbook ηταν τουλαχιστον τέλεια πιστεύω! Το"amelie" θεωρω οτι ειναι απο τις καλύτερες ταινιες που έχουν προβληθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να τα διαβάσεις τότε! Στην ταινια παραλείπονται πολλά! :P Το Silver linιngs playbook ηταν τουλαχιστον τέλεια πιστεύω! Το"amelie" θεωρω οτι ειναι απο τις καλύτερες ταινιες που έχουν προβληθεί!
μα για αυτο τις προτεινω ειναι πολυ ωραιες ταινιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
δεν έχω διαβάσει τα βιβλία δυστυχώς :P
ασχετο αλλά σε οποιον συστήνω το silver linings playbook δεν το βλέπει ποτέ και δεν ξέρω το γιατί. Το ίδιο συμβαίνει και με το Amelie (που παίζει να ναι η αγαπημένη μου ταινία)

Σημερα είδα το Elysium καλουτσικη ήταν αν και την περίμενα πιο ωραια
To Silver linιngs playbook είναι καταπληκτική ταινία!! ..δεν ξέρω πότε την πρότεινες, πάντως εγώ την είδα πέρσι αν θυμάμαι καλά :P..το amelie δεν το έχω δει αλλά το έχω ακούσει..θα το δω όμως!!!! ;)
Το Elysium δεν το έχω δει ακόμα γιατί έωα διάστημα είχα δει αρκετές σε παρόμοιο στυλ αλλά το έχω στα σχέδια

Να τα διαβάσεις τότε! Στην ταινια παραλείπονται πολλά! :P
Ποτέ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία που έχουν γίνει και ταινίες..για κάποιο λόγο δε με τραβάει να το κάνω, ακόμα τουλάχιστον :P..όλοι λένε ότι τα βιβλία είναι πολύ πιο ωραία και στις ταινίες παραλείπουν αρκετά πράγματα και πολλές φορές σημαντικά :worry::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
To Silver linιngs playbook είναι καταπληκτική ταινία!! ..δεν ξέρω πότε την πρότεινες, πάντως εγώ την είδα πέρσι αν θυμάμαι καλά :P..το amelie δεν το έχω δει αλλά το έχω ακούσει..θα το δω όμως!!!! ;)
Το Elysium δεν το έχω δει ακόμα γιατί έωα διάστημα είχα δει αρκετές σε παρόμοιο στυλ αλλά το έχω στα σχέδια


Ποτέ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία που έχουν γίνει και ταινίες..για κάποιο λόγο δε με τραβάει να το κάνω, ακόμα τουλάχιστον :P..όλοι λένε ότι τα βιβλία είναι πολύ πιο ωραία και στις ταινίες παραλείπουν αρκετά πράγματα και πολλές φορές σημαντικά :worry::confused::hmm:
Ισχύει! Εγώ έχω διαβάσει την τριλογια των hunger games και στην πρωτη ταινια υπηρχαν πολλες αλλαγες...φερ ειπειν η foxface ειχε παρει καλύτερη θεση στους αγωνες..Γενικα παραλειπουν πολλά! Oσον αφορα το Elysium το περιμενα καλύτερο μιας και επαιζε η Jodie Foster :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ισχύει! Εγώ έχω διαβάσει την τριλογια των hunger games και στην πρωτη ταινια υπηρχαν πολλες αλλαγες...φερ ειπειν η foxface ειχε παρει καλύτερη θεση στους αγωνες..Γενικα παραλειπουν πολλά! Oσον αφορα το Elysium το περιμενα καλύτερο μιας και επαιζε η Jodie Foster :hmm::hmm:
Μάλιστα..θα το δω και θα σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Bicentennial ManΣτο
Την είχα δει άλλη μια φορά και εκείνη όχι ολόκληρη...
Στο τέλος δάκρυσα..Είχε πολύ βαθύ νόημα... Όταν κάτι το θέλουμε πολύ, θα το αποκτήσουμε ακόμα και 200 χρόνια αργότερα... Όμως τότε μπορεί να μην έχει πια καμία αξία για εμάς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το Silver Linings Playbook είναι φοβερή ταινία και το Amelie.


on topic: Είδα το The Shining ξανά.Μπερδεύτηκα περισσότερο για άλλη μια φορά. :Ρ Υπέρτατη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top