Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Το DBC αξιζει πολύ! Είναι από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει...
Μην αναφέρω ότι ο Matthew McConaughey είναι ο αγαπημένος μου ηθοποιός!!!:D ( και κούκλος...:P οχι σε αυτή την ταινία όμως που είναι πετσί και κόκαλο, αλλα στην πραγματικότητα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, αν δεις και τα προηγούμενα σχόλια θα καταλάβεις οτι έχω βάλει μπρος να το δω.. Μόλις βρω ελεύθερη μέρα θα το δω αλλιώς θα το δω σε δύο μέρη. :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ναι τα διάβασα...
Καλύτερα όμως να το δεις με την μια για να ζήσεις στο πετσί του ρόλου...:P
Καλή διασκέδαση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό λέω και εγώ, αλλά θα αργήσω πολύ μου φαίνεται να το δω ολόκληρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 674631

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Alexander σε DVD και αίσχος δε μου άρεσε καθόλου μεγάλη αποτυχία ο πρωταγωνιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
1. Half Nelson: Αρκετά καλή ιστορία με κοινωνικό περιεχόμενο και άψογη ερμηνεία από τον Gosling. 9/10 για εμένα.

2. 50/50: Πολύ καλή αλλά και κάπως αναμενόμενη ταυτόχρονα. 8/10.

3. The Angriest Man In Brooklyn: Σου περνάει ένα σωστό μήνυμα αλλά δεν με άγγιξε ιδιαίτερα. 6/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
2. 50/50: Πολύ καλή αλλά και κάπως αναμενόμενη ταυτόχρονα. 8/10.
Όντως το τέλος ήταν αναμενόμενο αλλά νομίζω η ταινία ήταν σε διαφορετικό στυλ από αυτές που πραγματεύονται τέτοιου είδους θέματα. Φοβερός για άλλη μια φορά ο Joseph Gordon-Levitt.

The Fault In Our Stars.
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Θέλω εντυπώσεις. ;) Αν και οι φάτσες τα λένε όλα.

Εγώ είδα επιτέλους την 6η αίσθηση. Υπέροχες ερμηνείες.Αν και ήξερα το plot twist δεν την βαρέθηκα καθόλου. Εύλογα θεωρείται must-see.

Το DBC και εγώ το έχω στον υπολογιστή και θα το δω σύντομα. Πρέπει να εξασφαλίσω συνεχόμενο 2ωρο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
The Shawshank Redemption.
Πραγματικά υπέροχη ταινία, εξαιρετικές ερμηνείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Winter's Bone. Φοβερη η Jennifer! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Now you see me! Ωραία ταινία! 8,5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όντως το τέλος ήταν αναμενόμενο αλλά νομίζω η ταινία ήταν σε διαφορετικό στυλ από αυτές που πραγματεύονται τέτοιου είδους θέματα. Φοβερός για άλλη μια φορά ο Joseph Gordon-Levitt.


Θέλω εντυπώσεις. ;) Αν και οι φάτσες τα λένε όλα.

Εγώ είδα επιτέλους την 6η αίσθηση. Υπέροχες ερμηνείες.Αν και ήξερα το plot twist δεν την βαρέθηκα καθόλου. Εύλογα θεωρείται must-see.

Το DBC και εγώ το έχω στον υπολογιστή και θα το δω σύντομα. Πρέπει να εξασφαλίσω συνεχόμενο 2ωρο όμως.

Ε εντάξει. Εντάξει. ΕΝΤΑΞΕΙ. Ήταν για πολλά κλάματα η ταινία! Αφιέρωσα 2 ολόκληρες μέρες και για το βιβλίο και για την ταινία αλλά άξιζε :inlove:

Πράγματι το sixth sense ήταν και είναι αγαπημένη μου. Το σοκ όταν...
ανακάλυψα ότι ο ίδιος ήταν νεκρός και το παιδί είχε αυτή την έξτρα αίσθηση...
ήταν τεράστιο και ακόμα το θυμάμαι :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ο κύκλος των χαμένων ποιητών (Dead poets society) ! Υπέροχη και συγκινητική ταινία ... Must see ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ε εντάξει. Εντάξει. ΕΝΤΑΞΕΙ. Ήταν για πολλά κλάματα η ταινία! Αφιέρωσα 2 ολόκληρες μέρες και για το βιβλίο και για την ταινία αλλά άξιζε :inlove:

Πράγματι το sixth sense ήταν και είναι αγαπημένη μου. Το σοκ όταν...
ανακάλυψα ότι ο ίδιος ήταν νεκρός και το παιδί είχε αυτή την έξτρα αίσθηση...
ήταν τεράστιο και ακόμα το θυμάμαι :worry::worry:
Όντως.Εγώ ήμουν να πέσω στα πατώματα με το βιβλίο :P

Για εμένα ήταν μικρό το σοκ ...
Το ήξερα από πριν.Μιλούσα με ένα παιδί και του είπα ότι θέλω να δω αυτή την ταινία και μου είπε ότι έχει καλή ανατροπή , την μάντεψα και το επιβεβαίωσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
the railway man : το είδα με μία φίλη μου και μας άρεσε πάρα πολύ.οπότε σας προτείνω να τη δείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Αξιζει να δω το Illuminati? Το βιβλιο ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον... αλλα η ταινια τι λεει?
εμενα προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο η ταινια απο το βιβλιο...


the descendants:ωραια φωτογραφια...αλλα τιποτα παραπανω...υπερεκτιμημενη ταινιουλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
εμενα προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο η ταινια απο το βιβλιο...


the descendants:ωραια φωτογραφια...αλλα τιποτα παραπανω...υπερεκτιμημενη ταινιουλα..
Α όχι..Εδώ θα διαφωνήσω.. :P Την είδα όταν είχε βγει και μου είχε αρέσει πολύ..Γούστα είναι αυτά βέβαια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Α όχι..Εδώ θα διαφωνήσω.. :P Την είδα όταν είχε βγει και μου είχε αρέσει πολύ..Γούστα είναι αυτά βέβαια ;)

αληθεια ε??εγω περιμενα πολλα περισσοτερα λογω ολων αυτων που ειχα ακουσει...ισως αν ειχε γινει καλυτερη επιλογη ηθοποιων να μου αρεσε περισσοτερο...!!απο την αρχη μεχρι το τελος κατι δεν μου καθοταν καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ε εντάξει δεν αρέσουν όλα σε όλους..εμένα πάντως δε με ενόχλησε κάτι στη συγκεκριμένη ταινία.. :confused::P
Anyway..Χθες είδα to jobs..ωραία ήταν..ανεμενόμενη πλοκή για βιογραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
evil dead μου αρεσε αρκετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Dallas Buyers Club
Αρκετά καλή, πρωτότυπη θα έλεγα. Ωραίες ερμηνείες Leto και McConaughey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top