Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Detachment
πολυ ωραια ταινια και απο αποψη σεναριου αλλα και απο αποψη πλανων/φωτογραφιας, κυριολεκτικα ειναι πολυ ομορφη ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
''Godzilla''
Μου άρεσε πάρα πολύ και εντάξει συγκινήθηκα και λίγο! :redface:

''The amazing spiderman 2''
Πάρα πολύ ωραία ταινία,επίσης! Από τις καλύτερες που αφορούν το Spiderman! Αν και στεναχωρήθηκα με το τέλος!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0180093/ Ρέκβιεμ για ένα Όνειρο

Πολύ καλή ταινία.Στα αλήθεια σε προβληματίζει και σε βάζει σε σκέψεις για ορισμένα ζητήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0180093/ Ρέκβιεμ για ένα Όνειρο

Πολύ καλή ταινία.Στα αλήθεια σε προβληματίζει και σε βάζει σε σκέψεις για ορισμένα ζητήματα.

Πράγματι είναι πολύ καλή! Την είχα δει πολύ παλιά και ακόμα τη θυμάμαι. Είναι η κατάλληλη ταινία για να σε αποτρέψει από κάποιες συμπεριφορές αλλά και να δεις ορισμένα προβλήματα της κοινωνίας που παραμένουν άλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
clockwork orange https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...74G4CA&usg=AFQjCNHXiwj0dI4k0HgsUuVkIsQI_B2t-g παιζει να ειμαι η μονη που δεν με ενθουσιασε..

ουτε κι εγω ειμαι πολυ σιγουρη για το αν μου αρεσε :confused: ναι οκ, μιλουσε για την βια και το πως μπορει αυτη να καταπολεμηθει αλλα παρουσιασε το ολο θεμα με περιεργο και υπερβολικο τροπο :hmm: δεν ειμαι κριτικος τεχνης και δεν προσπαθω να το παιξω εξυπνη αλλα αν θελει να περασει ενα μηνυμα μπορει να το κανει και με πιο απλο τροπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ουτε κι εγω ειμαι πολυ σιγουρη για το αν μου αρεσε :confused: ναι οκ, μιλουσε για την βια και το πως μπορει αυτη να καταπολεμηθει αλλα παρουσιασε το ολο θεμα με περιεργο και υπερβολικο τροπο :hmm: δεν ειμαι κριτικος τεχνης και δεν προσπαθω να το παιξω εξυπνη αλλα αν θελει να περασει ενα μηνυμα μπορει να το κανει και με πιο απλο τροπο :P
εμενα γενικα μου φανηκαν ακραιες οι σκηνες αν και πραγματευεται ωραια και συγχρονα θεματα . νταξει ταινια του κιουμπρικ βεβαια
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Señora

Νεοφερμένος

Η Αριάνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
O πιανίστας,απίστευτη παραγωγή για β παγκοσμιο 10/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

silia1991

Νεοφερμένος

Η silia1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Την Πειρατεια στον Ωκεανο στο dvd προχθες (το δανεζικο ):) γαμησε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
O πιανίστας,απίστευτη παραγωγή για β παγκοσμιο 10/10


Έχω διαβάσει το βιβλίο το οποίο είναι υπέροχο! :D
Έχω στη σειρά την ταινία. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
oculus https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...vYCQBw&usg=AFQjCNGyD9WE5WsZM4_1WnbVaqpUz-wXRw μετρια ταινια λιγο μπερδεμενη , δεν μου αρεσε το τελος την περιμενα πιο τρομαχτικη οταν ειδα το τρειλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
κανενα καλο ψυχολογικο θριλερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Percy Jackson 1,2 : Δεν τρελάθηκα.Νομίζω ότι δεν αποδόθηκαν όπως έπρεπε τα βιβλία.Η 2η ήταν πιο συγκροτημένη από την 1η, αν και είδα ότι προσπαθούσαν συνέχεια να την διακωμωδήσουν.
The Perks Of Being A Wallflower : Την ξαναείδα σήμερα.Πραγματικά υπέροχη ταινία.Από τις αγαπημένες μου.Τη συνιστώ σε όλους.
Case 39: Μου άρεσε αρκετά. Είχα καιρό να δω ταινία τέτοιου είδους.Το κοριτσάκι ήταν ό,τι έπρεπε για το συγκεκριμένο ρόλο.
Μεγάλη ξενέρα βέβαια η σκηνή που σκοτώνεται ο Bradley Cooper.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κανενα καλο ψυχολογικο θριλερ;

Ψυχολογική ταινία τρόμου δεν είμαι σίγουρος να σου πω...μπορείς να δεις αυτές βέβαια που τις βρίσκω εξαιρετικές
https://www.imdb.com/title/tt1591095/ Insidious κατά πάσα πιθανότητα το ξέρεις :D
https://www.imdb.com/title/tt1596365/ Η γυναίκα με τα μαύρα,πολύ καλή ταινία
https://www.imdb.com/title/tt1147684/ Forget me not απίστευτη ταινία αν και όχι γνωστή.Προσωπικά θα την ξαναέβλεπα σίγουρα.
https://www.imdb.com/title/tt0815245/ The uninvited Πάρα πολυ καλή ταινία,σε κρατάει σε αγωνία μέχρι την τελευταία στιγμή,με απρόσμενο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Fear and loathing in Las Vegas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
το λαθος αστερι ηταν η τελευταια ταινια που ειδα και εχω να πω πως ειχα περισσοτερες προσδοκιες. δεν μ αρεσε καθολου η σκηνοθεσια και δεν ειχε πολυ καλη πλοκη (εχουμε δει χιλιαδες παρομοιες ιστοριες αγαπης) ΄με αποτελεσμα 2-3 σκηνες που ηταν καπως συγκινισιακα φορτισμενες να φαινονται 'ψευτικες'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δωματιο 1408
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ΟΔΗΓΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ (Silver Linings Playbook)


Μου αρεσε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Blöde Mütze
Αρκετα καλη... 8/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top