Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και σε εμένα γιατί φαίνεται; :P Ε ας την φτιάξουν οι μοντς. Δεν μπορώ να επεξεργαστώ το μνμ τώρα. Κάντε αναφορά αν σας καίει τόσο. :P

Δεν μας καιει απλα αντιλαμβανομαστε οτι ενοεις αλλη ταινια:P Αν εσενα δεν σε καιει να πιστευουν οι αλλοι οτι θεωρεις πως ειναι για οσκαρ το ''open season 3'' κανενα προβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μας καιει απλα αντιλαμβανομαστε οτι ενοεις αλλη ταινια:P Αν εσενα δεν σε καιει να πιστευουν οι αλλοι οτι θεωρεις πως ειναι για οσκαρ το ''open season 3'' κανενα προβλημα:)

Μέσα στην ειρωνεία... Τι αναμενομένο. :P Εκανα edit. Ηρεμήστε πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέσα στην ειρωνεία... Τι αναμενομένο. :P Εκανα edit. Ηρεμήστε πια. :P

Ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις/πιστεψεις οτι απλα δεν μας εμφανιζοταν εμας?? Δηλαδη τωρα πας να μας αποδειξεις οτι ειμαστε τυφλοι ή μηπως οτι οντως ειχα δει την αφισα και ηθελα απλα να σου την πω; Ειναι προφανες οτι εγινε απλα παρεξηγηση. Το σταματω εδω δεν εχει νοημα μιας και ελεγα για αλλη ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις/πιστεψεις οτι απλα δεν μας εμφανιζοταν εμας?? Δηλαδη τωρα πας να μας αποδειξεις οτι ειμαστε τυφλοι ή μηπως οτι οντως ειχα δει την αφισα και ηθελα απλα να σου την πω;

Πολλά νεύρα έχεις εσύ :P ή μου φαίνεται; :redface: Δεν είπα πουθενά ότι είστε τυφλοί ή κάτι τέτοιο. Προφανώς υπήρξε (ή υπάρχει ακόμη; :P) τεχνικό θέμα και δε φαινόταν η εικόνα. Συνεπώς πιστεύω ότι η παρεξήγηση λύθηκε. :flowers: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τελευταια ταινια που ειδα ηταν το The Hobbit 2 στο σινεμα...Πηγα για την παρεα πιο πολυ μιας και δεν ειναι πολυ του γουστου μου τετοιες ταινιες. Ωστοσο περασα υπεροχα...να ναι καλα ενα παιδι που ειχε την ιδια ορεξη με εμενα και το καναμε παρωδεια (οχι οτι δεν ηταν απο μονο του).
Λοιπον...πολυ αμερικανια , βαρετοι διαλογοι και υπερφυσικες ικανοτητες των ηρωων...τελειως αμερικανια ομως....
Υ.Γ.1 Περιμενα με αγωνια ερωτικη εξομολογιση εκεινου του χτυπημενου....τελικα δεν εγινε....
Υ.Γ.2 Τα τοπια και τα γραφικα ηταν φοβερα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μετά από αρκετό καιρό είδα κι εγώ μια ταινία!

Prisoners λοιπόν!Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση!Σε κρατούσε σε αγωνία και τις 2μιση ώρες!Μου άρεσε επίσης η τελευταία σκηνή.

Αυτή μόνο έχω δει αυτές τις μέρες με εξαίρεση το love actually που το βλέπω κάθε Χριστούγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Στο Star:



Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω ποιο νούμερο από τα τρία-τέσσερα που έχουν βγει ήταν αυτό....νομίζω το δεύτερο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
POSEIDON !!! Στην τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
The Great Gatsby! Μου άρεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ωραια ταινια το underworld... απο κει εχεις βαμπιρ και λυκανθρωπους οπως πρεπει να ειναι (περιπου δλδ) και απο την αλλη εχεις το twilight να καταστρεφει την υπεροχη απανθρωπη γοητεια αυτων των πλασματων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.


Πολύ καλή!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
αναμεσα σε δυο κοσμους...καλουτσικο

αν και θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vexlos

Νεοφερμένος

Ο vexlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
All hallows eve
thrillerάκι είναι.. καλό για να σκοτώσεις 1 ώρα και 20 λεπτά αλλά μέχρι εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
αρωμα γυναικας με τον πολυαγαπημενο al pacino :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Η Πηγή των Παρθένων

Υπόθεση

Η ταινία ξεκινά με την Ινγκέρι (Γκούνελ Λίντμπλομ) την ψυχοκόρη μιας οικογένειας χωρικών να κάνει παράκληση στο θεό Οντίν να φέρει συμφορές στην έφηβη κόρη της οικογένειας, Κάριν (Μπιργκίτα Πέτερσον). Το πρωί οι γονείς αναθέτουν στην Κάριν την ευθύνη να πάει τα κεριά στην εκκλησία για την πρωινή λειτουργία (σύμφωνα με την παράδοση μόνο μια παρθένα μπορούσε να τα μεταφέρει). Η Κάριν επιμένει να πάρει μαζί της και την Ίνγκερι κι οι δύο τους ξεκινούν για μαζί για την εκκλησία. Στο δρόμο όμως η Ίνγκερι μένει πίσω κι αφήνει την Κάριν να συνεχίσει μόνη της, η Κάριν συναντά στη συνέχεια τρεις βοσκούς (δύο μεγάλους ανδρες και το μικρό αδερφό τους). Οι βοσκοί πιάνουν την κουβέντα με την Κάριν κι έπειτα τη βιάζουν και τη σκοτώνουν. Αργότερα οι ίδιοι βοσκοί ζητούν καταφύγιο για τη νύχτα στο σπίτι της Κάριν (χωρίς να ξέρουν ότι πρόκειται για την οικογένειά της). Ο Τέρε (Μαξ Φον Σίντοφ) κι η Μερέτε (Μπιργκίτα Βάλμπεργκ) οι γονείς της Κάριν τους παρέχουν άσυλο, χωρίς να γνωρίζουν τι έχει συμβεί στην κόρη τους, όταν όμως ανακαλύπτουν τα ματωμένα της ρούχα, ο Τέρε σχεδιάζει μια εκδίκηση που θα φέρει την κάθαρση
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


Ήταν απλά υπέροχο! :inlove: Μου φαίνεται ότι η Disney με κάθε καινούρια ταινία ξεπερνάει τις προηγούμενες! :clapup: Αυτή πήγα να την δω στο σινεμά με την μικρή αδελφή μου, και πραγματικά την λάτρεψα περισσότερο από αυτήν :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ήταν πριν 2-3 βδομάδες που είχε προβληθεί στη τηλεόραση. Πολύ ωραία ταινία. "Nick and Norah's Infinite Playlist" :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ήταν πριν 2-3 βδομάδες που είχε προβληθεί στη τηλεόραση. Πολύ ωραία ταινία. "Nick and Norah's Infinite Playlist" :D

Είχα ξεκινήσει να το βλέπω αλλά κάτι είχε γίνει και το έκλεισα :hmm: Είναι καλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είχα ξεκινήσει να το βλέπω αλλά κάτι είχε γίνει και το έκλεισα :hmm: Είναι καλή;

Ξεκίνησα να το βλέπω με μια κολλητή μου, δεν τρελάθηκα να πω την αλήθεια :P. Δεν το είδαμε όλο, για την ακρίβεια :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top