Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μακαρι τα minions και η ταινια (τους) να μην ηταν μεταγλωτισμενη στους περισσοτερους κινηματογραφους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Βλέπω πολλές ταινίες μέσω ίντερνετ! Τελευταία είδα το Thor και μου άρεσε! :popcorn:
Επίσης είδα κάποια θρίλερ και τρόμου, από τα οποία ξεχώρισα το Evil Dead, το remake, που έχει μεν εντυπωσιακά εφέ, δεν φτάνει όμως το κλασικό του Sam Raimi με την μοναδική ερμηνεία του Bruce Campbell! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα το The Conjuring.
Πολύ καλό...Έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα να κοιμηθώ χθες xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Now you see me (8/10), The Prestige (9/10), The prisoners (7/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
the big lebowski
για ποση απο την ατυχια του ειναι υπευθυνος ενας ανθρωπος :hmm:


edit
προσπαθησα να δω και μια ταινια ονοματι solomon kane...τα 13 πρωτα λεπτα ηταν αρκετα για να απορριψω τα υπολοιπα 90
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Frankenweenie

καταπληκτικη!! 10/10!! την λατρεψα♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω ειδα το Καλεσμα χθες, αρκετα καλο μπορω να πω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω ειδα το Καλεσμα χθες, αρκετα καλο μπορω να πω ;)

To ειχα δει στο σινεμα πριν 2 εβδομαδες νομιζω:P Και εμενα καλο μου φανηκε ,ειδικα για το ειδος του, καθως ηταν πολυ καλογυρισμενο. Βεβαια απο πρωτοτυπια δεν... καθως εμοιαζε με ενα μιγμα στοιχειωμενο σπιτι με εξορκισμο:P Παντως επι ευκαιρια παρατηρω οτι οι κριτικοι κινηματογραφου σχεδον παντα ''χαντακωνουν'' τις ταινιες τρομου και αυτο μου φαινεται γελοιο διοτι στο σινεμα αν κατι αξιζει να δεις ειναι μια ταινια τρομου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
“Η θάλασσα μέσα μου“ με τον Javier Bardem

9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Goodbye bafana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • goodbye_bafana.jpg
    goodbye_bafana.jpg
    86.3 KB · Εμφανίσεις: 101

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Amelie
Γλυκύτατη ταινία, γεμάτη αισιοδοξία! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αριστοτέλης100

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είδα πρόσφατα το Σέρλοκ Χολμς 2 και το Iron Man 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

Παρολο που δεν βλεπω πολυ κινηματογραφο και την συγκεκριμενη την ειδα στο πλαισιο μιας εργασιας...μπορω να πω πως μου αρεσε. Ιστορικη ταινια βασισμενη σε πραγματικα γεγονοτα(απο βιβλιο που εγραψε ο φυλακας) χωρις ομως να βαριεσαι και να εχει ιστορικες "χοντραδες". Ειναι μια αφηγηση της ιστοριας μεχρι την απελευθερωση του Μαντελα και των συμβαντων σε αυτο το διαστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Inception..

Προσωπικά μου άρεσε πολύ...πολύ ψαγμένη ταινία...λεπτομέρειες full...αλλά πρέπει να την παρακολουθείς προσεχτικά γιατί εύκολα μπορεί να χάσεις την πλοκή της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Love in the end.

MV5BMTQzNDcxNDA1M15BMl5BanBnXkFtZTcwNTk4OTAwOQ@@._V1_SY317_CR4,0,214,317_.jpg

Πολύ μου άρεσε, με συγκίνησαν οι 3 ιστορίες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Inception..

Προσωπικά μου άρεσε πολύ...πολύ ψαγμένη ταινία...λεπτομέρειες full...αλλά πρέπει να την παρακολουθείς προσεχτικά γιατί εύκολα μπορεί να χάσεις την πλοκή της...
Αν την είδες χθες στο Star σου προτείνω να την δεις και χωρίς διαλείμματα.Είχε αρκετή ώρα κενό ανάμεσα στις σκηνές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Αν την είδες χθες στο Star σου προτείνω να την δεις και χωρίς διαλείμματα.Είχε αρκετή ώρα κενό ανάμεσα στις σκηνές.

Ναι...από star την είδα ...άσε τέλειωσε και πολύ αργά...1 και κάτι..παίζει να με πήρε ο ύπνος για λίγο..αλλά ξύπνησα ..:D
Εξαιρετικές ερμηνείες πάντως από Ντι Κάπριο,Ellen Page(..architect:P),Gordon-Levitt.

Αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι...από star την είδα ...άσε τέλειωσε και πολύ αργά...1 και κάτι..παίζει να με πήρε ο ύπνος για λίγο..αλλά ξύπνησα ..:D
Εξαιρετικές ερμηνείες πάντως από Ντι Κάπριο,Ellen Page(..architect:P),Gordon-Levitt.

Αυτά..

Εγω την εχω δει αρκετές φορές. Ήθελα να τη δω πάλι χθες αλλα στο πρώτο διαφημιστικό διαλείμμα ξεραθηκα..

Όντως εξαιρετικές ερμηνείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top