Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
To Rome with love.
Απλά Woody Allen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Χαλια ειναι... τζαμπα ο χρονος που ξοδεψα!

Σκεφτομουν να τη δω σημερα. Δεν αξιζει καθολου;
(Δε θα την εβλεπα αλλα παιζουν μερικοι ηθοποιοι που μ' αρεσουν:redface::redface:.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
To Rome with love.
Απλά Woody Allen!

Την είδα κι εγώ πριν δυο βδομάδες- πολύ ωραία! Δες όμως το Midnight in Paris, είναι ακόμα καλύτερη, για μένα 9/10 τουλάχιστον!!


Χτες είδα το L' Amour Dure Trois Ans. Ωραία ταινία, γαλλική, λίγο παράξενη σε κάποια σημεία και κυλούσε γρήγορα. 7/10 για 'μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Το Law Abiding Citizen.

Αρκετά καλή ταινία, περιέχει το στοιχείο του εντυπωσιασμού και της έκπληξης...με χάλασε απίστευτα το τέλος της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξεκίνησα το Mortal Instruments - City of bones ...Και το έκλεισα.Δεν ενθουσιάστηκα καθόλου.Βαρετό..Κλισέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ αγαπάω τον φίλο του πρωταγωνιστή που παίζει και στο Criminal Minds.
Βασικός λόγος που είδα την ταινία. Γλυκούλης. :inlove:

Μιλάμε για τον...;

Matthew Gray Gubler?:redface: Ή άλλον;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σκεφτομουν να τη δω σημερα. Δεν αξιζει καθολου;
(Δε θα την εβλεπα αλλα παιζουν μερικοι ηθοποιοι που μ' αρεσουν:redface::redface:.)

Οπως μολις ανεφεραν 2 ατομα πιο πανω... Οχι:P θα την κλεισεις αμεσως
Εγω σημερα το απογευμα ειδα το die Welle αγγ. The wave την εχω ξαναδει 2 φορες αλλα καθε φορα που το βλεπω καταλαβαινω διαφορετικα πραγματα και νιωθω διαφορετικα...
die Welle λοιπον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Είδα το Despicable me 2,τι φάση που έχουν τα minions
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σήμερα που δεν πήγα στο σχολείο και είχα χρόνο, είδα 2 ταινίες. Την πρώτη, την έχω δει πάνω από 8 φορές, και είναι το πολύ γνωστό και αγαπημένο μου:

... και είδα επίσης μια ταινία που μου πρότεινε η μητέρα μου, η οποία και με συγκίνησε βαθύτατα! <3

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το Law Abiding Citizen.

Αρκετά καλή ταινία, περιέχει το στοιχείο του εντυπωσιασμού και της έκπληξης...με χάλασε απίστευτα το τέλος της..

Το τελος της ηταν λιγο για ολη την υπολοιπη πλοκη

Επιτελους το star εβαλε μια σοβαρη ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το here comes the boom. με τον kevin james. Αρκετά καλή θα έλεγα με πολλές αστείες σκηνές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Prisoners
Πολύ καλή, φοβερές ερμηνείες, μυστήριο κ αγωνία στο αποκορύφωμα!

ναι κι εγω αυτην ειδα τελευταια.! οντως ηταν πολυ καλη, ο χιου τζακμαν καταπληκτικος οπως και ο τζεικ τζιλενχαλ που τον υπερλατρευω :inlove: Μου αρεσε και το τελος, παρολο που σ' αυτο ειμαι λιγο ιδιοτροπη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Χαιρομαι που σας αρεσε το Prisoners γτ εχω κλεισει να το δω σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Coffe and cigarettes
σπονδυλωτες ιστοριες με κοινο στοιχειο.....καφε-τσιγαρα (τι αλλο θα μπορουσε; ) καλο ηταν

Revolver
απο τις πρωτες του Guy Ritchie, καλυτερα να αποφευχθει γιατι ηταν κατι σαν πειραματισμος για τις επομενες

Kick-Ass
δεν εχω διαβασει το κομικ για να ξερω ποσο πιστο ειναι, βιαιο αλλα οχι δυσαρεστο και χαρηκα που επιτελους το τελειωσα και εμαθα τι ακριβως εγινε


oh and "frankenweenie"
good old Tim Burton with his pals and Danny Elfman
ya know...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πολυ καλο το Prisoners αλλα για καποιον μυημενο στα αστυνομικα, ειναι σχετικα ''ευκολη'' η πλοκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
La piel que habito (το δέρμα που κατοικώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Αγάπες τα μίνιονς :D:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πολυ καλο το Prisoners αλλα για καποιον μυημενο στα αστυνομικα, ειναι σχετικα ''ευκολη'' η πλοκη.
συμφωνω, αν και δεν θα με αυτοαποκαλουσα μυημενη :P οι πρωταγωνιστες διναν ρεστα παντως, ειδικα στις φασεις με τα βασανιστηρια ο χιου ηταν φοβερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top