Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το hangover το παρατράβηξαν στο 2 . Αλλα το 1 εχει απίστευτο γέλιο.

Το 2ο δεν ειχε πρωτοτυπια βασικα:/: Αλλα ειχε πλακα σε καποια σημεια:P

ε καλο ειναι απλα λιγο κατωτερο :P

Θα δω και θα κρινω:P Σουπερ καφριλικια νομιζω ειναι και κατι ταινιες (ή σειρα δεν ειμαι σιγουρος) που λεγονται ''jackass'' καπως ετσι νομιζω. Αλλα δεν εχει τυχει να τις δω. Και δεν σκοπευω για να ειμαι ειλικρινης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το 2ο δεν ειχε πρωτοτυπια βασικα:/: Αλλα ειχε πλακα σε καποια σημεια:P

Ε ναι αλλα φαινόταν ότι καπως το κούρασαν . Το. 3 δεν έχω δει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε ναι αλλα φαινόταν ότι καπως το κούρασαν . Το. 3 δεν έχω δει ακόμη.

Το 3ο ήταν πιο χάλια και από το 2ο! :worry: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
INCEPTION, ταινιάραααααααααα πραγματικά. Ίσως η πιο ωραία που έχω δει, απλά φοβερή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
INCEPTION, ταινιάραααααααααα πραγματικά. Ίσως η πιο ωραία που έχω δει, απλά φοβερή

ΥΠΕΡΟΧΗ ταινια απλα!! :D


Λοιπον, η τελευταια ταινια που ειδα ειναι το "A Royal Affair".
Εξαιρετικες ερμηνειες...κυριως απο τον Mads Mikkelsen (:inlove:), φοβερα σκηνια και κοστουμια και πολυ ωραιο story.

Βαθμολογια: 9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
''To κάλεσμα''!!!:popcorn::|:cold::yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
INCEPTION, ταινιάραααααααααα πραγματικά. Ίσως η πιο ωραία που έχω δει, απλά φοβερή

Πράγματι από τις καλύτερες και πρωτοτυπέστερες ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
''To κάλεσμα''!!!:popcorn::|:cold::yes:

Καλά, με αυτή την ταινία έχει γίνει ο χαμός :P. Είμαι η μόνη από τους φίλους μου που δεν το έχω δει ακόμα.. τόσο καλό είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
(500) Days of Summer.

Καλή ταινιούλα άμα βαριέσαι και θες να περάσεις την ώρα σου. Ξενέρα το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Για thriller με εξορκισμούς και άλλα ωραία πράγματα (:P) είναι παραδόξως καλή. Ωραία ροή, αξιόλογη ερμηνεία των ηθοποιών (ειδικά η γυναίκα δαιμονολόγος είναι πολύ καλή) με αποτέλεσμα να σε κρατάει σε εγρήγορση και γενικά υπάρχει η αίσθηση του τρόμου. θα την βαθμολογούσα με 7,5/10
( αναφέρομαι στην ταινία: Το κάλεσμα-The conjuring)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Για thriller με εξορκισμούς και άλλα ωραία πράγματα (:P) είναι παραδόξως καλή. Ωραία ροή, αξιόλογη ερμηνεία των ηθοποιών (ειδικά η γυναίκα δαιμονολόγος είναι πολύ καλή) με αποτέλεσμα να σε κρατάει σε εγρήγορση και γενικά υπάρχει η αίσθηση του τρόμου. θα την βαθμολογούσα με 7,5/10

Για ποια ταινία μιλάς; :P

edit:
( αναφέρομαι στην ταινία: Το κάλεσμα-The conjuring)

Γενικά μου αρέσουν τα ψυχολογικά θρίλερ, κι από ότι κατάλαβα αυτό είναι ψυχολογικό... αν και πολλοί που βγήκαν από το σινεμά κόλλησαν στο ότι είναι αληθινή ιστορία :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Καλά, με αυτή την ταινία έχει γίνει ο χαμός :P. Είμαι η μόνη από τους φίλους μου που δεν το έχω δει ακόμα.. τόσο καλό είναι;

Αξίζει να τη δεις!!!! :P:P Το προτείνω ... άμα σου αρέσουν τέτοιου είδους θρίλερ...Προσωπικά εγώ τρελαίνομαι για τέτοια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αξίζει να τη δεις!!!! :P:P Το προτείνω ... άμα σου αρέσουν τέτοιου είδους θρίλερ...Προσωπικά εγώ τρελαίνομαι για τέτοια!!

Ναι κι εγώ γενικά τέτοια προτιμώ... :D ενώ αντιθέτως αυτά με τα αίματα και με τους σκοτωμούς δεν μου αρέσουν... φοβούμαι :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
(500) Days of Summer.

Καλή ταινιούλα άμα βαριέσαι και θες να περάσεις την ώρα σου. Ξενέρα το τέλος.
Δεν είναι απίστευτα γλυκούλης ο πρωταγωνιστής όμως;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CH2=CH-CH2-COOH

Νεοφερμένος

Η CH2=CH-CH2-COOH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βι.Πε. Θ. (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σήμερα είδα στο σινεμά το Despicable Me 2 σε 3D.
Απλά υπέροχο!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν είναι απίστευτα γλυκούλης ο πρωταγωνιστής όμως;:redface:

Εγώ αγαπάω τον φίλο του πρωταγωνιστή που παίζει και στο Criminal Minds.
Βασικός λόγος που είδα την ταινία. Γλυκούλης. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
project x
hangover
american pie
superbad
Περνας και εσυ την φαση σου ετσι?
Ανηκουστα τα πραγματα που θελαμε να κανουμε με τους φιλους μου βγαινοντας απο την αιθουσα που ειδαμε το project x....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
THE MORTAL INSTRUMENTS: CITY OF BONES

δε μ αρεσε... την βρηκα πολυ αδιαφορη και εχω βαρεθει τελικα αυτο το στυλ ταινιων με την ξεχωριστη κοπελα και τις σουπερ δυναμεις της κι ολα αυτα... δεν μπορεσα καν να την δω ολοκληρη.... 5/10 και πολυ βαζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
THE MORTAL INSTRUMENTS: CITY OF BONES

δε μ αρεσε... την βρηκα πολυ αδιαφορη και εχω βαρεθει τελικα αυτο το στυλ ταινιων με την ξεχωριστη κοπελα και τις σουπερ δυναμεις της κι ολα αυτα... δεν μπορεσα καν να την δω ολοκληρη.... 5/10 και πολυ βαζω....

την εχω δει :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Prisoners
Πολύ καλή, φοβερές ερμηνείες, μυστήριο κ αγωνία στο αποκορύφωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top