Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
προχθες το the purge!!! πολυ καλο !!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Lekx_ZlqyWk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν ξετρελάθηκα. :P Είχε γέλιο, οκ, αλλά ήταν γεμάτη καφρίλες, που για το δικό μου γούστο, παρα-ήταν! :P Εντάξει, δεν είναι ότι μετάνιωσα που την είδα, απλά είναι ταινία "περνάω το χρόνο μου". Και τα Hangover έχουν καφρίλες και "παρόμοιο" στυλ, αλλά είναι κλάσεις ανώτερο! ;)

καλα τωρα ολοι θα θελαν να ηταν σε ενα τετοιο παρτι :P
εμενα με αρεσει πολυ και βρηκα και τα τραγουδακια που ειναι στην ταινια κομπλε
αν δεις και τα αβαταρ μου απο την ταινια ειναι:P
οι καφριλες μεχρι που αρχισε να φευγει εξαλα ωραιες ηταν

υ.γ ΤΟ HANGOVER ειναι απλα τρομεροοο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
καλα τωρα ολοι θα θελαν να ηταν σε ενα τετοιο παρτι :P
εμενα με αρεσει πολυ και βρηκα και τα τραγουδακια που ειναι στην ταινια κομπλε
αν δεις και τα αβαταρ μου απο την ταινια ειναι:P
οι καφριλες μεχρι που αρχισε να φευγει εξαλα ωραιες ηταν

υ.γ ΤΟ HANGOVER ειναι απλα τρομεροοο:clapup:

Εγώ δεν θα ήθελα να είμαι σε ένα τέτοιο πάρτυ. Δε θα 'θελα να κινδυνεύσει η ζωή μου! :P
Ναι, το σάουνττρακ πολύ καλό, όντως. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
1) Οικογένεια Μίλερ
Υπερ: Πολύ γέλιο και καλός συνδυασμός της κωμωδίας με το είδος της περιπέτειας.
Κατά: Τίποτα.
Βαθμολογία: 10/10. Μόνο και μόνο γιατί είναι από τις λίγες κωμωδίες που κυκλοφορούν, που πραγματικά με έκανε τόσο εμένα, όσο και όλο τον κινηματογράφο να πεθάνουμε στο γέλιο (πρώτη φορά το είδα αυτό :P)
2) Είσαι ο Επόμενος:
Υπέρ: Απρόβλεπτο και αρκετά τρομακτικό.
Κατά: Σε γενικές γραμμές η υπόθεση ενός συνηθισμένου θρίλερ (αίματα, κάποιος πετάγεται απότομα, χαζομάρες ηθοποιών που το παίζουν γενναίοι και την πατάνε στο τέλος :P) κλπ. κλπ..
Βαθμολογία: 8/10. Εντάξει τα τελευταία λεπτά, ανατρέπουν την όλη υπόθεση και θα σας αφήσουν πιστεύω με το στόμα ανοιχτό (για αυτό και το απρόβλεπτο στα υπέρ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
VHS - θρίλερ.Δε μου άρεσε,δεν είχε υπόθεση της προκοπής,σπαστική (για 'μενα) η σκηνοθεσία (το έβλεπες μέσα από την βίντεο κάμερα των πρωταγωνιστών),τρομακτικό ή μάλλον αηδιαστικό σε 1-2 σημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξανά είδα το Dark Knight Rises, αγαπημένη ταινία και μ'αρέσει πάρα πολύ η Anne Hathaway ως catwoman
Και οι 3 ταινίες είναι φοβερές.Εμένα αγαπημένη μου είναι η 2η :P
Όντως η Anne Hathaway ήταν πολυ καλή στο συγκεκριμένο ρόλο.Γενικά πολλά υποσχόμενη ηθοποιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δαμάζοντας τα κύματα- Breaking the waves..
Η Έμιλυ Γουατσον συγκλονιστικη.. Η ταινία συνολικα περνάει, με περίτεχνο τρόπο, μηνυματα περί σπουδαίων ζητηματων (θρησκευτικη πίστη, έρωτας κτλ) και ασκει κριτικη στα ηθη της κοινωνιας και στους εκπροσώπους της εκκλησίας.. συγκινητικη εως καταθλιπτική... αν και άλλες ταινίες του ίδιου σκηνοθετη ( Λαρς φον Τρίερ) τις βρισκω πολύ βαρια κουλτουρα με ό,τι θετικο κι αρνητικο αυτό συνεπάγεται, αυτή ήταν απλά εξαιρετική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Και οι 3 ταινίες είναι φοβερές.Εμένα αγαπημένη μου είναι η 2η :P
Όντως η Anne Hathaway ήταν πολυ καλή στο συγκεκριμένο ρόλο.Γενικά πολλά υποσχόμενη ηθοποιός.
όλες οι ταινίες batman είναι ωραίες αλλά όντος η δεύτερη είναι πιο ωραία γιατί παίζει και ο joker,πολύ καλή ερμηνεία αλλά κρίμα που ήταν η τελευταία του ταινία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
όλες οι ταινίες batman είναι ωραίες αλλά όντος η δεύτερη είναι πιο ωραία γιατί παίζει και ο joker,πολύ καλή ερμηνεία αλλά κρίμα που ήταν η τελευταία του ταινία :(
Ναι..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδιλα εγώ χτες είδα στο σταρ την Απόλυτη Αμαρτία (original sin) με τον Αντόνιο Μπαντέρας και τη Τζολί.Την έχει δει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εχει δει κανενας το the ring?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εχει δει κανενας το the ring?

Φυσικά και ναι ,λίγοι δεν έχουν δει το the ring ,που λέει ο λόγος και κάποιος που δεν βλέπει θρίλερ το the ring το έχει δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φυσικά και ναι ,λίγοι δεν έχουν δει το the ring ,που λέει ο λόγος και κάποιος που δεν βλέπει θρίλερ το the ring το έχει δει.

αν πω οτι δεν την ηξερα :P .... αν και τα φοβαμαι αυτα τα θριλερ παρα πολυ θα κατσω να την δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αν πω οτι δεν την ηξερα :P .... αν και τα φοβαμαι αυτα τα θριλερ παρα πολυ θα κατσω να την δω

Αν φοβάσαι δες καλύτερα μια κωμωδία,εμένα πάλι δεν με τρελαίνουν τα θρίλερ πιο πολύ με παρέα βλεπω ,ειδικά με την κοπέλα μου είναι ωραία γιατί φοβάται και με αγκαλιάζει όλη την ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
αν πω οτι δεν την ηξερα :P .... αν και τα φοβαμαι αυτα τα θριλερ παρα πολυ θα κατσω να την δω

φοβασαι αυτα τα θριλερ..αλλα θα το δεις:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
προχθές είδα το die welle (το κύμα)

ωραία ταινία..αρκετά ενδιαφέρουσα αν και σε κάποια σημεία έχανε λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
προχθές είδα το die welle (το κύμα)

ωραία ταινία..αρκετά ενδιαφέρουσα αν και σε κάποια σημεία έχανε λίγο

εε δεν μου αρεσε που πεθανε ο αλλος αλλα τι να κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Φοβερή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εε δεν μου αρεσε που πεθανε ο αλλος αλλα τι να κανουμε

για το παιδί που αυτοκτόνησε λες???ή για τον χοντρούλη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Paranormal Activity 1

μάπα θρίλερ, ωραία κωμωδία
εκεί που χέστηκε πάνω της η άλλη που είδε την αράχνη, έλιωσα στο γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top