Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
The Accidental Husband (Σύζυγος κατά λάθος) με Ούμα Θέρμαν, Κόλιν Φέρθ, Τζέφρι Ντην Μόργκαν.

Για ρομαντική κομεντί καλή ήταν, 6/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
MV5BMjA4MDQwODg2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTc5ODc2OA@@._V1_SX214_.jpg
Ε, καλή ήταν. Λίγο τα εφέ με χάλασαν, αλλά σαν πλοκή μου άρεσε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Έχουμε και λεμε

Branded (2012)

Βλακειουλα μου φανηκε, και καλα ειχε παραλληλισμο αυτα που εδειχνε με την πραγματικοτητα αλλα πολυ φτηνος και χαζος. Περιεργη μετριοτητα.
6/10

Life Of Pi (2012)


Ωραιες εικονες, μετριο σεναριο, μετρια σκηνοθεσια, χαλαρη ταινια.
7.5/10

A Haunted House (2013)


Κωμωδια που σατιρηζε Paranomal Activity οπως με ειπαν (δεν το εχω δει). Ειχε αρκετο γελιο και ξεφευγε λιγο απο τις κλασσικες αμερικανιες.
7/10

Silver Linings Playbook (2012)


Τερμα βαρετη, τερμα βλακεια. Πραγματικα μαζευτηκαν οι παραγωγοι και ειπαν, θα παρουμε 2-3 καλους ηθοποιους, θα τους βαλουμε να μιλανε επι μιαμιση ωρα συνεχομενα χωρις κανενα νοημα και ολα ενταξει. Πιο χωρις λογο και ουσια ταινια ειχα καιρο να δω. Θα ελεγα οτι ισως εφταιγε που την ειδα ενω ημουν πτωμα αλλα οχι, με τιποτα, ηταν απλα τραγικη.
4/10

Wild Bill (2011)


Ωραια ταινια, ειχε λιγο απο ολα. Ο σκηνοθετης μηπως ειναι ο ιδιος απο Green Street Hooligans? Γιατι εμοιαζε αρκετα η ολη ατμοσφαιρα. Για αυτο και ηταν ωραια η ταινια
7.5/10

Oldboy (2003)

Κινεζικη ταινια. Καλη ηταν, οχι τερμα καμενη. Ενδιαφερον και το σεναριο.
7.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
"the perks of being a wallflower"

9/10 - μου αρεσε πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εχει δει κανεις το Biutiful?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Είδα τον Γκουρού του έρωτα.. και δεν μου άρεσε και πολύ.
Βασικά εγώ φταίω που την είδα, από το τρέιλερ δεν μου είχε αρέσει, απλά έδειχνε μισόγυμνο τον Τimberlake. Αυτά παθαίνω μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Sleepless Night (2011)

Ωραία περιπέτεια, είχε αρκετό πιστολίδι και ξύλο. Γαλλική ταινία. Το σενάριο ήταν ενδιαφέρον οπότε σε κρατούσε. Το τράβηξαν λίγο και το κούρασαν σε κάποια σημεία αλλά πέρα από αυτό το έργο ήταν μια χαρά.
7.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Shutter Island (2010)

Πολύ καλή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Συγκινηση♥♥:')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Pocahontas-and-friends-disney-princess-32949433-1440-900.jpg
    Pocahontas-and-friends-disney-princess-32949433-1440-900.jpg
    163 KB · Εμφανίσεις: 92
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
My sister's keeper.
Aξιζε το ξενύχτι. Πολύ μου άρεσε κι ας πλάνταξα στο κλάμα. :P

δεν λεω καλη αλλα τετοιο ψυχοπλακωμα δεν εχω ξανανιωσει με ταινια!!ημουν καπως ετσι καθ'ολη τη διαρκεια :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
The First Time

9/10.

Μ'αρέσουν τέτοιες ταινίες. Λίγο σύντομη και με κάπως απότομο τέλος αλλά εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Scott Pilgrim vs. the World

10/10

Την ταινια αυτη την λατρευω ειναι λιγακι περιεργη αλλα εχει γελιο την προτεινω ανεπιφυλακτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Eπιτελους εβαλε και μια καλη ταινια το mega! Αν και αυτες οι "ρομαντικατζες" δεν μου αρεσουν, η Οστεν ηταν μεγαλη μου συμπαθεια σαν συγγραφεας , οποτε την ειδα και δεν επεσα εξω! Ηταν πολυ καλη για το ειδος της μπορω να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μέσα στις διακοπές είδα αρκετές ταινίες. Ξεκινάω:

"Στο τέλος του δρόμου" ("The place beyond the pines")
Πολύ καλή, έχει πλοκή, ενδιαφέρον. Αν και δεν είναι απ' τα είδη που με τρελαίνουν, την είδα ευχάριστα. Μόνο στη διάρκεια είχα ένα μικρό θεματάκι.
7/10

"Brave"
Μου άρεσε πάρα πολύ!! Ευχάριστη, είχε συγκίνηση και χιούμορ.
9/10

"Ζουμπαίος και Ιουλιέτα" ("Gnomeo & Juliet")
Μου άρεσε πολύ, επίσης!! Γέλιο και συγκίνηση, σε μια παραλλαγή της γνωστής ιστορίας του Ρωμαίου και της Ιουλιέτας, προσαρμοσμένης σε μικρούς διακοσμητικούς νάνους κήπου. :P
9/10

"Η πριγκίπισσα και ο βάτραχος" ("The Princess and the frog")
Δεν με τρέλανε.. Βασικά έμοιαζε με ταινία Disney παλαιότερων δεκαετιών, κινούνταν στο ίδιο μοτίβο, και ως προς την εικόνα και ως προς το περιεχόμενο -πολλά μουσικά στοιχεία, πολλά στοιχεία υπερβολής.
5/10

"Dear John"
Μου άρεσε αρκετά. Πολλά σημεία συγκίνησης, με βασικό στοιχείο το love story των πρωταγωνιστών. Κινείται σε κλασικά πλαίσια τέτοιου είδους ταινιών. Θα ήταν καλύτερο, για μένα, αν είχε διαφορετικό τέλος.
8.5/10

"Το τελευταίο τραγούδι" ("The last song")
Πολύ καλό! Επίσης κλασική ρομαντική ταινία, με μία ανατροπή στο τέλος, άσχετη του love story του ζευγαριού, που προσθέτει ενδιαφέρον. Είχε μερικά συγκινητικά σημεία.
8.5/10

"(500) Μέρες με τη Σάμερ" ("(500) Days of Summer")
Αρκετά καλή ταινία, με κεντρικό θέμα ένα love story και το ρόλο της μοίρας/πεπρωμένου στη ζωή των ανθρώπων. Θα ήταν καλύτερη, για μένα, αν είχε διαφορετικό τέλος, επίσης.
8.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Girls Against Boys (2012)

okk... :|

5/10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Η Τζούλια και οι 2 μαύροι

Αρκετά καλή ταινία, το σενάριο καλό, το love story έντονο και συγκινητικό ορισμένες φορές. Το τέλος της ταινίας είναι έξυπνο
και πολύ αιφνιδιαστικό.
Θα την ξαναέβλεπα σίγουρα άλλες 2-3 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Μια φορα κι ενα... Μωρο! 8.5/10 καλη καλη καλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Lore (2012)

Αρκετά καλή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Matilda- Πριν απο κάτι βδομάδες στο Mega. Είναι απο τις αγαπημένες μου ταινίες, την έχω δει ένα σωρό φορές και ακόμη να την βαρεθώ. :happy: 9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top