Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Η επιθεση στο σινεμα χθες
πολυ καλη 8.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Marley and me.
Μ'άρεσε. 7/10
Καθόμουν και έκλαιγα σαν το βλαμμένο. Ρεζιλίκια. :P
Δεν συγκινούμαι όσοι άνθρωποι και να πεθάνουν στην ταινία. Αλλά για τα ζώα έχω ιδιαίτερα συναισθήματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
το αλλοθι (με τον Ριτσαρντ Γκιρ)...

μου αρεσε αλλα με ξενερωσε το τελος! ηταν πολυ αποτομο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Marley and me.
Μ'άρεσε. 7/10
Καθόμουν και έκλαιγα σαν το βλαμμένο. Ρεζιλίκια. :P
Δεν συγκινούμαι όσοι άνθρωποι και να πεθάνουν στην ταινία. Αλλά για τα ζώα έχω ιδιαίτερα συναισθήματα. :redface:
χαχα και ελεγα θα ημουν ο μονος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ψυχη βαθια για δευτερη φορα...αντικατοπτριζει αληθειες αυτη η ταινια και καταδεικνυει τα αιτια οχι μονο της σημερινης παρακμης της ελλαδας αλλα γενικοτερα ολων των εποχων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ψυχη βαθια για δευτερη φορα...αντικατοπτριζει αληθειες αυτη η ταινια και καταδεικνυει τα αιτια οχι μονο της σημερινης παρακμης της ελλαδας αλλα γενικοτερα ολων των εποχων...

Σε αυτη την ταινια παιζει ο αδερφος μιας συμμαθητριας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αλήθεια;
εντυπωσιάστηκα(δεν κάνω πλάκα, σοβαρά μιλάω):eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα κόκκινα φανάρια, χτες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο ηδονοβλεψίας με τον μεγάλο δάσκαλο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αλήθεια;
εντυπωσιάστηκα(δεν κάνω πλάκα, σοβαρά μιλάω):eek:

Τον εγγονο ( αν δεν κανω λαθος) του Βεγκου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009)

Τι βλακεία θεέ μου. 2 ώρες τζάμπα. Πειράζει που όταν βλέπω τέτοιες ταινίες μου έρχεται να ξεράσω απο την βαρεμάρα? Αλίκη στην χώρα των θαυμάτων και λοιπές μπούρδες. Αίσχος.
4/10

Anger Management (2003)

Ταινία στο μεγκα. Καλή φάση. Καλή κωμικό-κοινωνική αμερικανιά. Απλά για να περάσει η ώρα ότι πρέπει.
6.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Hangover 2 με παρέα οπότε δεν χρειάζεται να πω περισσοτερα ..

Και τουρνουά δολοφόνων , καλή ταινιούλα δεν λέω ..

Τώρα λογικά απο βδομάδα έχει Αρπαγη 2..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Hangover 2 με παρέα οπότε δεν χρειάζεται να πω περισσοτερα ..

Και τουρνουά δολοφόνων , καλή ταινιούλα δεν λέω ..

Τώρα λογικά απο βδομάδα έχει Αρπαγη 2..
Πιθανόν να απογοητευτείς:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis_pgs

Νεοφερμένος

Ο Giannis_pgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Η Γυναίκα με τα Μαύρα,μια από τις καλύτερες ταινίες τρόμου που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Πιθανόν να απογοητευτείς:/:

Μην με χαλάς .. Δεν συγκρίνεται με το πρώτο δηλαδή ?

Πάντως έχω δει τόσα πολλά θρίλλερ που έχω αρχίσει και ξεχνάω ονομασίες :hmm: .. Οπότε αν θέλει κανεις βοήθεια ας με ρωτήσει και αν το θυμάμαι καλώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μην με χαλάς .. Δεν συγκρίνεται με το πρώτο δηλαδή ?

Πάντως έχω δει τόσα πολλά θρίλλερ που έχω αρχίσει και ξεχνάω ονομασίες :hmm: .. Οπότε αν θέλει κανεις βοήθεια ας με ρωτήσει και αν το θυμάμαι καλώς :P
καμία σχέση με το 1ο βασικά:P Το περίμενα πολύ καλύτερο, αλλά δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
καμία σχέση με το 1ο βασικά:P Το περίμενα πολύ καλύτερο, αλλά δεν...

Πάντως ο Λιαμ Νισον πολύ ηθοποιάρα ρε γαμώτο .. Και ποιος θα το πίστευε ότι έχει φτάσει τα 60.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
flipped.jpg
πολύ γλυκιά ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Marley and me.
Μ'άρεσε. 7/10
Καθόμουν και έκλαιγα σαν το βλαμμένο. Ρεζιλίκια. :P
Δεν συγκινούμαι όσοι άνθρωποι και να πεθάνουν στην ταινία. Αλλά για τα ζώα έχω ιδιαίτερα συναισθήματα. :redface:

Υπέροχη ταινία. Την είδα μία φορά, δεν πρόκειται να την ξαναδω, δεν το αντέχω. Μου φέρνει εικόνες στο μυαλό που θέλω να ξεχάσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
White Fang ο απροδοντης... Εγω μια φορα κλαιω οποτε την βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top