Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ειδα το In America μιας που ειμαι αρρωστουλα αποψε, την ειπε και καποιος πιο πανω. Εκτος του οτι συσχετιστηκα με καποια στοιχεια για δικους μου λογους, ειχε και πολυ ωραια νοηματα (ειδικα κατι πανεμορφο που πεταξε ο μαυρος στο τραπεζι ο οποιος ηταν και ωραιος-lol- και γενικα ειχε εξυπνο σεναριο).

Πολυ καλη.

7.5/10

απο τις αγαπημενες μου...

ον:
25η Ώρα
νταξ ΝΟΡΤΟΝ=ΑΞΙΑ! αλλα γενικα ωραια ταινια και για το καστ και για την σκηνοθεσια, πολυ ατμοσφαιρικη η εικονα και καλο σεναριακι

Polisse
well ψιλοχαλαστηκα απο το σεναριο-ειδικα για ταινια 2 ωρων, ενιωθα πιο πολυ οτι βλεπω σειρα παρα ταινια αλλα οι ερμηνειες ηταν πολυ καλες και το τελος δεν υπηρχε, απλα υπερτατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
το gamato αλλά δεν παίζουν όλες και δεν υπάρχει μεγάλη ποικιλία :/:

Αν κάποιος ξέρει κάτι καλύτερο ας το προτείνει, γιατί και εγώ ψάχνομαι.

Μπείτε στο Online Filmer.gr !! Μπορείτε να βλέπετε σειρές και ταινίες με ελληνικούς υπότιτλους δίχως συνδρομή,εγγραφή στο σίτε ή πληρωμή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είδα το if only. Πολύ ωραία ταινία δίχως happy end. Θα μπορούσα να την βλέπω σε επανάληψη ξανά και ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mari_tsa

Νεοφερμένος

Η mari_tsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σφραγισμενα χειλη - the reader
Κ α τ α π λ η κ τ ι κ η! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το Safe Sex, την ταινία, ε. :P
Και τι δεν άκουσαν τα αυτάκια μου, δεν είδαν τα ματάκια μου. :whistle:
Πάντως άξιζε, κυλήθηκα στο γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
jack reacher, καλη ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
The Expendables 2
γαμάει!

Chuck Norris like a boss... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
The Surrogates^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Skyfall

πολύ καλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
The princess diaries




Χαριτωμένη :P

Μου άρεσε πάρα πολύ :happy: Βέβαια, καμιά σχέση με το βιβλίο :P Αλλά και πάλι η ερμηνεία της Anne Hathaway ήταν φοβερή :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κατέβασα και είδα το Zero Dark Thirty, μέτριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
a fish called wanda καλή φάση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ειδα χθες το "Numb". Καλη ταινια.Πρωταγωνιστης ο Matthew Perry,γνωστος ως Chandler Bing απο τα φιλαρακια.
https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...vCkfNozeKWAViJn-oyoIndA&bvm=bv.43148975,d.Yms
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είδα το Being John Malkovich και το Adaptation του Kaufman.
Εξαιρετικές ταινίες και οι δυο κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το Lincoln χτες στο σινεμά. Δεν λέω, ωραίο το θέμα με την κατάργηση της δουλείας και τον πόλεμο βόρειων - νότιων, αλλά κάποια στιγμή άρχισα να βαριέμαι, γιατί περίμενα λίγο δράση, να δείξει σκηνές απ ό τον πόλεμο, όμως συνέχεια μιλάγανε.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Το Lincoln χτες στο σινεμά. Δεν λέω, ωραίο το θέμα με την κατάργηση της δουλείας και τον πόλεμο βόρειων - νότιων, αλλά κάποια στιγμή άρχισα να βαριέμαι, γιατί περίμενα λίγο δράση, να δείξει σκηνές απ ό τον πόλεμο, όμως συνέχεια μιλάγανε.-.-

με αυτη την ταινια φτιαχτηκαν οσοι φοιτητες νομικης μου μιλησαν για αυτη:P
really now....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
με αυτη την ταινια φτιαχτηκαν οσοι φοιτητες νομικης μου μιλησαν για αυτη:P
really now....

To φαντάζομαι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το Lincoln χτες στο σινεμά. Δεν λέω, ωραίο το θέμα με την κατάργηση της δουλείας και τον πόλεμο βόρειων - νότιων, αλλά κάποια στιγμή άρχισα να βαριέμαι, γιατί περίμενα λίγο δράση, να δείξει σκηνές απ ό τον πόλεμο, όμως συνέχεια μιλάγανε.-.-

ναι και εγώ την είδα αλλά πολύ μπλα μπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top