Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πριν καμιά βδομάδα είδα το Bad Teacher....Θ-Ε-Α η Diaz αλλά η ταινία είναι μόνο για να σκοτώσεις την ώρα σου (εγώ βαριόμουν τόσο μα τόσο πολύ και γι'αυτό την είδα, αλλιώς...:whistle:)

Και προχθές είδα το Taken 1..καλή ταινία αλλά σαν πολύ γρήγορα δεν το ξεπέρασε στο τέλος η 17χρονή όλο αυτό που έζησε..??
Taken 2

Μέτρια ταινία. Καμία σχέση με το πρώτο!
Δεν αξίζει δλδ να δω και το 2...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0903624/
πολύ καλή!! και σε κάνει να περιμένεις τις επόμενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν αξίζει δλδ να δω και το 2...??

Δεν θα έλεγα πως δεν αξίζει να την δεις. Θα περάσεις την ώρα σου απλώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Reservoir Dogs.Πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


Batman forever

Πολύ μου άρεσε :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κυνόδοντασ...
1
1
!!
1
1
πλακα κανω ...εεεμμμμμ to Save Angel Hope στο mega,τωρα ειχα δει και το spider-man4 mazi με κατι φιλουσ....και θελω οπωσδηποτε να κατεβασω το Mean Girlz 2 :redface:

αααα και πριν απο κατι εβδομαδεσ ειχε to Attenberg στο ετ1 ..Aγγελοπουλικη τσοντα,,,δεν αξίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
πρόσφατα είδα : the curious case of benjamin button, blood diamond,looper και τώρα κατεβάζω το rise of the planet of the apes

όλες οι παραπάνω ταινίες, εκτός την τελευταία που δε ξέρω ακόμα,είναι εξαιρετικές.

Όμως εμένα σα Solmyr μου άρεσαν περισσότερο οι πρώτες 2(χωρίς να σημαίνει αυτό ότι η 3η δεν ήταν καλή).

Κάθε μέρα από μια ταινία θα το πάω φέτος τα χριστούγεννα


τελικα και η ταινια the rise of the planet of the apes ηταν πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Είδα το Inglorious Basterds.
Έχει πολύ δράση και πιστολίδι στο τέλος και γενικά η κατάληξη της ταινίας αφήνει τον θεατή ικανοποιημένο.
Βέβαια ώρες ώρες είχε ατελείωτους διαλόγους (μέτρησα 30 λεπτά συζήτηση σε μια σκηνή :P), χαρακτηριστικό του Ταραντίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είδα το Inglorious Basterds.
Έχει πολύ δράση και πιστολίδι στο τέλος και γενικά η κατάληξη της ταινίας αφήνει τον θεατή ικανοποιημένο.
Βέβαια ώρες ώρες είχε ατελείωτους διαλόγους (μέτρησα 30 λεπτά συζήτηση σε μια σκηνή :P), χαρακτηριστικό του Ταραντίνο.

Αυτό ήθελα να πω όσο διάβαζα το παραπάνω κείμενο. :P

Κι εμένα τώρα κάτι μ' έπιασε και ξεκίνησα να βλέπω όλες τις ταινίες του Ταραντίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Looper

Πολύ ωραία ταινία. Την προτείνω ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
White Oleander
καλουλι (6.5-7/10)

Intouchables
καλο και με ωραιες ερμηνειες (7.5-8/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniS_M

Νεοφερμένος

Ο gianniS_M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
28/12/2012

Η ζωή του "πι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
american reunion και your highness .Προσωπικα μου αρεσαν αρκετα και οι 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
La belle personne

Μπλιάχ.
Δεν μπορώ ρομαντικές ιστορίες με ηλίθιες ηρωίδες. Νευριάζω. :P

Και να πω την αμαρτία μου,καθαρά και μόνο για τον Louis Garrel την είδα. :redface: Ανω,υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
De Rouille et d' Os / Rust and Bone
τα λογια περιττα! ταινιαρα και απιστευτες ερμηνειες!!! λατρευουμε κοντιγιαρ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Κάθε φορά που το βλέπω κλαίω :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Κάθε φορά που το βλέπω κλαίω :( :(

Απλά απίστευτη ταινία!!! Το τι κλάμα ρίχνω κάθε φόρα που τη βλέπω δεν περιγράφεται... Την έχω δει 1000 φορές, αλλά χθες πάλι δεν κρατήθηκα... Ευτυχώς μετά είχε και το Eurotrip και μας έκανε λίγο να γελάσουμε μέρες που είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μ αρεσεε;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Το Χόμπιτ, στο σινεμά (γιατί υπάρχει και το piratebay.....), το οποίο ήταν πολύ ωραίο, βέβαια, με πολλή δράση και φαντασία, αλλά.....δεν ξέρω.....μάλλον περίμενα κάτι καινούργιο, ή κάτι σε στιλ Άρχοντα των Δαχτυλιδιών..... αλλά αυτό απλά δεν ήταν ακριβώς ούτε το ένα ούτε το άλλο! να, πχ ώρες ώρες νόμιζες ότι η σκηνή δεν θα τελείωνε ποτέ (ειδικά η αρχή!)! Αν και νομίζω ότι τα επόμενα δύο μέρη θα είναι ακριβώς αυτό που περιμένω, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι το πρώτο μέρος δεν το απόλαυσα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top