Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
SINISTER θριλερ (μπορω να πω πως τρομαξαμε λιγακι προσ το τελος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Hobbit/
Ηταν αρκετη καλη. Αλλα σε κατι σκηνες σε ψιλοεπαιρνε ο υπνος. Ωραια υποθεση παντως(σε σχεση με τα αλλα λορντ που απλα ειχαν μαχες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Hobbit/
Ηταν αρκετη καλη. Αλλα σε κατι σκηνες σε ψιλοεπαιρνε ο υπνος. Ωραια υποθεση παντως(σε σχεση με τα αλλα λορντ που απλα ειχαν μαχες).

Αυτό είναι αλήθεια,αλλά έχει να κάνει και με το πόσο "lore nerd" είναι κάποιος!;)
Εγώ π.χ. δεν θα είχα αντίρρηση θα διαρκούσε η ταινία 8 ώρες και να έδειχναν ακόμη και που χέζει ο Saruman στον πύργο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ορισμένες σκηνές ήταν ΠΟΛΥ FAIL και αστείες. Περισσότερο γελάς παρά φοβάσαι :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν η χαραυγή μέρος 2...πιο παπαριά ταινία πεθαίνεις.
Ακόμα κλαίω την ώρα που περίμενα να κατέβει + το 2ωρο που ακολούθησε,καλύτερα να έβλεπα 5 απανωτά επεισόδια ντόρα η εξερευνήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν η χαραυγή μέρος 2...πιο παπαριά ταινία πεθαίνεις.
Ακόμα κλαίω την ώρα που περίμενα να κατέβει + το 2ωρο που ακολούθησε,καλύτερα να έβλεπα 5 απανωτά επεισόδια ντόρα η εξερευνήτρια.
χαχαχαχαχαχαχαχα θεός:P Εγώ τι να πω που πήγα σινεμά να το δω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

καλή ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ο κυνόδοντας.... δεν θα σχολιάσω καν.
Απλά έχω να δηλώσω πως δεν θέλω να την ξαναδώ ΠΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είναι πολύ πολύ τρομακτικό; Γιατί μόνο που το είδα στον κινηματογράφο στις διαφημίσεις σκιάχτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχα θεός:P Εγώ τι να πω που πήγα σινεμά να το δω; :P
Στο σινεμά η κατάσταση υποφέρεται...λίγο μιλας με τον δίπλα,λίγο τρώς ποκ κορν,λιγο κλωτσάς τον μπροστινό,πολύ σε παίρνει ο ύπνος και περνά η ώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο σινεμά η κατάσταση υποφέρεται...λίγο μιλας με τον δίπλα,λίγο τρώς ποκ κορν,λιγο κλωτσάς τον μπροστινό,πολύ σε παίρνει ο ύπνος και περνά η ώρα.:P
Ξέχασες να πεις και τις διαφημίσεις που μέχρι να τελειώσουν έχεις φάει όλα τα ποπ κορν :P

Πάντως η ταινία είχε καλό τρέιλερ μπορώ να πω, άσχετα που ήταν μάπα τελικά. Για αυτό πήγα και την είδα αλλιώς σιγα και μη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ο κυνόδοντας.... δεν θα σχολιάσω καν.
Απλά έχω να δηλώσω πως δεν θέλω να την ξαναδώ ΠΟΤΕ!
Εμένα με πήρε ο ύπνος σε κάποιο σημείο.:P Πάλι καλά που ήταν στην τηλεόραση και όχι σε κανέναν κινηματογράφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Είναι πολύ πολύ τρομακτικό; Γιατί μόνο που το είδα στον κινηματογράφο στις διαφημίσεις σκιάχτηκα.

και εγω αρχικα ειχα σκιαχτει με το τρειλερ γιατι νομιζα οτι θα ειναι με κανενα-κοριτσι φαντασμα που θα ξεπεταγεται απο παντου αλλα οχι :P
τρομακτικο ειναι απο σκηνοθετικης αποψης...δηλαδη αλλαζουν πολυ αποτομα τα πλανα, εμφανιζονται πολυ αποτομα ανθρωποι και φυσικα και ο ηχος :P αλλα σαν ιστορια δεν ειναι καθολου τρομακτικη, ειναι ενδιαφερον θα ελεγα αφου κατα το τελος αλλαζει εντελως η πλοκη !στο τελος εφτασα και σε σημειο να κατανοησω γιατι τα εκανε ολα αυτα ο θυτης μεχρι και να τον συμπονεσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εγω αρχικα ειχα σκιαχτει με το τρειλερ γιατι νομιζα οτι θα ειναι με κανενα-κοριτσι φαντασμα που θα ξεπεταγεται απο παντου αλλα οχι :P
τρομακτικο ειναι απο σκηνοθετικης αποψης...δηλαδη αλλαζουν πολυ αποτομα τα πλανα, εμφανιζονται πολυ αποτομα ανθρωποι και φυσικα και ο ηχος :P αλλα σαν ιστορια δεν ειναι καθολου τρομακτικη, ειναι ενδιαφερον θα ελεγα αφου κατα το τελος αλλαζει εντελως η πλοκη !στο τελος εφτασα και σε σημειο να κατανοησω γιατι τα εκανε ολα αυτα ο θυτης μεχρι και να τον συμπονεσω :P
Μάλιστα , ενδιαφέρον. Πάλι καλά που αν την δώ, δεν θα την δώ μόνη, γιατί αυτή η κοπελίτσα που ξεπετάγεται στα ξαφνικά μου θυμίζει αυτή που έβγαινε απο το πηγάδι και ομολογώ πώς είχα τρομάξει και με αυτήν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Star Wars Episode III: Revenge of the Sith.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μάλιστα , ενδιαφέρον. Πάλι καλά που αν την δώ, δεν θα την δώ μόνη, γιατί αυτή η κοπελίτσα που ξεπετάγεται στα ξαφνικά μου θυμίζει αυτή που έβγαινε απο το πηγάδι και ομολογώ πώς είχα τρομάξει και με αυτήν.:P

ουτε και εγω την ειδα μονη μου φυσικα :P δεν εχει τιποτα τρομακτικο εκτος απο τις αποτομες αλλαγες στα πλανα και στον ηχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Sinister

Νννναι.. Εμ, καλη ταινια για θριλλερ

Προς το τελος ήμουν λιγο σε φαση εεμμ τι? αλλα ναι τελικα οκ , ολα κατανοητα ..

Ενταξει καλη για θριλλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν η χαραυγή μέρος 2...πιο παπαριά ταινία πεθαίνεις.
Ακόμα κλαίω την ώρα που περίμενα να κατέβει + το 2ωρο που ακολούθησε,καλύτερα να έβλεπα 5 απανωτά επεισόδια ντόρα η εξερευνήτρια.

Πίστεψε με αν δεν έχεις δει ΑΥΤΟ...

ΔΕΝ ξέρεις τι θα πει "παπαριά ταινία"!7 χρόνια έχουν περάσει κι ακόμη είναι χαραγμένη στη μνήμη μου...
Είμαι σίγουρος ότι όποιος την δει θα γεμίσει μπινελίκια το profile μου!:pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
γιατι...εμενα μου αρεσε η χαραυγη 2...και η 1.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top