Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Donnie darko...επιτελους ενω την ειχα κατεβασει πριν 1 χρονο την ειδα σημερα.:P
Ωραια ταινια που σε προβληματιζει το τελος της...και φυσικα καταπληκτικο soundtrack!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
50-50 https://www.imdb.com/title/tt1306980
Ωραια ιστορια.Πολυ καλη η ερμηνεια του πρωταγωνιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Girl in Progress με eva mendes :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Bandslam, την Κυριακή που μάς πέρασε. Τυχαία άνοιξα την τηλεόραση και είπα να τη δω, αλλά δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα. Καλή και μόνο καλή για τους λάτρες της νεανικής rock, χαζή υπόθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Elles
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Την αδικεί το 6.1 νομίζω. Ήταν αρκετά καλή η σύλληψη. Υποθέτω η χαμηλή βαθμολογία δικαιολογείται λόγω της ύπαρξης του βιβλίου όπου καταγράφηκε πρώτα και η μεταφορά απογοήτευσε. Τουλάχιστον έτσι λέει η πλειοψηφία των χρηστών του imdb στα reviews.

Ωραία ταινία, με humour, λίγο αίμα και επιτέλους vampires στην κανονική τους κατάσταση. Είχαμε βαρεθεί τις glittering fairy princesses. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Την αδικεί το 6.1 νομίζω. Ήταν αρκετά καλή η σύλληψη. Υποθέτω η χαμηλή βαθμολογία δικαιολογείται λόγω της ύπαρξης του βιβλίου όπου καταγράφηκε πρώτα και η μεταφορά απογοήτευσε. Τουλάχιστον έτσι λέει η πλειοψηφία των χρηστών του imdb στα reviews.

Ωραία ταινία, με humour, λίγο αίμα και επιτέλους vampires στην κανονική τους κατάσταση. Είχαμε βαρεθεί τις glittering fairy princesses. :whistle:
Συμφωνω απολυτως,την ειδα χθες το βραδακι και μ'αρεσε αρκετα.:)
Την εχω στο αρχειο μου :P και θα την βαλω σημερα...εχω ακουσει καλα λογια για το βιβλιο,ελπιζω και η ταινια να ειναι ενδιαφερουσα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

esmerald

Νεοφερμένος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πριν 3 μερες ειδα τους αστεριξ & οβελιξ στη βρετανια σε 3d κ ηταν τελειο... αξιζε τον κοπο, εχει πολυ γελιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Απλά γαμάτη:)

Εγω την βρηκα ψιλοκαθυστερημενη απο τη μεση και μετα.

Ειδα το total recall στην αρχη ηταν ενδιαφερουσα,μετα αρχισε να ειχε την ιδια υποθεση με τις περισσοτερες ταινιες δρασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_music_bcs

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγώ είδα περίπου πριν ένα μήνα την ταινία "tanguy". Γαλλική ταινία.. την προτείνω σε όλους, και ειδικότερα σε αυτούς που τους αρέσουν τα γαλλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τhe good mother ( αρκετα καλη! Μου αρεσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Skyfall
σαφως κατωτερη απο την πρωτη ταινια μποντ με τον Daniel Graig
καααααααλουτσικο σεναριο
απηυδησα με τους διαλογους-ουτε η βρετανικη προφορα δεν τους εσωζε
επιεικως με το φτερο 7/10.Προς τιμην της Σκωτιας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Το Fight Club πριν καμιά βδομάδα σε live streaming, για 4545353η φορά (είναι η αγαπημένη μου ταινία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Είχα δει του 1989,και σήμερα βρήκα την ευκαιρία να δω αυτή του 2009...Με συγκίνησε:')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0180093/

εμένα δεν μου δικαιολόγησε το 8,4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top