Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosSinCara

Νεοφερμένος

Ο Sheldon Cooper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγώ είδα τη ταινία CLICK (ελληνικός τίτλος: Η ζωή σε fast forward ) , και μου άρεσε πολύ,,καταπληκτική ,,έχει ωραίο σενάριο,.,.που περνά και ωραία μηνύματα.,.,.,παίζει ο Adam Sandler,,,αξίζει να τη δείτε.,.,.,


προτείνετε καμιά καλή κωμωδία αν ξέρετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είδα στο PC το The Notebook. Αρκετά καλή ταινία. Την λάτρεψα μέχρι το σημείο όπου αποχώρησε η Allie. Μετά παρέμεινε αρκετά καλή αλλά δεν μου άρεσε τόσο πολύ. Φοβεροί και οι δύο πρωταγωνιστές!!!

Θα έβαζα σαν βαθμολογία ένα 8/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Snow White and the Huntsman (2012)
Πολύ ωραία ταινία. 4.5/5
Charlize Theron - Θεά!
Kristen Stewart - Αυτή η κοπέλα είχα να κάνει δύο πράγματα σε αυτήν την ταινία. Να βγάλει ένα λόγο και να πολεμίσει την βασίλισσα. Και τα δύο κατα την γνώμη μου τα έκανε σαν χαζογκόμενα. Πείτε μου έχω δίκαιο ή είμαι προκατιλημένος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Valkyrie

Πάρα πολύ καλή. Δείτε την ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
The Life Of David Gale.
Πολύ καλή ταινία, με σασπένς και εξαιρετική ερμηνεία του Kevin Spacey. Την προτείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
The notebook. :inlove:
Μου άρεσε. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Twilight saga breaking dawn part1 Με μια φιλη... Ωραιο ηταν αλλα οχι τοσο οσο το eclipse
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Twilight saga breaking dawn part1 Με μια φιλη... Ωραιο ηταν αλλα οχι τοσο οσο το eclipse
Παναγια μου...

Εγω ειδα το the room 1404 καπως ετσι πρεπει να χανω τον αριθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παναγια μου...

Εγω ειδα το the room 1404 καπως ετσι πρεπει να χανω τον αριθμο
Όντως χάνεις τον αριθμό....:P
Καλό είναι αυτό,αλλά από ένα σημείο και μετά ήταν λίγο κουραστικό!:/:
(Μην κράζεις για το twilight γιατί μπορώ να καρφώσω διάφορα....):whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Όντως χάνεις τον αριθμό....:P
Καλό είναι αυτό,αλλά από ένα σημείο και μετά ήταν λίγο κουραστικό!:/:
(Μην κράζεις για το twilight γιατί μπορώ να καρφώσω διάφορα....):whistle::P
Σαν τι?!?!ΕΓω ποτε δεν το ειδα το twilight.Αντε ΑΝ το ειδα θα ηταν με την αδερφη μου.Επειδη βαριομουν και δεν ειχα κατι να κανω.Δεν παρακολουθουσα και παλι............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το είχες δει με την αδερφή σου και είχες παραδεχτεί ότι σου ψιλοάρεσε,και μάλιστα ένιωθες άσχημα γιατί δεν θα 'πρεπε να σου αρέσει! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το είχες δει με την αδερφή σου και είχες παραδεχτεί ότι σου ψιλοάρεσε,και μάλιστα ένιωθες άσχημα γιατί δεν θα 'πρεπε να σου αρέσει! :rofl:
Πω καλα.Τωρα εγινες υπουλη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Το δωμάτιο 1408, καλό ψυχολογικό θρίλερ. Πριν από αυτήν τον δικτάτορα, μεγάλη μάπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το δωμάτιο 1408, καλό ψυχολογικό θρίλερ. Πριν από αυτήν τον δικτάτορα, μεγάλη μάπα.
1408! το ηξερα οτι εκανα λαθος τον αριθμο χαχχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πω καλα.Τωρα εγινες υπουλη :mad:
Χαχαχα!Έλα μωρέ τώρα!:P:P
Μα κι εσείς...Νομίζετε πως άμα σας αρέσουν οι ρομαντικές ταινιούλες,γίνεστε λιγότερο άντρες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχα!Έλα μωρέ τώρα!:P:P
Μα κι εσείς...Νομίζετε πως άμα σας αρέσουν οι ρομαντικές ταινιούλες,γίνεστε λιγότερο άντρες......
Η συγκεκριμενη με κανει και νιωθω λιγοτερο αντρα.Γιατι φαντασιωνεστε εναν ΠΑΤΡΙΚ πως σκατα το λενε το βαμπιρ που να χοροπηδαει απο δεντρο σε δδεντρο να σας γλιτωνει απο αυτοκινητα και να γυαλιζει στον ηλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πατρικ :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Είδα τους Εκδικητές με μια φίλη μου :) Πολύ ωραία ταινία :D

...Hulk και ξερώ ψωμί :clapup:

Και φυσικά o κερατούκλης :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Είδα τους Εκδικητές με μια φίλη μου :) Πολύ ωραία ταινία :D

...Hulk και ξερώ ψωμί :clapup:

Και φυσικά o κερατούκλης :pfff:

και εγω το ειδα
ψιλομουφα:P η μεγαλυτερη φαση ηταν
οταν ο hulk επαιζε γιογιο τον κερατουκλη. αααααχ γελιο
τον μαυρο με το ενα ματι οπως ηταν φυσικο τον αντιπαθησα απο την πρωτη στιγμη- fail οταν
εβγαλε το νεροπιστολο και σημαδεψε το μαχητικο. νομισα πως θα ειχαμε δευτερο τομ χανκς κι ας μην εσωζε τον στρατιωτη ραιαν:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top