Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα... γαλλικό και psycho....Sheitan, με τον Vincent Cassel! Από την αρχή ως το τέλος, αναφωνούσα wtf!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, αν αντέχει το στομάχι σας.

**Το 500 of summer ήταν καλό και διαφορετικό από τις χαζοκωμωδιούλες, αλλά μου τα χάλασε στο τέλος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
**Το 500 of summer ήταν καλό και διαφορετικό από τις χαζοκωμωδιούλες, αλλά μου τα χάλασε στο τέλος :(

Eννοείς που βρήκε μία Autumn; Γιατί εμένα μ'άρεσε πολύ. Μετά το καλοκαίρι έρχεται το φθινόπωρο. :)

The Help
Μ'άρεσε πάάάάρα πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Eννοείς που βρήκε μία Autumn; Γιατί εμένα μ'άρεσε πολύ. Μετά το καλοκαίρι έρχεται το φθινόπωρο. :)

Οχι, αυτό με την Autumn ήταν έξυπνο :)
Εννοώ ότι αυτός είχε happy end (με γεια του με χαρά του), ενώ η Σάμερ άλλαξε τη θεωρία της και τελικά "συνειδητοποίησε" ότι όσα πίστευε μέχρι τότε ήταν λάθος. Για μένα, έπρεπε να μείνει πιστή σε αυτό που πίστευε, που κατά τη γνώμη μου ήταν και το σωστό. Ότι δηλαδή ξαφνικά... ερωτεύτηκε;; Και μετά ξυπνήσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Είδα το hurt hocker....καλή ταινία, αγωνιώδης...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Intouchables.. Χλιαρή αλλά καλή για να περάσει λίγο η απίστευτα βαρετή ώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Είδα το hurt hocker....καλή ταινία, αγωνιώδης...!!

Μία απο τις καλύτερες στρατιωτικές ταινίες σχετικά με τον πόλεμο στο Ιρακ-Αφγανιστάν κατα την γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Οχι, αυτό με την Autumn ήταν έξυπνο :)
Εννοώ ότι αυτός είχε happy end (με γεια του με χαρά του), ενώ η Σάμερ άλλαξε τη θεωρία της και τελικά "συνειδητοποίησε" ότι όσα πίστευε μέχρι τότε ήταν λάθος. Για μένα, έπρεπε να μείνει πιστή σε αυτό που πίστευε, που κατά τη γνώμη μου ήταν και το σωστό. Ότι δηλαδή ξαφνικά... ερωτεύτηκε;; Και μετά ξυπνήσαμε!

Κοίτα εμένα μου φάνηκε αληθοφανές όταν γύρισε και είπε "Ένιωσα όλα αυτά που δεν ένιωσα μαζί σου". Τον έκανε ένα με το πάτωμα αλλά θεωρώ πως είναι κάτι που συμβαίνει στην ανθρώπινες σχέσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Escape from Alcatraz !!!
Αν και παλια, ειναι κορυφαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προτείνω να δείτε το Hotel Rwanda.
Είναι εμπνευσμένη από την πραγματικότητα.

Ο τίτλος σχετίζεται με ένα ξενοδοχείο στη Rwanda το οποίο φιλοξενεί, εν τέλει, τους ανθρώπους της φυλής tutsi, για να προστατευθούν από τη θανατηφόρα διαμάχη που ξέσπασε μεταξύ των φυλών Hutu-Tutsi, λόγω της δολοφονίας του αρχηγού των πρώτων.
Ουσιαστικά, εν ολίγοις, δείχνει η ταινία το πώς οι άνθρωποι γίνονται υποχείρια μεγαλύτερων δυνάμεων και, τελικά, γίνονται θύματα των ίδιων τους των εαυτών και πολεμούν τα αδέρφια τους. Η ταινία δείχνει το πώς οργανισμοί όπως ΟΗΕ κλπ εκμεταλλεύονται τους ανθρώπους για οικονομικά δικά τους συμφέροντα.

(Δε θυμάμαι και πολλά, γιατί έχει περάσει πολύς καιρός από τότε που την είδα, αλλά θυμάμαι ότι είχα μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
<<Gone with the wind>>
για 7η φορά :Ρ είναι από τις αγαπημένες μου ταινίες όπως και το βιβλίο είναι από τα αγαπημένα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είδα το hurt hocker....καλή ταινία, αγωνιώδης...!!

Αλήθεια;Δεν ξέρω εμένα δε μου άρεσε.Ήταν πολύ αργή και βαρέθηκα.Κρατούσε και 2μιση ώρες περίπου αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
9 ROTA

για μένα ίσως η καλύτερη ταινία ever!
δεν παίζει να έχω δει καλύτερη!
την προτείνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ιππεις της πυλου (2011) Ελληνικη ταινια.
Βλεποταν γενικα.Ειχε 1-2 καλες στιγμες(οχι ακριβως αστειες απλα περιεργες) αλλα δεν προσφερει τιποτα παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλήθεια;Δεν ξέρω εμένα δε μου άρεσε.Ήταν πολύ αργή και βαρέθηκα.Κρατούσε και 2μιση ώρες περίπου αν θυμάμαι καλά.

Κορίτσια.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
The Departed

Πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.

ωραία ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.


Οκ, ανατρεπτικό το τέλος, αλλά δε με ενθουσίασε. Θα έβαζα ένα 6 / 10 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
X-men: first class

Αρκετά καλή και την είχα πάρει από κακό μάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris7V

Νεοφερμένος

Ο Aris7V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τελευταίες ταινίες στο σπίτι είναι :

1. Intouchables
2.Larry Crowne
3.Inglourious basterds
(Υπάρχουν και άλλες αλλα αυτές είδα προσφάτως)

Στο σινεμά:

1. Ice Ages 4
2.Amazing Spiderman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top