Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
To "persepolis" για 6-7η φορά. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τον Spiderman και μου άρεσε πιο πολύ από το άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λίλια για πάντα....σκληρή ταινία αλλά με πολλά νοήματα.....https://www.youtube.com/watch?v=40m_yeQRGNk

Την εδινε το περιοδικο ΣΙΝΕΜΑ περσυ... Συγκηνητικη ταινια εμενα με συγκινουσε πιο πολυ το παιδακι ειδικα εκει που αυτοκτωνησε ηταν μια απο τις πιο θλιβερες σκηνες που εχω δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Την εδινε το περιοδικο ΣΙΝΕΜΑ περσυ... Συγκηνητικη ταινια εμενα με συγκινουσε πιο πολυ το παιδακι ειδικα εκει που αυτοκτωνησε ηταν μια απο τις πιο θλιβερες σκηνες που εχω δει...
Όντως!!! εγώ την είχα ξαναδεί παλιότερα στην ετ1 αλλά τωρα την ξαναείδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
An education... συμπαθητική ταινία, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θα την ξαναέβλεπα....

https://www.imdb.com/title/tt1174732/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Α, θα διαφωνήσω!

Είχε κλίμα ταινίας noir σε μερικά σημεία και ο χαρακτήρας του "λιγομίλητου γοητευτικού τυπά" εκτόξευσε τον Gosling.
Βέβαια αυτό είναι αμφιλεγόμενα θετικό.:P


Για το soundtrack δεν έχω λόγια...Όποια εκδοχή κι αν προτιμάτε.

Πόσο την λάτρεψα αυτή την ταινία (και το soundtrack μαζί)!:)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Εγώ είδα τον Πιανίστα...Καιρό είχα να την δω αυτή την ταινία...:whistle: Πάντα το ίδιο συναίσθημα θα μου αφήνει...
Αδιαμφησβήτητα η πιο ωραία ταινία που έχω δει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια εγω ειδα χτες το Insidious...θριλερακι, πολυυυ ωραιο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εγω ειδα στο σπιτι με παρεα το παρασκευη και 13,το 2!καλο ηταν..θριλερ...αλλα δεν τρελαθηκα κιολας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ειδα χθες το πρασινο μιλι.


Τα σχολια περιττα.Εμεινα αφωνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Candy, για 15648446η φορά. :'( Την αγαπάω.


An education... συμπαθητική ταινία, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θα την ξαναέβλεπα....

https://www.imdb.com/title/tt1174732/

Εμένα μου είχε αρέσει αρκετά. Περνάει όμορφα και σημαντικά μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Μidnight in Paris.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μου άρεσε αρκετά. =)
Α, ωραία. Απλώς, επειδή τα σχόλια που έχω ακούσει είναι ιδιαίτερα αμφιλεγόμενα. Θα τη δω και θα παραθέσω κι εγώ τη γνώμη μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.

Σεναριακά δεν τη λες και πολύ φιλόδοξη αλλά το πνεύμα της εποχής αναδίδεται με τόση χάρη.:happy:
Η παρέλαση εμβληματικών χαρακτήρων εποχής είναι το βασικό (και μάλλον το μόνο) γοητευτικό της στοιχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σεναριακά δεν τη λες και πολύ φιλόδοξη αλλά το πνεύμα της εποχής αναδίδεται με τόση χάρη.:happy:
Η παρέλαση εμβληματικών χαρακτήρων εποχής είναι το βασικό (και μάλλον το μόνο) γοητευτικό της στοιχείο.
Μμμμ...μου θυμισες Κουτσογιαννοπουλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kορνηλια

Νεοφερμένος

Η Kορνηλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τωρα μολις τελειωσα το Βreaking Dawn Part 1 :clapup: Tο λατρευωωω! Νομιζω δεν υπαρχει αλλος τροπος να εκφραστω γι'αυτην την ταινια! Αγαπω τον Εντουαρντ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ο εξορκισμος της Εμιλυ Ροουζ :popcorn: πρωτη φορα το ειδα την προηγουμενη εβδομαδα:whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kορνηλια

Νεοφερμένος

Η Kορνηλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο εξορκισμος της Εμιλυ Ροουζ :popcorn: πρωτη φορα το ειδα την προηγουμενη εβδομαδα:whistle: :whistle:

Δεν ειναι πολυ τρομακτικη ταινια;:redface: Εγω φοβαμαι να την δω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top