Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Requiem for a dream. Εκτός από το soundtrack, δεν μου άρεσε κάτι άλλο.

πλακα κανειις!?
ειναι ΤΕΛΕΙΑ ταινια!
αριστουργημαα!

My Super Ex Girlfriend

https://www.imdb.com/title/tt0465624/

Ωραια ταινιουλα!
Η Ουμα 9εαα τα λογια περιττα! *.*
Ειχε καποιες ωραιες αστειες σκηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είδα το "Flammen & Citronen" ή όπως λέγεται στα ελληνικά, "Μέρες Θυμού".
Τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
resident evil 3 enstiction
ενταξει εφτασα στο αμην.δεν αντεχω αλλη ζομπικατασταση-πεθαινει ολος ο κοσμος.παω να ξεπλυνω τη βρωμα αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
The safe house

νταξει.ο, τι περιμενεις απο μια ταινια δρασης με απλο κ χιλιοειπωμενο σεναριο και εναν ομορφαντρα-πονεμενη φατσουλα για πρωταγωνιστη (δεν μπλεκεται στη μεση η κοπελιτσα,τι αλλο να ζητησεις; ) εχει και κατι ηθικα μνμ στη μεση...
καλο.καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Καθαρά στρατιωτική ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Alice in wonderland. Για ακόμη μια φορά, αγαπω αυτή την ταινία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μία μικρού μήκους χτές βράδυ . https://www.youtube.com/watch?v=pL94r0fIuGs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Robin Hood με τον Russel Crowe! Μου άρεσε η διαφορετική αντιμετώπιση του story, σε σχέση με την κλασική πλοκή που έχουμε συνηθίσει (δηλ. οτι στο τέλος έρχεται ο Ριχάρδος, ενώ εδώ σκοτώνεται από την αρχή, όπως και 'αλλες λεπτομέρειες) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
House of Wax μετά The Ward και καπάκι Mad House...Δε σας συνιστώ να το κάνετε!Περίμενα να ξημερώσει για να γυρίσω σπίτι μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Man on a ledge
καλα ενταξει κατι μας ειπε κι αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Big Fish





The story revolves around a dying father and his son, who is trying to learn more about his dad by piecing together the stories he has gathered over the years. The son winds up re-creating his father's elusive life in a series of legends and myths inspired by the few facts he knows. Through these tales, the son begins to understand his father's great feats and his great failings.

Και κάπως έτσι ολοκλήρωσα τη φιλμογραφία του λατρευτού Tim Burton.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Mission Impossible Ghost Protocol.. βασικά τώρα ξεκίνησα να την βλέπω, αλλά μου δημιουργήθηκε η ανάγκη να σταματήσω για 2 λεπτά και να σχολιάσω κάτι... Φαίνεται καλοδουλεμένη από τα πρώτα 15 λεπτά που είδα, αλλά... ΠΟΥ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ??? Πιο fail death δεν θα μπορούσα να σκεφτώ. Δηλαδή, πας σε αποστολή έχεις μαζί σου αυτόματο φουσκωτό στρώμα, πηδάς απο ταράτσα 35 μέτρων, πας να την κοπανήσεις αραχτός ενώ οι άλλοι σε κοιτάνε από πάνω, και μου έρχεται μια ξανθιά και σε σκοτώνει, επειδή δεν σκέφτηκες να φορέσεις αλεξίσφαιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Mission Impossible Ghost Protocol.. βασικά τώρα ξεκίνησα να την βλέπω, αλλά μου δημιουργήθηκε η ανάγκη να σταματήσω για 2 λεπτά και να σχολιάσω κάτι... Φαίνεται καλοδουλεμένη από τα πρώτα 15 λεπτά που είδα, αλλά... ΠΟΥ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ??? Πιο fail death δεν θα μπορούσα να σκεφτώ. Δηλαδή, πας σε αποστολή έχεις μαζί σου αυτόματο φουσκωτό στρώμα, πηδάς απο ταράτσα 35 μέτρων, πας να την κοπανήσεις αραχτός ενώ οι άλλοι σε κοιτάνε από πάνω, και μου έρχεται μια ξανθιά και σε σκοτώνει, επειδή δεν σκέφτηκες να φορέσεις αλεξίσφαιρο...
Και εγώ προχθές όταν την είδα μου έκανε εντύπωση αυτο...που να δεις και παρακάτω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τωρα που τελειωσαν οι πανελληνιες θα παρω το αιμα μου πισω..... καθε μερα ταινιες θα βλεπω :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Snow White and the Huntsman
Λοιπον μιας κι ειχα καιρο να παω κιν/φο θα το περιγραψω:D
Η κλασσικη ιστορια με την κακια βασιλισσα,θελει σκοτωσει τη χιονατη (ε, ενταξει εχει καποια και ιδιαιτερα χαρακτηριστικα τουλαχιστον οχι χορους τυπου μπολιγουντ:P)
Δινεται καποια εμφαση και στην ολη κακία και τα αποτελεσματα αυτης
Δεν εχει πολυσιροπιασμα-goooooooooood:)
Ομορφα τοπια
Οι μαχες επισης ειναι καταπληκτικες (10 ποιντσ! )
Καπου στη μεση ειχε ενα ΚΟΥΦΟ! που θα θυμσει σε οποιους το εχουν δει ενα ανιμε
Η Σαρλιζ θερον πολυ καλη στο ρολο της (και πανεμορφη) -αποδιδει πολυ καλα την ψυχωτικη βασιλισσα(ε, μεταξυ μας ανθρωπο θελει να σκοτωσει δεν το λες και λιγο)
Μεγαλη φαση η παρεα νανων -γνωστοι ηθοποιοι που στην ταινια φτανουν μεχρι το γονατο:clapup:
Ε για την Kristen Stewart ειχε δικιο ο τυπος στο youtube:If I had a dollar for every Kristen's emotion I would have 1 dollar!
Kαι εαν τα παραπανω δε σας συγκινουν......Τα κουστουμια εφτιαξε η Colleen Atwood:clapup:
Γενικως το Art department ηταν πολυ επιμελημενο
-visual effects!!!!!-
(εχει και αυτον που επαιζε στο Θορ...λεω τωρα)
αυτα λοιπον, εαν εχετε λεφτα και ορεξη πατε(με δικη σας ευθυνη παντα)!εαν οχι μη σκατε περιμενετε κανα μηνα και θα το βρειτε σε καλη ποιοτητα
ΥΓ επειδη δεν εχω χασει το γουστο μου,δεν υποστηριζω οτι το εργο ηταν καταπληκτικο.οχι.δυστυχως δεν ηταν.εχει ομως καποια στοιχεια-τα προαναφερθεντα-που το ανεβαζουν πολυ στην εκτιμηση μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Project x... πολυ γελιο το απολυτο φοιτητικο παρτυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top