Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
jurasic park 3...
Αρκετά βαρετο..
Σημερα θα δουμε το "Drag me to hell"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Εμενα , μου εκανε εντυπωση ο χαρακτηρας της ηλικιωμενης γειτονισσας . Μου φαινεται πως η ηθοποιος πηρε οσκαρ Β γυναικειου ρολου για την ερμηνεια της.

Πήρε Golden Globe για τη θέση που ανέφερες..
Πράγματι ήταν δυναμικός ρόλος (και πολύ εκνευριστικός,όπως επιβαλλόταν άλλωστε) αλλά δεν είναι ούτε στο ελάχιστο την εσωτερική ένταση του ρόλου της πρωταγωνίστριας..

Υ.Γ. : Πράγματι ό,τι πρέπει για χαλάρωση το Toy Story (όποιο κι αν επιλέξετε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
harry potter 7 b. Το καλυτερο ολης της σειρας, με δραση, δραμα, περιπετεια, και μηνυματα που κατατασσουν την ταινια στις εκ των ων ουκ ανευ, καθως ξεπερνα κατα πολυ τα ορια του παιδικου, και αγγιζει ενιοτε ακομα και φιλοσοφικα ζητηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και εγω Harry Potter and the Deathly Hallows part 2. Ωραια ταινια, καμια σχεση με τις παιδιαστικες πρωτες ταινιες, σκοτεινη(απο το "ταγμα του φοινικα" αρχισε να μου αρεσει πραγματικα). Τωρα σχετικα με το τελος:
Ελεος πια με τα happy endings, τοσος ντορος ειχε γινει οτι θα πεθανει ο ποτερ και τελικα τζιφος, ηθελα ενα τελος αντιστοιχο της ολης ατμοσφαιρας των τελευταιων επεισοδιων.....Damn you Potter!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
"Shelter"
https://www.imdb.com/title/tt1179069/
καταπληκτικη ταινια, υπεροοχη! <3
(και ο Jonathan θεοος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
χαραυγη!!!!!!!!!!!!!!!
ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
χαραυγη!!!!!!!!!!!!!!!
ειμαι τοσο χαρουμενη!!!!!


ααα ποτε βγηκε αυτο????:worry:καλη ηταν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Hangover part 2
Το προτινω μετραει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
σε σινεμα ειδα τελευταια το <<this must be the place>>
και στο σπιτι τελευταια ειδα το <<mystic river>>
σειρα εχει το <<breaking the waves>>


και το harry potter το τελευταιο που το ανεφεραν οι απο πανω δν ηταν ωραιο κατα τη γνωμη μου.ο harry επρεπε να πεθανει οπως και πολλοι αλλοι ωστε να σου αφησει μια γλυκοπικρη αναμνηση.αλλα τι να κανουμε?λαθη γινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
και το harry potter το τελευταιο που το ανεφεραν οι απο πανω δν ηταν ωραιο κατα τη γνωμη μου.ο harry επρεπε να πεθανει οπως και πολλοι αλλοι ωστε να σου αφησει μια γλυκοπικρη αναμνηση.αλλα τι να κανουμε?λαθη γινονται
ο καλός ποτέ δεν πεθαίνει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
2 ταινιαρες που ειδα τωρα τελευταια : corruption (1968 ) και sylvia (1965) απλα τελειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Paranormal activity 1( δεν μπορουσα να κοιμηθω για 2 μέρες!!!:P:) )
Paranormal activity 2
Unknown identity
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Danny The Dog
The Hangover 2
Pirates of the Caribbean : On stranger tides
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
The Rite
μέτρια θα έλεγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πολύ καλή ήταν! Διαφορετική από αυτά που έχουμε συνηθίσει, δράση κλπ :redface: Μου άρεσε πολύ η ερμηνεία της Kirsten!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafoukos

Νεοφερμένος

Ο Rafoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Insidious <3 Στο σπιτι με ενα φιλαρακι μεσα στο σκοταδι. Ηταν εκπληκτικη. Το πιο ωραιο και πιο τρομακτικο θριλερ που εχω δει στη ζωη μου. Απιστευτη πλοκη, τρομερες σκηνες, τρομεροι ηθοποιοι! Αν ειστε φαν των θριλερ πρεπει οπωσδηποτε να δειτε ΑΥΤΟ το θριλερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top