Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
View attachment 40905
Παρα πολυ ωραια ταινια!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ειδα χθες την χαραυγη στον κινηματογραφο.πολυ ωραια ταινια.καμια σχεση με το new moon
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εμένα δε μου άρεσε καθόλου η χαραυγή?
Γενικότερα δεν τρελένομαι με τη συγκεκριμένη τετραλογία αλλά έχω δει όλες τις ταινίες λόγω των κολλητών μου.
Η συγκεκριμένη δεν άρεσε όυτε και σε αυτές. Τι να πώ? Για τους λύκους που μιλούσαν λες και βλέπαμε παιδικά ή για τις σκηνές της γέννας? Πραγματικά την τελευταία μισή ώρα σκεφτόμουν πώς γίνεται να πλήρωσα για να τη δω. Δεν είχε καμια σχέση με τις προηγούμενες που μας είχαν συνηθήσει σε κάτι πιο ρομαντικό και νορμαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Βλέπω το θάνατό σου 5 3D και ήταν τέλειο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
SAW 7!Το δα για 3η φορα χτες!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χθες το βράδυ, είδα τρεις! :redface:

Season of the Witch με τον Nicolas Cage για τον οποίο έχω πλέον χάσει πάσα ιδέα! Η ταινία θα μπορούσε να είναι καλή - αλλά δυστυχώς δεν είναι. Έχει πολλά, αποκρουστικά πλάνα τα οποία δεν χρειάζονται. :)

London boulevard Keira Knightley & Colin Farell. Μου άρεσε πολύ σαν σκηνοθεσία! Η βασική ιδέα που πήρα από την ταινία είναι ότι you' re never really safe - and DON'T hesitate.

Wall Street : Money Never Sleeps Μου φάνηκε κάπως τυπική ιστορία - αλλά αποτυπώνει σε μεγάλο βαθμό την τρέλα που κουβαλάνε οι συγκεκριμένοι άνθρωποι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χθες το βράδυ, είδα τρεις! :redface:

Season of the Witch με τον Nicolas Cage για τον οποίο έχω πλέον χάσει πάσα ιδέα! Η ταινία θα μπορούσε να είναι καλή - αλλά δυστυχώς δεν είναι. Έχει πολλά, αποκρουστικά πλάνα τα οποία δεν χρειάζονται. :)
Τελειααααααααα
London boulevard Keira Knightley & Colin Farell. Μου άρεσε πολύ σαν σκηνοθεσία! Η βασική ιδέα που πήρα από την ταινία είναι ότι you' re never really safe - and DON'T hesitate.
Ωραιο
Wall Street : Money Never Sleeps Μου φάνηκε κάπως τυπική ιστορία - αλλά αποτυπώνει σε μεγάλο βαθμό την τρέλα που κουβαλάνε οι συγκεκριμένοι άνθρωποι! ;)
Χμμ παιζει να το δω καλο φαινεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
-saw 7.πολυ καλο ηταν.βεβαια ηταν πιο αηδιαστικο απο τα προηγουμενα
-insidious.ψιλοβαρεθηκα,το περιμενα πιο τρομακτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εμένα δε μου άρεσε καθόλου η χαραυγή?
Γενικότερα δεν τρελένομαι με τη συγκεκριμένη τετραλογία αλλά έχω δει όλες τις ταινίες λόγω των κολλητών μου.
Η συγκεκριμένη δεν άρεσε όυτε και σε αυτές. Τι να πώ? Για τους λύκους που μιλούσαν λες και βλέπαμε παιδικά ή για τις σκηνές της γέννας? Πραγματικά την τελευταία μισή ώρα σκεφτόμουν πώς γίνεται να πλήρωσα για να τη δω. Δεν είχε καμια σχέση με τις προηγούμενες που μας είχαν συνηθήσει σε κάτι πιο ρομαντικό και νορμαλ.

κι εγω δεν θα εβλεπα ουτε το new moon ουτε την χαραυγη.λογω των φιλων μου τις ειδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
The Red Dragon. Είναι η δεύτερη φορά που το βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19DiMiTriS94

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Horrible Bosses Την ειχα δει και στο σινεμα το καλοκαιρι αλλα την ξαναειδα στο pc..Μια απ τις καλυτερες κωμωδιες που εχω δει!!!:clapup:
Αξιζει να την δειτε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.


Ενδιαφέρουσα ταινία με ωραία κοστούμια και ωραία σκηνικά. Αξίζει να την δείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basilinacrazy

Νεοφερμένος

Η basilinacrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
η τελευταια π ειδα ηταν χαραυγη...πλ κλ ταινια κ πιστευω οτι σε αυτο επαιξε ρολο κ ο καινουργιος σκηνοθετης Μπιλ Κοντον. ε..η Μπεηαε:P λα μεχρι ν γεννησει κατανταει λιγο φρακιαστικη καθως τ βαμ πιρακι της ρουφα ολο τ αιμα...δεν την ειδα ολη κοιμηθηκα παλι αλλα απο το λιγο π ειδα μ αρεσε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Rosemary's Baby -1968

Από μία εποχή που οι ταινίες thriller έδιναν το βάρος στην ερμηνεία των ηθοποιών κι όχι στο πόσο πιο αηδιαστικές μπορούν να γίνουν..
Δε θα τρομάξει τους θεατές του Saw αλλά δεν μπορεί κανείς να προσπεράσει την ερμηνεία της Mia Farrow. Άκρως ρεαλιστική, σε καθηλώνει και σε αφήνει με μία απολύτως πικρή γεύση στο τέλος της ταινίας.
Δείτε τη για αλλαγή από τα splatter..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Χθες στον κινηματογράφο είδα "Το Δέρμα Που Κατοικώ". Από τις πιο διεστραμμένες ταινίες που έχω δει ποτέ μου... :wacko: Διαβάζοντας την περίληψη υπέθεσα πως ήταν επιστημονικής φαντασίας, αλλά τελικά περισσότερο για δράμα την κόβω. Η ιστορία σε απορροφούσε, απλά είχε πολλές σκηνές βίας και γιαυτό δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Rosemary's Baby -1968

Από μία εποχή που οι ταινίες thriller έδιναν το βάρος στην ερμηνεία των ηθοποιών κι όχι στο πόσο πιο αηδιαστικές μπορούν να γίνουν..
Δε θα τρομάξει τους θεατές του Saw αλλά δεν μπορεί κανείς να προσπεράσει την ερμηνεία της Mia Farrow. Άκρως ρεαλιστική, σε καθηλώνει και σε αφήνει με μία απολύτως πικρή γεύση στο τέλος της ταινίας.
Δείτε τη για αλλαγή από τα splatter..

Εμενα , μου εκανε εντυπωση ο χαρακτηρας της ηλικιωμενης γειτονισσας . Μου φαινεται πως η ηθοποιος πηρε οσκαρ Β γυναικειου ρολου για την ερμηνεια της.
Επειδη , τον τελευταιο καιρο θελω να βλεπω πιο αναλαφρρες ταινιες , θα προτεινα σε οποιον βρισκεται σε παρομοια φαση ,να δει toy story 3 . Αν και μαλλον το εχετε δει ολοι :P . Το ειδα την προηγουμενη βδομαδα . Εξαιρετικο στο ειδος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Chloe...αηδιασα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Hangover....τα λόγια είναι περιττά!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7a,7b!!!!!!!επι δυο μερες ημουν κολλημενη στην τιβι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top