Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Thor.. Αν και δε μου αρέσουν και δε τις επιλέγω για να τις δω (τώρα πως είδα αυτή είναι άλλο θέμα ;)) πρέπει να είναι αρκετά ωραία για αυτούς που τους αρέσουν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Legendary με τον John Cena(μόνο ο john cena αξίζει μέσα στην ταινία)
Karate kid αρκετά καλή αλλα μου την σπάει το μαυράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
"The unknown" με τον Λιαμ Νισον...ουαο!!!:D
συμφωνω ηταν τελειαααα!!κι εγω την ειδα!φοβερη ερμηνεια του Λιαμ Νισον:clapup::clapup: θα την ξαναβλεπα ευχαριστως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Transformers 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
συμφωνω ηταν τελειαααα!!κι εγω την ειδα!φοβερη ερμηνεια του Λιαμ Νισον:clapup::clapup: θα την ξαναβλεπα ευχαριστως!!!
μα πες μου δν ειναι συγκλονιστικη η τροπη προς το τελος?:eek::eek::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μα πες μου δν ειναι συγκλονιστικη η τροπη προς το τελος?:eek::eek::)
ναι!!δεν το περιμενα...ηταν φοβερο!!!!:clapup::clapup: καιρο ειχα να δω τετοια ταινια....!και ο λιαμ νισον ανεβασε το επιπεδο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ναι!!δεν το περιμενα...ηταν φοβερο!!!!:clapup::clapup: καιρο ειχα να δω τετοια ταινια....!και ο λιαμ νισον ανεβασε το επιπεδο;)
ααα!!!εγω ειχα μεινει μπροστα στο pc!!!!:eek:παντως αν δν το εχεις δει δες το inception!!!:clapup:εκει θα μεινεις περισσοτερο!!!!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Halger

Νεοφερμένος

Ο Halger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Lord of the rings - The return of the zombie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ενοχο μυστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ααα!!!εγω ειχα μεινει μπροστα στο pc!!!!:eek:παντως αν δν το εχεις δει δες το inception!!!:clapup:εκει θα μεινεις περισσοτερο!!!!:D;)

Αααχ δεν το έχω δει!!!! Γενικά μ αρέσουν οι ταινίες που στο τέλος ανατρέπονται όλα..!!!παίζει και ο ντικαπριο οπότε θα είναι ακόμα καλυτεροοοοο!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Αααχ δεν το έχω δει!!!! Γενικά μ αρέσουν οι ταινίες που στο τέλος ανατρέπονται όλα..!!!παίζει και ο ντικαπριο οπότε θα είναι ακόμα καλυτεροοοοο!!!!:D
αχχχ τελειοτερη ταινια ever!!!δες την το συντομοτερο!!!νομιζω θα σ αρεσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αχχχ τελειοτερη ταινια ever!!!δες την το συντομοτερο!!!νομιζω θα σ αρεσει!:D

αχ ωραια!!το εχει τν κυριακη το novacinema1 και θα το δω!!!:clapup::clapup::clapup:αλλα για να μου λες οτι εχει ανατροπες σιγουρα θα μου αρεσει:D:D:D σ ευχαριστω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Dirty Harry.

Do you feel lucky?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
αχ ωραια!!το εχει τν κυριακη το novacinema1 και θα το δω!!!:clapup::clapup::clapup:αλλα για να μου λες οτι εχει ανατροπες σιγουρα θα μου αρεσει:D:D:D σ ευχαριστω!!!!
;);)πες μου εντυπωσεις οταν το δεις!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0955308/ ωραια πλοκη αλλα λιγη φραση...παντως εμενα μου αρεσε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Κι αν σου κατσει του Γουντι Αλεν...ισως οχι η καλυτερη δουλεια του αλλα ευχαριστη κ ακολουθει την γνωστη Γουντιαλλενικη συνταγη-γλυκοπικρο χιουμορ,ανθρωπινες σχεσεις,φιλοσοφικες συζητησεις για τη ματαιοτητα της ζωης,τις συμπτωσεις,τον θανατο κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
transformers 3 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Κι αν σου κατσει του Γουντι Αλεν...
Δεν μου άρεσε καθόλου:hmm:
To Blue Valentine ωραίο αν και λίγο καταθλιπτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Τα στρουμφάκια σε 3D

Πολύ μ' άρεσε:D:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top