Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.


Για χιλιοστή φορά :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Cry_Wolf

Αν και το είχα ξαναδεί είχα ξεχάσει.. well.. τα πάντα. :P

Το λάτρεψα, ωραίες γρήγορες εναλλαγές, αρκετά απρόσμενο φινάλε και μαναράκι στον πρωταγωνιστικό ρόλο, τι άλλο θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλη,ωραια και κλασσικη ταινια https://www.imdb.com/title/tt0086250/



first you get the money, then you get the power, then you get the woman!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
καλη,ωραια και κλασσικη ταινια https://www.imdb.com/title/tt0086250/

first you get the money, then you get the power, then you get the woman!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

"All I have in this world is my balls, and my word, and I don't break 'em for no one." ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
changeling... πολυ καλη !!
και
friends with benefits... δεν με ενθουσιασε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το τελευταίο ψέμα- Ελληνική! και τέλεια ταινία με Έλλη Λαμπέτη... must!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Inception. Για χιλιοστή φορά.

Η καλύτερη που έχω δει hands down. Κάθε φορά γίνεται και καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Inception. Για χιλιοστή φορά.

Η καλύτερη που έχω δει hands down. Κάθε φορά γίνεται και καλύτερη.
Σε παρακαλώ, πες μου, τελικά γυρνάει στον κόσμο ή παγιδεύεται?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Για πολλοστή φορά το "Της Κακομοίρας".. Όσες φορές και να το δω, γελάω.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σε παρακαλώ, πες μου, τελικά γυρνάει στον κόσμο ή παγιδεύεται?:worry:

Ούτε ο δημιουργός δεν ξέρει. Το έχει πει σε μια από τις συνεντέυξεις του. Λέει ότι αυτό που έχει σημασία σε εκείνη την σκηνή είναι ότι ο Dom δεν κοιτάει την σβούρα. Δεν τον νοιάζει.

Η δικιά μου άποψη είναι ότι γυρνάει στην πραγματικότητα. Το βασίζω στο εξής σενάριο. Φτάνει στο σπίτι του. Του φαίνεται τρομακτικά ίδιο με την παλιά ανάμνηση του απ'αυτό και γι'αυτό τον λόγο γυρνάει την σβούρα για να διαπιστώσει αν ονειρέυεται. Όμως με το που βλέπει τα πρόσωπα των παιδιών του καταλαβαίνει ότι είναι πραγματικότητα. Γι'αυτό και δεν νοιάζεται για την σβούρα.:)

Άλλωστε αν το προσέξει κανείς η σβούρα πριν κοπεί το πλάνο είναι έτοιμη να πέσει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
The Adjustment Bureau (Οι ρυθμιστές) - 2011
Μου αρεσε αρκετα μπορω να πω, και περνουσε και ενα ωραιο μηνυμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μόλις τελείωσε το kick-ass. Μια ελαφριά ταινία, για να περάσει ωραία η ώρα και πολύ πώρωση στις σκηνές ξύλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Cry_Wolf

Αν και το είχα ξαναδεί είχα ξεχάσει.. well.. τα πάντα. :P

Το λάτρεψα, ωραίες γρήγορες εναλλαγές, αρκετά απρόσμενο φινάλε και μαναράκι στον πρωταγωνιστικό ρόλο, τι άλλο θες;
απο τις χειροτερες ταινιες που εχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Άλλωστε αν το προσέξει κανείς η σβούρα πριν κοπεί το πλάνο είναι έτοιμη να πέσει.;)
Ναι το είχα δει και εγώ αλλά διαφωνούσαμε. Η εξήγηση που δίνεις είναι η καλύτερη. Δεν θα ήθελα να πεθάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα ήταν ''I spil on your grave'' ...τη συνιστω σε οσους αγαπανε τα θριλερ.. αλλα δεν ειναι ιδιαιτερα σπλατερ..Παρολα αυτα εχει κατι τρομερους ,ευφυεστατους,ανατριχιαστικους ,ειδεχθεις σκοτωμους!Δηλαδή ..νταξει ..δεν εχω λογια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
το "The Priest" αλλά το βαρέθηκα από την αρχή, τώρα σκοπεύω να δω το "How to train your dragon" ελπίζω να είναι καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
το green lantern,δεν μου αρεσε καθολου αν και το ειδα και 3d....

https://www.imdb.com/title/tt1133985/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Είδα το π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

πως ηταν φιλε καλο κακο;;;σκεφτομαι και εγω να το κατεβασω αλλα με ξενερωνει λιγο το γεγονος οτι ειναι ασπρομαυρο....



ON:εγω ειδα ενα ντοκιμαντερ για το βασανισμο των ζωων(μουσικη moby btw) Earthlings (Γήινοι) αν και σκληρη ταινια την προτείνω αδιαμφισβήτητα....
δειτε και απο imbd βαθμολογια https://www.imdb.com/title/tt0358456/


https://video.google.com/videoplay?docid=-5165231031895551470(δειτε την εδω, εχει και greek subs)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
πως ηταν φιλε καλο κακο;;;σκεφτομαι και εγω να το κατεβασω αλλα με ξενερωνει λιγο το γεγονος οτι ειναι ασπρομαυρο....

Πάτα πάνω στο σύνδεσμο να δεις την άποψή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top