Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ειδα τα 2 πρωτα Χαρρι Ποτερ (τα ειχα ξαναδει παλια)

Παλια μου αρεζαν.Πλεον δεν ξερω.Τα βρηκα πολυ χαζα και βλακωδες για παιδακια.Ναι απο την τριτη ταιναι και μετα αρχιζουν να σοβαρευουν τα πραγματα αλλα και παλι.Ασε που η μεταφορα απο το βιβλιο στην ταινια στο δευτερο πρεπει να ηταν αθλια (χωρις να θυμαμαι τι ελεγε το βιβλιο αφου εχουν περασει καμια 10αρια χρονια απο τοτε που το διαβασα)

Καθομουν στην ταινια και σκεφτομουν μα γιατι να το σκεφτει,γιατι να μην συμπεριφερθει αλλιως,πολυ στημενο εδω,το παρακαναν κτλ.Ε αν σκεφτεσε ετσι στις ταινιες παει το εχασες το τραινο.Για αυτο μου φενετε οτι πλεον αρχιζουν να μου αρεσουν ταινιες του στυλ Social Network.Λογικες με κανονικους ανθρωπινους ρολους και νορμαλ συνθηκες ζωης.Εχω στα υποψην μου μερικες οπως το <<π>> η το <<a beautiful mind>> αλλα δεν ξερω αλλες παρομοιες με το Σοσιαλ Νετγουορκ.Εχετε καμια να προτινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ειδα χ8εσ το μαλλια κουβαρια και σημερα ειδα σειρεσ,το true blood season 4 και τα 3 πρωτα επισοδεια απο το gossip girl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Transformers 3
Ίσως η καλύτερη ταινία στο είδος της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ειδα τα 2 πρωτα Χαρρι Ποτερ (τα ειχα ξαναδει παλια)

Παλια μου αρεζαν.Πλεον δεν ξερω.Τα βρηκα πολυ χαζα και βλακωδες για παιδακια.Ναι απο την τριτη ταιναι και μετα αρχιζουν να σοβαρευουν τα πραγματα αλλα και παλι.Ασε που η μεταφορα απο το βιβλιο στην ταινια στο δευτερο πρεπει να ηταν αθλια (χωρις να θυμαμαι τι ελεγε το βιβλιο αφου εχουν περασει καμια 10αρια χρονια απο τοτε που το διαβασα)

Καθομουν στην ταινια και σκεφτομουν μα γιατι να το σκεφτει,γιατι να μην συμπεριφερθει αλλιως,πολυ στημενο εδω,το παρακαναν κτλ.Ε αν σκεφτεσε ετσι στις ταινιες παει το εχασες το τραινο.Για αυτο μου φενετε οτι πλεον αρχιζουν να μου αρεσουν ταινιες του στυλ Social Network.Λογικες με κανονικους ανθρωπινους ρολους και νορμαλ συνθηκες ζωης.Εχω στα υποψην μου μερικες οπως το <<π>> η το <<a beautiful mind>> αλλα δεν ξερω αλλες παρομοιες με το Σοσιαλ Νετγουορκ.Εχετε καμια να προτινετε?

συμφωνω απολυτως.και τα Χαρρι Ποτερ ειχαν στιγματισει την παιδικη μου ηλικια τοσο τα βιβλια οσο και οι ταινιες...
Εγω χτες ειδα(ξανα) το a beautiful mind,φανταστικη ταινια την συνιστώ ανεπιφύλακτα

το π που αναφέρεις ειναι καλο;;; ενα trailer που ειδα ηταν ασπρόμαυρο για αυτο λεω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγω χτες ειδα(ξανα) το a beautiful mind,φανταστικη ταινια την συνιστώ ανεπιφύλακτα
ταινιάρα!!!!!! Βέβαια την είχα δει πρώτη φορά όταν πήγαινα δημοτικό! και όπως είναι λογικό δεν την είχα καταλάβει!!
Πριν μερικούς μήνες ο αντ1 την είχε βάλει δν θυμάμαι... και την ξαναείδα!!! Μπορεί να είναι και η καλύτερη ταινία που έχω δει μέχρι τώρα!!!!!! ααα μετά το "v for vendetta" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ταινιάρα!!!!!! Βέβαια την είχα δει πρώτη φορά όταν πήγαινα δημοτικό! και όπως είναι λογικό δεν την είχα καταλάβει!!
Πριν μερικούς μήνες ο αντ1 την είχε βάλει δν θυμάμαι... και την ξαναείδα!!! Μπορεί να είναι και η καλύτερη ταινία που έχω δει μέχρι τώρα!!!!!! ααα μετά το "v for vendetta" :D

αν και εμενα μ αρεσε το v for vendetta

το θεωρω λιγο μπερδεμενη ταινια,αλλα ναι πραγματι πολυ ωραια...


''because, Mr Creedy, beneath this mask there is more than just flesh, there is an idea, and idea's are bullet-proof''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Harry Potter and the deathly hallows part 2. Δεν έχω διαβάσει κανένα από τα βιβλία παρα μόνο λίγες σελίδες από το πρώτο. Ομολογώ πως η ταινιία ανταποκρίθηκε στις απαιτήσεις μου. Περίμενα πολύ dark σκηνές, πράγμα που είδα. Δεν θα μπορούσα να παραλείψω την συγκίνηση (όχι κλάματα και ιστορίες, σπάνια-σχεδόν ποτέ (το σχεδόν το βάζω γιατί η συγκεκριμενη ταινία αποτελεί εξαίρεση στον κανόνα) στεναχωριέμαι) μου όταν είδα στην τελευταία σκηνη τα παιδιά του harry να μπαίνουν στο τρένο για το hogwarts, στην πλατφόρμα 9 3/4, σαν στο harry potter 1. Πραγματικά αυτή η ταινία θα μου μείνει αξέχαστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Harry Potter and the deathly hallows part 2. Δεν έχω διαβάσει κανένα από τα βιβλία παρα μόνο λίγες σελίδες από το πρώτο. Ομολογώ πως η ταινιία ανταποκρίθηκε στις απαιτήσεις μου. Περίμενα πολύ dark σκηνές, πράγμα που είδα. Δεν θα μπορούσα να παραλείψω την συγκίνηση (όχι κλάματα και ιστορίες, σπάνια-σχεδόν ποτέ (το σχεδόν το βάζω γιατί η συγκεκριμενη ταινία αποτελεί εξαίρεση στον κανόνα) στεναχωριέμαι) μου όταν είδα στην τελευταία σκηνη τα παιδιά του harry να μπαίνουν στο τρένο για το hogwarts, στην πλατφόρμα 9 3/4, σαν στο harry potter 1. Πραγματικά αυτή η ταινία θα μου μείνει αξέχαστη!
αξιζει να την κατεβασω απο ιντερνετ?το λεω γιατι ισως τα γραφικα δεν ειναι πολυ καλα..καλυτερα απο κινηματογραφο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Και εγώ πιστεύω καλύτερα από cinema... Έχει ωραία γραφικά κατα την γνώμη μου.

Σημείωση: σας προτείνω να μην το δείτε σε 3D, δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σοβαρα?3Δ δεν λεει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μόλις ήρθα από harry potter and the deathly hallows part2. H ταινία γάμησε άλλα η τελευταία σκηνή (μετά από 19 χρόνια) ήταν epic fail .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μην πείτε spoilers μόνο. :P Αχ, θυμάμαι μια φορά, πήγα χαρούμενη να δω μια ταινία. Περίμενα την παρέα μου έξω από το σινεμά (κλασικά εγώ στην ώρα μου) και βγαίνει ένας αχαρακτήριστος και εξηγεί το τέλος σε κάποιον άλλον. :( Πόσο εκνευρίστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Περιμένα πιο πολλά από το 3Δ. Να πετάγεται κανα εφέ στην μούρη σου, να έχει "βάθος" η οθόνη (δεν διαθέτω επιστημονική ορολογία :P) αλλα νομίζω πως δεν θα υπήρχε διαφορά από το 2Δ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
η σιωπη των αμνων all time classic την ειδα για 10 φορα και παλι μου αρεσε!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Περιμένα πιο πολλά από το 3Δ. Να πετάγεται κανα εφέ στην μούρη σου, να έχει "βάθος" η οθόνη (δεν διαθέτω επιστημονική ορολογία :P) αλλα νομίζω πως δεν θα υπήρχε διαφορά από το 2Δ.
αληθεια; ευτυχως γιατι δε βρηκαμε εισιτηρια για 3D και στενοχωριομουνα που θα εχανα την "εμπειρια":P

μόλις ήρθα από harry potter and the deathly hallows part2. H ταινία γάμησε άλλα η τελευταία σκηνή (μετά από 19 χρόνια) ήταν epic fail .
γιατι το λες αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Οκ ο Χαρι Ποτερ απλα ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidora99

Νεοφερμένος

Η isidora99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το Harry Potter 7και έτσι κι έτσι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Είδα το Rio και το Paul...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top