Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
χτες στο πλοίο το inside (μάπα θρίλερ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
ναι(κανω λαθος τελικα ή οχι?)
χαχα:D αυτή είναι η anna paquin που παίζει στο true blood. Η άλλη είναι η vanessa hudgens νομίζω. Λες αν γίνει ξανθιά να μοιάζουνε;

παιδια ειδα το black swan ...και λυπάμαι που εχασα 1,5 ωρα απο τη ζωη μου για αυτην..δεν ξερω ίσως προαγει υψιλα νοηματα που ηταν τοσο ψηλα που δεν μπορεσα να τα πιασω ...αλλά μου φανηκε μια σχετικα αδιαφορη , όχι και εντελώς αδιαφορη ταινια..αλλα ενιγουει δεν αξιζε να προταθει και για οσκαρ και να ανταγωνιστει τον δικο μας τον θεϊκο κυνοδοντα!
Δε θέλω να σου το χαλάσω , αλλά δεν ανταγωνίστηκε με τον κυνόδοντα! Ήταν σε διαφορετικές κατηγορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
inside man.Πολύ καλή,τη συστηνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Η lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και μενα μου αρεσε αυτη η ταινια την οποια την ειδα πριν λιγες μερες.τελευταια ταινια ειδα ομως το "I am number four" που παιζει και σ'αυτη ο Alex Pettyfer. Νομιζω πως αναμεσα στις ταινιες I am number four και Beastly η πρωτη ηταν καλυτερη και ο Alex ειναι απλα θεος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
X-Men: First Class σπιτι την ειδα!
Ταινιαρα και μπορεις να την δεις χωρις να εχεις δει τα προηγουμενα (αν και τα εχω δει ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
χαχα:D αυτή είναι η anna paquin που παίζει στο true blood. Η άλλη είναι η vanessa hudgens νομίζω. Λες αν γίνει ξανθιά να μοιάζουνε;

σιγουρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
και μενα μου αρεσε αυτη η ταινια την οποια την ειδα πριν λιγες μερες.τελευταια ταινια ειδα ομως το "I am number four" που παιζει και σ'αυτη ο Alex Pettyfer. Νομιζω πως αναμεσα στις ταινιες I am number four και Beastly η πρωτη ηταν καλυτερη και ο Alex ειναι απλα θεος!!!!

ειδα κ τ 2..πριτμω το 2ο γτ ειμαι κοριτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα είναι αυτή: Julia's eyes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τους πειρατες της καραιβικης 4,τωρα θα δω τον λογο του βασιλια..ε και το csi ειναι καθημερινα στο προγραμμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Τους πειρατες της καραιβικης 4,τωρα θα δω τον λογο του βασιλια..ε και το csi ειναι καθημερινα στο προγραμμα:P
Το λόγο του βασιλιά τον έχω δει. Ενδιαφέρουσα ταινία αλλά λίγο βαρετή :P
CSI Las Vegas ε? Μα γιατί να μη δείχνει το Miami στο Σκάι, δεν καταλαβαίνω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το λόγο του βασιλιά τον έχω δει. Ενδιαφέρουσα ταινία αλλά λίγο βαρετή :P
CSI Las Vegas ε? Μα γιατί να μη δείχνει το Miami στο Σκάι, δεν καταλαβαίνω:/:
ναι το λας βεγκας..στα μεσα της 5ης σεζον ειμαι τωρα:P γιατι καποια δεν λεμε ονοματα πρεπει να διαβαζει για ηλεκτρονια τροχιακα κ.λ.π;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
ναι το λας βεγκας..στα μεσα της 5ης σεζον ειμαι τωρα:P γιατι καποια δεν λεμε ονοματα πρεπει να διαβαζει για ηλεκτρονια τροχιακα κ.λ.π;)
για ποια λες... δεν καταλαβαίνω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για ποια λες... δεν καταλαβαίνω...:whistle:
καποια που κρυβει τα ματια της τωρα παντως:P ειδα ξανα και το χαρυ ποτερ γιατι την αλλη φορα το ειχα κατεβασει πριν βγει και ειχε και κακη αναλυση και παλυεα με τους υποτιτλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
καποια που κρυβει τα ματια της τωρα παντως:P ειδα ξανα και το χαρυ ποτερ γιατι την αλλη φορα το ειχα κατεβασει πριν βγει και ειχε και κακη αναλυση και παλυεα με τους υποτιτλους
χαχαχα μόνο που αυτή στο άβαταρ δεν είμαι εγώ:P:P
btw δεν έχω δει καμία ταινία χαρυ ποτερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχα μόνο που αυτή στο άβαταρ δεν είμαι εγώ:P:P
btw δεν έχω δει καμία ταινία χαρυ ποτερ!
λογικο να μην εισαι εσυ βρε:P επισης κατεβαζω τις μαγισσες που εδειχνε στο σταρ χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
λογικο να μην εισαι εσυ βρε:P επισης κατεβαζω τις μαγισσες που εδειχνε στο σταρ χαχα!!
τις έβλεπα φανατικά τις μάγισσες τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Ειδα το i am the number 4 χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Η lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαχαχα εδω εχεις δικιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Για να δούμε.. Η τελευταία ταινία που είδα ήταν.. όχι αυτή, ούτε αυτή, α ναι! Η τελευταία ταινία ήταν το Desert Flower..Πολλή δυνατή ταινία και με σημαντικό μήνυμα! Από τις 40 ταινίες που έχω δει τον τελευταίο καιρό την κατατάσσω με μεγάλη ευκολία στο top 10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top