Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Cars 2 :redface::redface::whistle::whistle::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Υ.Σ.Μια παρακληση ρε παιδες,καντε μια μικρη περιγραφη της ταινιας να καταλαβαινουμε γιατι προκειτε

Η ιστορία είναι κλασική, μια οικογένεια πηγαίνει να μείνει σε ένα στοιχειωμένο σπίτι και το ενα από τα τρία παιδιά της οικογένειας πέφτει ξαφνικα σε κόμμα. Μετα η γυναίκα αρχίζει και βλέπει κάτι παράξενα πράγματα-ψιλοτρομαχτικα, αν το δεις θα καταλάβεις- και .... δες την ταινία! Καλή ήταν...ευτυχώς που την είδα το μεσημέρι...ουφ!;)

Η τελευταία ταινία που είδα ήταν στο σινεμα ήταν 'το Δέντρο της ζωής' και μου άρεσε πολυ!!!

ρε παιδια εσεις που ειστε cinefilm πείτε μου σας παρακαλώ ...
ξερετε καμια καλή ταινια στην οποία θα ρίξω πολύ κλάμα ..δεν με νοιαζει αν θα ειναι ερωτικη ή κατι άλλο απλά να ειναι δαματικη ...please!
ποοοοοοοοοοοολύ κλάμα!

άκυρο βρήκα την απάντηση σε άλλο τοπικ!

Εγώ έκλαψα πάρα πολύ στην 'εξιλέωση', με ψυχοπλάκωσε θα μπορούσα να πω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν σου αρέσουν οι ψυχοκαταστασεις και σου αρέσει το Saw;,μάλλον δεν κατάλαβα τι εννοείς.
Αυτο εδω εννοω
Η ιστορία είναι κλασική, μια οικογένεια πηγαίνει να μείνει σε ένα στοιχειωμένο σπίτι και το ενα από τα τρία παιδιά της οικογένειας πέφτει ξαφνικα σε κόμμα. Μετα η γυναίκα αρχίζει και βλέπει κάτι παράξενα πράγματα-ψιλοτρομαχτικα, αν το δεις θα καταλάβεις- και .... δες την ταινία! Καλή ήταν...ευτυχώς που την είδα το μεσημέρι...ουφ!;)

Δεν νομιζω τα Saw να εχουν σχεση με κατι τετοιο.Ειναι αλλου ειδος θριλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ναι δεν έχει σχέση με τέτοια,αιματάκια μονο.:knife:

Ωραίο μου φαίνεται το INSIDIOUS θα το δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Super 8
αρκετά καλή , αν και υπερβολική σε κάποια σημεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julietini

Νεοφερμένος

Η julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εγω ειδα την προηγουμενη βδομαδα στο σινεμα τα οποροφορα της Αθηνας.Ηταν μια βλακεια με τον Κουρη .Σας συμβουλευω να μην την δειτε!! (θα σας μεινει παιδκο τραυμα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Ενα μετριο animation χωρις κατι ξεχωριστο που ομως βλεπετε.Συνθισμενο με μερικες καλες σκηνες.Μπορει να μην μου αρεσε πολυ επειδη ψιλονυσταζα οταν το εβλεπα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ούτε κι εμένα μου άρεσε ιδιαίτερα αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Η ιστορία είναι κλασική, μια οικογένεια πηγαίνει να μείνει σε ένα στοιχειωμένο σπίτι και το ενα από τα τρία παιδιά της οικογένειας πέφτει ξαφνικα σε κόμμα. Μετα η γυναίκα αρχίζει και βλέπει κάτι παράξενα πράγματα-ψιλοτρομαχτικα, αν το δεις θα καταλάβεις- και .... δες την ταινία! Καλή ήταν...ευτυχώς που την είδα το μεσημέρι...ουφ!;)

δεν ήταν το σπίτι στοιχειωμένο (όπως νομίζαμε στην αρχή :whistle:) αλλά το παιδί...μουχαχαχ:hypno::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Έχει δει κανείς το θρίλερ devil?γιατί άλλοι μου λένε ότι είναι καλό και άλλοι ότι είναι μάπα...Τι λέτε αξίζει να τη δω?Γιατί τώρα τελευταία όλο σε κάτι μάπες πέφτω... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
είδα το the hangover 2 στο σινεμά....η πιο ******* ταινία που έχω δει ποτέ μου. δεν την συνιστώ με την καμία!
Στο σπίτι είδα χθες το easy A, εεε, περνούσε η ώρα αλλά δεν ήταν και τίποτα ιδιαίτερα που θα πεις και *ουάου*...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Duh, δεν πάτε καλά αν δεν σας άρεσε το Despicable me. :P

Ontopic: To catch a thief - Alfred Hitchcock

Ο λόγος που λατρεύω το καλοκαίρι και το θερινό σινεμά, χορταίνεις ταινίες με χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Duh, δεν πάτε καλά αν δεν σας άρεσε το Despicable me. :P

Ontopic: To catch a thief - Alfred Hitchcock

Ο λόγος που λατρεύω το καλοκαίρι και το θερινό σινεμά, χορταίνεις ταινίες με χαρακτήρα.

1.συμφωνω απολυτως το Despicable me ειναι ταινιαρα...κυριως αυτα τα μικρα ανθρωπακια(minions)εχουν τρελη φαση
2.πολυ παλια ταινια αλλα την εχω δει,δεν μ ενθουσιασε
3.πως το εκανες αυτο με το να βγαινει ενα ονομα ακι οταν το πατας να βγαζει link???

4.Εγω προσφατα ειδα μια ταινιαρα του Martin Scorsese, το Goodfellas
το συνιστώ ανεπιφύλακτα κυριως σ οσους αρεσεουν οι ταινιες μ Μαφια κτλπ...
https://www.youtube.com/watch?hl=en&v=qo5jJpHtI1Y
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Beastly https://www.imdb.com/title/tt1152398/
μ αρεσε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Beastly https://www.imdb.com/title/tt1152398/
μ αρεσε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:redface:


ελα μωρε ποσο καλο να ειναι ενα remake της
Πενταμορφης και το Τερας????


btw η ηθοποιος αυτη (αν και εβαψε το μαλι,παλια ηταν ξανθια) παιζει και στο True blood

εμενα η τελευταια ταινια που κατεβασα ηταν Inglourious Basterds
https://www.imdb.com/title/tt0361748/

δεν μ αρεσε να πω την αληθεια,πολυ αργη...αν δεν την ειχε κανει ο Ταραντινο δεν νομιζω να ειχε τετοια αποδοχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
ελα μωρε ποσο καλο να ειναι ενα remake της
Πενταμορφης και το Τερας????


btw η ηθοποιος αυτη (αν και εβαψε το μαλι,παλια ηταν ξανθια) παιζει και στο True blood
εε βασικά νομίζω ότι έπαιζε στα high school musical ή κάτι τέτοιο... παίζει και στο trueblood..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εε βασικά νομίζω ότι έπαιζε στα high school musical ή κάτι τέτοιο... παίζει και στο trueblood..;

το high school musical δεν το εχω δει ποτε στη ζωη μου,μπορει....:/:

νομιζω ναι για το true blood ειμαι κατα 99/100 σιγουρος και αν δεν ειναι ,μοιαζει παρα παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια ειδα το black swan ...και λυπάμαι που εχασα 1,5 ωρα απο τη ζωη μου για αυτην..δεν ξερω ίσως προαγει υψιλα νοηματα που ηταν τοσο ψηλα που δεν μπορεσα να τα πιασω ...αλλά μου φανηκε μια σχετικα αδιαφορη , όχι και εντελώς αδιαφορη ταινια..αλλα ενιγουει δεν αξιζε να προταθει και για οσκαρ και να ανταγωνιστει τον δικο μας τον θεϊκο κυνοδοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
παιδια ειδα το black swan ...και λυπάμαι που εχασα 1,5 ωρα απο τη ζωη μου για αυτην..δεν ξερω ίσως προαγει υψιλα νοηματα που ηταν τοσο ψηλα που δεν μπορεσα να τα πιασω ...αλλά μου φανηκε μια σχετικα αδιαφορη , όχι και εντελώς αδιαφορη ταινια..αλλα ενιγουει δεν αξιζε να προταθει και για οσκαρ και να ανταγωνιστει τον δικο μας τον θεϊκο κυνοδοντα!

Η αρνητική από μενα, όχι γιατί δε σου άρεσε ο κύκνος, αλλά επειδή δεν ξέρεις από όσκαρς. :P:P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top