Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Waiting for forever (τελείως μάπα και άκυρη υπόθεση)
Almost famous (λίγο παλιά αλλά εξαιρετική :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Red Riding Hood (=κοκκινοσκουφίτσα).
Μου άρεσε πολύ.=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Red Riding Hood (=κοκκινοσκουφίτσα).
Μου άρεσε πολύ.=]

εγω νομιζα πως ο λυκος ηταν η γιαγια!
σοκαριστηκα οταν ειδα οτι ηταν
ο μπαμπας της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είδα το How to train your dragon. Υπέροχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Είδα το La vita e bella στο σπίτι. Πολύ συγκινητική και είχε και ωραία μουσική. Και στον κινηματογράφο είδα Τα οποροφορα της Αθήνας που δε μου άρεσε καθόλου. Έπληξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγω νομιζα πως ο λυκος ηταν η γιαγια!
σοκαριστηκα οταν ειδα οτι ηταν
ο μπαμπας της
Χαχα ναι όντως, ήταν κάπως ύποπτη η γιαγιά της, αλλά εγώ δυστυχώς το ήξερα από πριν ότι ήταν
ο μπαμπάς της και δεν μου ήρθε ξαφνικό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πρωινό ξύπνημα(Morning Glory)!Πλάκα είχε..:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα χθες το Ζ του Γαβρά... Λίγο παλιά βέβαια (1969), αλλά πάντα επίκαιρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
The Adjustment Bureau...ή πώς να τελειώσετε την ταινία σας σύντομα και όπως σας βολεύει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρε παιδες οταν λετε για μια ταινια πειτε 2-3 λογακια παραπανω να δουμε αμα ειναι του ειδους μας για να ψαχτουμε.Και μετα δωστε και ενα λινκ με τραιλερ

Πετατε τον τιτλο της ταινιας και μετα ενα πολυ ωραια και τελος.Πως θα καταλαβω εγω τι ειδος ταινιας ειναι,για ποιον λογο σε αρεσε κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο αλλά όταν υπάρχει το IMDb...Επομένως κοίτα εδώ:https://www.imdb.com/title/tt1385826/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Χαχα ναι όντως, ήταν κάπως ύποπτη η γιαγιά της, αλλά εγώ δυστυχώς το ήξερα από πριν ότι ήταν ο μπαμπάς της και δεν μου ήρθε ξαφνικό.:P
ααα απο που?????:worry::worry::worry:

Πρωινό ξύπνημα(Morning Glory)!Πλάκα είχε..:D:D:D
ειναι η μονη ταινια που η αγαπημενη μου η9οποιος Rachel δεν ειναι τοσο ομορφη σνιφ σνιφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Δεν θυμαμαι που το διαβασα,παντως καποιος μου την ειχε πλασαρει σαν μια καλη κωμωδια της χρονιας που περασε.Κωμωδια δεν ηταν.Ελαχιστα γελασα.Παρα πολυ λιγο.Λιγο ενδιαφερον ισως ειχε η ιστορια και η πλοκη γιατι ηταν κατι ασυνηθιστο και ειναι το μονο θετικο που βρισκω.Ενταξει καλοι οι ηθοποιοι και η σκηνοθεσια αλλα ....

https://www.youtube.com/watch?v=bdDSqgZ87fM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
INSIDIOUS.

Μου άρεσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
INSIDIOUS.

Μου άρεσε :)

Είναι από τα καλύτερα ψυχολογικά θρίλερ που έχω δει!!!:)

Η τελευταία ταινία που είδα ήταν το Johnny English (του 2003)...Εριξα το γέλιο της ζωής μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
INSIDIOUS.

Μου άρεσε :)
Κι εγώ την είδα.

Γενικά νομίζω ότι είναι soft θριλεράκι,αλλά προσωπικά, είχα ψιλοτρομάξει. :/:
Έτυχε εκείνη την μέρα να πέσει το ρεύμα,βάλαμε την ταινία στο laptop μετά, με κεριά γύρω-γύρω.
Ίσως είχε να κάνει και με την όλη ατμόσφαιρα,δεν ξέρω.
Πάντως για όλο το υπόλοιπο βράδυ απέφευγα να κοιτάζω σε σκοτεινά μέρη για πολύ ώρα. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
INSIDIOUS.

Μου άρεσε :)

Εμενα με αρεσε το αβαταρ σου :clapup:

Υ.Σ.Μια παρακληση ρε παιδες,καντε μια μικρη περιγραφη της ταινιας να καταλαβαινουμε γιατι προκειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
To saw 7.

Από το saw 3 και μετά τα χάλασε λίγο,αλλα εντάξει αν θες να δείς κοιλιές καλό είναι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
To saw 7.

Από το saw 3 και μετά τα χάλασε λίγο,αλλα εντάξει αν θες να δείς κοιλιές καλό είναι.

Ειδαμε το 2 και το 3 με κατι παιδια και λεμε να δουμε ολα τα υπολοιπα αυτες τις μερες.Αξιζουν?Τα θριλερ γενικα δεν μαρεσουν αλλα αυτο το ειδος (εξυπνο σεναριο,αιματα) θριλερ μαρεσει.Αυτα που δεν μπορω ειναι οι ψυχο-καταστασεις και εκει που οχι απλως φοβαμαι αλλα χεζομαι πανω μου ειναι τα ξαφνικα σημεια.Στα επομενα Saw εχει κατι απο αυτα?

Καλα το Saw 2 φοβερη ταινιαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ειδαμε το 2 και το 3 με κατι παιδια και λεμε να δουμε ολα τα υπολοιπα αυτες τις μερες.Αξιζουν?Τα θριλερ γενικα δεν μαρεσουν αλλα αυτο το ειδος (εξυπνο σεναριο,αιματα) θριλερ μαρεσει.Αυτα που δεν μπορω ειναι οι ψυχο-καταστασεις και εκει που οχι απλως φοβαμαι αλλα χεζομαι πανω μου ειναι τα ξαφνικα σημεια.Στα επομενα Saw εχει κατι απο αυτα?

Καλα το Saw 2 φοβερη ταινιαρα.

Όντως τα 3 πρώτα είναι φοβερα,μετά το μπλέκει πολύ και γενικός χάνει αλλα δεν ξέρω μπορεί να σου αρέσει, δες το.

Δεν σου αρέσουν οι ψυχοκαταστασεις και σου αρέσει το Saw;,μάλλον δεν κατάλαβα τι εννοείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top