Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
The Town. Καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Reign Over Me. Moυ άρεσε! =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καθε μερα βλεπω μια ταινια αλλα σημερα ειδα : Τα παιδιά είναι εντάξει-The kids are all right (7/10) μια πολύ καλή κωμωδία και Match Point ok ταινία του Woody Allen πολύ καλή για όποιον είναι φαν των ταινιών του...(8.5/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδια εσεις που ειστε cinefilm πείτε μου σας παρακαλώ ...
ξερετε καμια καλή ταινια στην οποία θα ρίξω πολύ κλάμα ..δεν με νοιαζει αν θα ειναι ερωτικη ή κατι άλλο απλά να ειναι δαματικη ...please!
ποοοοοοοοοοοολύ κλάμα!

άκυρο βρήκα την απάντηση σε άλλο τοπικ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ρε παιδια εσεις που ειστε cinefilm πείτε μου σας παρακαλώ ...
ξερετε καμια καλή ταινια στην οποία θα ρίξω πολύ κλάμα ..δεν με νοιαζει αν θα ειναι ερωτικη ή κατι άλλο απλά να ειναι δαματικη ...please!
ποοοοοοοοοοοολύ κλάμα!

άκυρο βρήκα την απάντηση σε άλλο τοπικ!
Forrest Gump και Eternal sunshine of the spotless mind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Gran Torino...υπεροχη ταινια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Forrest Gump και Eternal sunshine of the spotless mind

Run forest run...(μονο αυτο νομιζω αξιζει απο την ταινια αλλα και παλι δεν πολυπαω τον hanks)

Eternal sunshine of the spotless mind
μιλαμε για ταινια σε αλλο επιπεδο απο τις καλυτερες που εχω δει στη ζωη μου την προτεινω ανεπιφύλακτα


και αν εισαι κιολας θετικο-τεχνολογικη κατεύθυνση ωραια ταινία
BEAYTIFUL MIND(russel crow απλα φανταστικος-το story τελειο ολα μα ολα ειναι τελεια....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Burlesque


Μαλάκα μου πόσο φωνάρα η Aguilera;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
The Tree of Life
Brad Pitt Sean Penn
τελεια ταινια!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Run forest run...(μονο αυτο νομιζω αξιζει απο την ταινια αλλα και παλι δεν πολυπαω τον hanks)

Eternal sunshine of the spotless mind
μιλαμε για ταινια σε αλλο επιπεδο απο τις καλυτερες που εχω δει στη ζωη μου την προτεινω ανεπιφύλακτα


και αν εισαι κιολας θετικο-τεχνολογικη κατεύθυνση ωραια ταινία
BEAYTIFUL MIND(russel crow απλα φανταστικος-το story τελειο ολα μα ολα ειναι τελεια....)

oλη η ταινια αξιζε...ειλικρινα ειναι απο τις λιγες ταινιες που με συγκινησαν και με επηρεασαν τοσο πολυ! και δεν εχει σημασια αν πας ή οχι τον ηθοποιο, πρεπει να αναγνωριζεις την αξια του...και σε αυτην την ταινια ο Χανκς ηταν τρομερος! Για να πω την αληθεια ουτε εγω παω τον Κροου αλλα στο "beautiful mind" ηταν εξαιρετικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
οσο ακυρο κι αν ακουγεται, ειδα προχθες το "Black Christmas" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CutePerfection

Νεοφερμένος

Η CutePerfection αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Memoirs of a Teenage Amnesiac ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
The Breakfast Club
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
127 Hours. Λίγακι βαρετή σε κάποια σημεία (λογικό, αφού ουσιαστικά μόνο ο James Franco έπαιζε), αλλά σε γενικές γραμμές αρκετά καλή και ενδιαφέρουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
X-men: Η Πρώτη Γενιά ,στον κινηματογράφο. Μια κλασική ταινία δράσης, όχι κάτι ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
"Since Otar Left... "(Depuis qu' Otar est parti...)

στο σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Good Will Hunting
Πολύ καλή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
127 Hours. Λίγακι βαρετή σε κάποια σημεία (λογικό, αφού ουσιαστικά μόνο ο James Franco έπαιζε), αλλά σε γενικές γραμμές αρκετά καλή και ενδιαφέρουσα.

εγω δεν 3ερω γιατι αλλα οταν την ειδα νομιζω τν Φεβρουαριο ηταν για 2 βραδια δεν μπορουσα να κοιμη9ω νομιζα οτι μου κοβοταν το χερι...εφιαλτης πραγματικος

Sucker Punch(ωραια μουσικη και γραφικα)
Just Go With It(βλακεια μεγαλοι και κουραστικοι διαλογοι)
Love & Distrust(ωραια ταινια αλλα δν κτλβα τπτ γτ δν βρηκα υποτιτλους)
How Do You Know(χαζη ταινια χωρις νοημα...)
A Walk To Remember(τελειαααααααααααααααααααααααααααααααααα)
αυτες για χ9ες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

X-men: Η Πρώτη Γενιά ,στον κινηματογράφο. Μια κλασική ταινία δράσης, όχι κάτι ιδιαίτερο.

την βρηκα αλλα απο καμερα...εμενα μου παν καλα σχολια κ 9ελω να την δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
transformens 3 πριν λιγα λεπτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top