Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
το 88 λεπτα χτες!!πλ καλο!

θρυλερ φενετε απο τον τιτλο εχω δικιο?
μπορεις να μου πεις 2 λογια για την ταινια σε παρακαλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Το Frozen ειδα εχθες και εχασα 1:30 ωρα απο την ζωη μου...
Θα δω σε λιγο το Mirrors 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
θρυλερ φενετε απο τον τιτλο εχω δικιο?
μπορεις να μου πεις 2 λογια για την ταινια σε παρακαλω?
plot summary::):):)
In Seattle, the successful forensic psychiatrist and college professor Jack Gramm is in evidence since he was responsible for the condemnation of the serial killer Jon Forster, influencing the jury to sentence him to the death row. Jon accuses Jack of manipulation, inducing one witness and sister of one of his victims to testify against him. On the eve of Jon's execution, Jack receives a phone call telling him that he has only eighty-eight minutes of life, while a killer is copycatting Jon, killing women with the same "modus-operandi" and is investigated by Seattle Slayer Task Force. With the support of associate Shelly Barnes, an FBI agent, his friend Frank Parks, and his assistant Kim Cummings, Jack investigates some weird and problematic students, a security guard of the campus and the woman with whom he had one night stand. Written by Claudio Carvalho, Rio de Janeiro, Brazil
Dr. Jack is a shrewed womanizing Forensic Psychologist and professor working with the FBI in Seattle. A tortured past makes him great at what he does. Jack's past is returning to pull him on another roller-coaster as a killer that he helped to put on death row approaches the last minutes of his life. Written by Miist
A thriller about a college professor who, while moonlighting as a forensic psychiatrist for the FBI, receives a death threat telling him that he has only 88 minutes to live. In narrowing down possible suspects, he frantically seeks to communicate with a problem student, an ex-girlfriend, and a serial killer on death row. Written by Anonymous
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
plot summary::):):)
In Seattle, the successful forensic psychiatrist and college professor Jack Gramm is in evidence since he was responsible for the condemnation of the serial killer Jon Forster, influencing the jury to sentence him to the death row. Jon accuses Jack of manipulation, inducing one witness and sister of one of his victims to testify against him. On the eve of Jon's execution, Jack receives a phone call telling him that he has only eighty-eight minutes of life, while a killer is copycatting Jon, killing women with the same "modus-operandi" and is investigated by Seattle Slayer Task Force. With the support of associate Shelly Barnes, an FBI agent, his friend Frank Parks, and his assistant Kim Cummings, Jack investigates some weird and problematic students, a security guard of the campus and the woman with whom he had one night stand. Written by Claudio Carvalho, Rio de Janeiro, Brazil
Dr. Jack is a shrewed womanizing Forensic Psychologist and professor working with the FBI in Seattle. A tortured past makes him great at what he does. Jack's past is returning to pull him on another roller-coaster as a killer that he helped to put on death row approaches the last minutes of his life. Written by Miist
A thriller about a college professor who, while moonlighting as a forensic psychiatrist for the FBI, receives a death threat telling him that he has only 88 minutes to live. In narrowing down possible suspects, he frantically seeks to communicate with a problem student, an ex-girlfriend, and a serial killer on death row. Written by Anonymous

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! να σε καλα βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind :) πολύ καλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
η αδερφη μου και εγω!τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
η αδερφη μου και εγω!τελειο!
Πραγματικά πολύ κλάμα... Τέλεια ταινία....

The killers, τόσο γέλιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
λευκη κορδελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt1155076/ Μ' άρεσε πάρα πολύ ιδιαίτερα η πλοκή και το cast. Σε μερικά σημεία έβγαζε πολύ γέλιο και πραγματικά το finale ήταν εξωπραγματικό. :clapup: Του βάζω 9/10. Θα έπρεπε να λέγετε The Kung Fu Kid.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
χτες ειδα το Legion εμενα μου αρεσε... τωρα δεν ξερω αμα σας αρεσει. εμενα μου αρεσε για τον λογο οτι μου αρεσουν τα υπερφυσικα.
ειναι θρυλερ αλλα δεν με τρομαξε.. (ισως γιατι εχω αποκτησει ανοσια):P
η πλοκη λοιπον: ο θεος εχασε την πιστη του στους ανθρωπους για δευτερη φορα. αυτην την φορα ομως αντι για πλημμυρα εστειλε τους αγγελους να εκτελεσουν την αποστολη του. η μονη ελπιδα για την ανθρωποτητα ειναι μια ομαδα ανθρωπον που ζουνε στην ερημο. αν και ο θεος εστειλε τους αγγελους να κανουν την δουλεια δεν υπακουσαν ολοι στην εντολη του. ο αρχαγγελος μιχαηλ αποστατησε και αποφασισε να βοηθησει την ανθρωποτητα.
αυτο που δεν μου αρεσε στην ταινια ειναι το πως παρουσιαζει τους αγγελους. φυσικο ειναι να τους παρουσιαζει με ανθρωπινη μορφη εφοσον ειναι εργο.
αλλα το παρακανανε μου φενετε γιατι οχι μονο τους παρουσιαζει με ανθρωπινη μορφη αλλα και με ανθρωπινες δυναμεις αλλα και αδυναμιες. στην ουσια το μονο διαφορετικο πανω τους ειναι τα φτερα (και ειναι και μαυρα :whatever: ) επισεις πεφτουν σαν τα κουραδια (σορρυ:redface: )απο απλες σφαιρες... (:kill: τον εφαγα :P). η συμοπεριφορα τους παλι θυμιζει περισοτερο δαιμονες παρα αγγελους.... (αμα ητανε ετσι ο παραδεισος και οι αγγελοι ενα μπαμ μας εχει η κολαση χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πωωωω.
Είναι θεά ρε φίλεεεε. :redface: :inlove:

Kι εγώ αυτή την ταινία είδα πάντως. :redface:

δεν ειπατε ομως ειναι καλη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
The life before her eyes. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Iron man...:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
δεν ειπατε ομως ειναι καλη??

καλη ηταν μωρέ....:) Δεν ηταν κατι το φανταστικο αλλα οκ εγω με αριστα το 10 θα έβαζα 8 στην συγκεκριμένη...!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακλιρουφομούνη

Νεοφερμένος

Ο Κακλιρουφομούνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 79 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ο Μπαμπεσιανόπουλος και η τσαμακιασμένη κατσίκα

5/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Salt...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Orphan!!!
ποπο παιδια πλ καλο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
The American


6/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top