Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Της κακομοίρας (ο μπακαλόγατος) :D:D:clapup::clapup::clapup:

πολύ γέλιο!!!!

https://www.imdb.com/title/tt0197042/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α ειχαμε μια ασκηση στα αγγλικα που ελεγε για το Letters to Juliet.:hehe:Ωραιο ηταν;

Ντάξει, ωραίο. Ρομαντική ιστοριούλα. Nothing special βέβαια. Αλλά βλεπόταν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Η "Δημιουργία'' του Δαρβίνου...Μια ταινία που περιέχει μια δόση αλήθειας μάλλον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
για μενα?:hmm:
τι εννοεις ανθρωπομορφο τερας?
εχω ακουσει πολλα και καλα σχολια παντως ισως την δω και αυτην ;)

οχι και ανθρωπομορφο τερας.... ειμαι ενα γλυκυτατο σουπερ γουμαρ... εχεις χασει επεισοδια:whistle::whistle:
αν θες την γνωμη μου παντως(αν δεν την θες παλι τσοφ) να πας να την δεις με της φιλες σου στον κινηματογραφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
saw 5... τν ειδα μονη μου σπιτι...τισ ειχα παρει ολεσ με τη σειρα και τωρα μου μενει μονο η εκτη ταινια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα λεγόταν:Αίμα και Σοκολάτα.
Την λάτρεψα κυριολεκτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μολις τελειωσε το "Φαρενάιτ 9/11"... Πολυ ωραιο. Μετα τα πρωτα πεντε λεπτα, οπου εχεις μπει πλεον στο κλιμα, μενεις με το στομα ανοιχτο ή με μια γκριματσα αηδιας καθ' ολη τη διαρκεια του ντοκιμαντερ απο αυτα που ακους και βλεπεις. Μπραβο στον Μάικλ Μουρ!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennoulita

Νεοφερμένος

Η Pennoulita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Coco avant Chanel.Λίγο βαρετή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantera

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Dersu Uzala(1975) του μεγα μαστορα Akira Kurosawa,πραγματικα συγκλονιστικη.Οποιος δεν την εχει δει ας κανει το κοπο αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Είδαμε με την παρέα μου: 1.Το paranormal activity -> χάλι μαύρο... 2. Το Remember me -> ωραίο casting, ωραία υπόθεση, μέχρι να συνειδητοποιήσεις ότι το πηγαίνει στην 11η Σεπτεμβρίου->στους δίδυμους πύργους και στο σύνθημα γι αυτή τη μέρα που είναι το remember me... 3. Το step up 3: αν και θέλαμε να δούμε το 3D τελικά έπαιζε το κανονικό... Ωραίες χορογραφίες, ωραίες λήψεις, ωραίοι ηθοποιοί, καλό σενάριο, αλλά σε σχέση με τα προηγούμενα επικεντρώνε πιο πολύ στο χορό κι έδινε ένα μικρό μέρος σε ρομάντζο-σενάριο... Ήταν σα να βλέπεις το ντοκιμοντέρ που έκανε ο πρωταγωνιστής της ταινίας για το χορό... Πάντως ήταν πολύ καλή ταινία... Τώρα σε 3D μορφή θα το δω όταν βγει σε dvd...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
inception...all the money! για την ακρίβεια αλ δι εφτά μιση ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγώ ξαναζώ την παιδική μου ηλικία :$ βλέπω ταινίες disney xD το aladdin έβλεπα χθες :Ρ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
"Τhe ninth gate"του Roman Polanski με τον κουκλο Johnny Depp o oποιος παιζει και τελεια στη συγκεκριμενη ταινια και το "La Femme Nikita"(1990) του Luc Besson με την παρα παρα πολυ καλη ηθοποιο Αnne Parillaud,την οποια δεν ειχα ξαναδει σε αλλη ταινια,αλλα στο "La Femme Nikita" δινει ρεστα...!!!!!!!
Συστηνω σε οσους δεν την εχουν δει την τριλογια "Millenium" του Stieg Larsson (συγγραφεας των αντιστοιχων βιβλιων στα οποια βασιστηκαν οι ταινιες) με τη Noomi Rapace η οποια κατα τη γνωμη μου αξιζει για Oscar!!!Δε μπορω να φανταστω αλλη ηθοποιο που να υποδυεται καλυτερα την Lisbeth Salander απο τη Νoomi!!!!Δειτε την τριλογια,πραγματικα αξιζει,ειναι ενα μηνυμα ελπιδας στους διεφθαρμενους καιρους που ζουμε!!Περναει παρα πολλα μηνυματα....Απλα θεος ο συγγραφεας Stieg Larsson....!!!!:):)(Εχω και τα βιβλια τα οποια τα εχω διαβασει απο 3 φορες το καθενα!!!:D:D)
Oσοι τις εχουν δει ακουω αποψεις.........;);):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
The others.
Kαλούλι οκ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
"Τhe ninth gate"του Roman Polanski με τον κουκλο Johnny Depp o oποιος παιζει και τελεια στη συγκεκριμενη ταινια και το "La Femme Nikita"(1990) του Luc Besson με την παρα παρα πολυ καλη ηθοποιο Αnne Parillaud,την οποια δεν ειχα ξαναδει σε αλλη ταινια,αλλα στο "La Femme Nikita" δινει ρεστα...!!!!!!!
Συστηνω σε οσους δεν την εχουν δει την τριλογια "Millenium" του Stieg Larsson (συγγραφεας των αντιστοιχων βιβλιων στα οποια βασιστηκαν οι ταινιες) με τη Noomi Rapace η οποια κατα τη γνωμη μου αξιζει για Oscar!!!Δε μπορω να φανταστω αλλη ηθοποιο που να υποδυεται καλυτερα την Lisbeth Salander απο τη Νoomi!!!!Δειτε την τριλογια,πραγματικα αξιζει,ειναι ενα μηνυμα ελπιδας στους διεφθαρμενους καιρους που ζουμε!!Περναει παρα πολλα μηνυματα....Απλα θεος ο συγγραφεας Stieg Larsson....!!!!:):)(Εχω και τα βιβλια τα οποια τα εχω διαβασει απο 3 φορες το καθενα!!!:D:D)
Oσοι τις εχουν δει ακουω αποψεις.........;);):whistle:
η αληθεια ειναι οτι εχω και εγω ενα κολλημα με τα βιβλια και την τριλογια...τον Stieg Larsson τον ειχα δει στη Σουηδια το 2002 οταν ειχε μια διαλεξη για την εφημεριδα στην οποια δουλευε!εκπληκτικος ανθρωπος με πολυ ιδιαιτερες αποψεις!:Dπαντως προτεινω με τα 1000 σε οποιον ενδιαφερεται για τυπου αστυνομικα :hmm:φαντασιας:hmm: βιβλια...και εχουν μεταφερθει και στην μεγαλη οθονη φυσικα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στρέλλα.
Μου άρεσε πολύ μπορώ να πω. Επιτέλους ο ελληνικός κινηματογράφος πήρε μπρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
inside job.
Πολυ καλό ντοκιμαντέρ που μας "λέει" ορισμένες αλήθειες για την οικονομική κρίση του 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Leaves of grass...

Norton φοβερός αλλά η ταινία δεν λέει πολλά.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
το 88 λεπτα χτες!!πλ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
love story (1970)

μαγευτικό σάουντρακ...η ταινία καλή οκ αλλά λίγο κλισέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top