Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Freedom writers
στη κινηματογραφικη λεσχη του σχολειου αληθινη ιστορια ποοοολυ ωραια ταινια
----------------------------------------

Έχετε κινηματογραφική λέσχη? Μωρέ μπράβο...

Δεν είναι αυτή που έπαιζε και ο Patrick Dempsey με την Hilary Swank?
Την είχα δει νομίζω όταν βγήκε... Πάντα τη μπερδεύω με μια άλλη, αυτήν την ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ναι αυτη ειναι:D
ναι αλλα δεν εχουμε σινεμα καθολου στη πολη (ο,τι ειναι) και τισ ταινιεσ τισ διαλεγει μια παλαβιαρα καθηγητρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειδα το Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street και μ'αρεσε τοσο, μα τοσο πολυ!
Το προτεινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ναι πράγματι, αυτό το αμερικάνικο χιούμορ που είχε στα stand-ups δεν μπορώ να το καταλάβω, αλλά με συγκίνησε ο που!ς σε κάποιες φάσεις, και με ένα τραγούδι που είπε το Real Love, και ειδικά όταν ηταν μέσα στην απόγνωση σχετικά με την αρρώστια.
Επίσης γέλασα πολύ με αυτόν που έκανε τον Άιρα Ράιτ, (δεν ξέρω πώς τον λένε), αστεία φάτσα έχει γενικά.
συμφωνω σε ολα εκτος απ το οτι αυτος ο Ραιτ ειχε αστεια φατσα...
για σφαλιαρες ηταν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ανάμεσα σε αυτές τις ταινίες ποια είναι αρκετά καλή, αν έχετε δει καμία?

"The ugly truth"
"The informant"
"Soloist"
"The Orphan"

Θα πάμε σε λίγο σινεμά με την παρέα , και δεν έχουμα αποφασίσει ποια ταινία θέλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγω θελω να δο το "The Orphan".:(
Ειδα το προηγουμενο Σαββατο το "The ugly truth" και δεν μου αρεσε προσωπικα. :p
Aμερικανικη αποτυχημενη κωμωδια. :p
Πηγαινετε στο The orphaaaaan. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
The informant , μη ακους την λουκρητια θα το μετανιωσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Επειδή είναι λίγο θρίλερ το "The Orphan" και φοβόμαστε μη χαλαστούμε βραδιάτικα, μάλλον δε θα το προτιμήσουμε...

Και για το "The ugly truth", τώρα διάβασα κάτι κριτικές, και όλες είναι, χέσε μέσα.
Άρα μάλλον το the informant, αλλά και το soloist φαίνεται καλό γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ειπαμε τι θα πας να δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Λουζερ σκασε. :xixi:
Γιατι ρε Δεσποινα μου, τι εχουν τα θριλλερακια? :xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Άμα είναι να κλάσω μέντες βραδιάτικα, μες στην αιθουσα, ζε σέλω... Θέλω να φύγω χαρουμενη από την αίθουσα, όταν τελειώσει, και όχι σε κατάσταση πανικού... Το παθαίνω αυτό στά θριλεράκια λίγο...

Σόρρυ Λουκ...:P

-------------------------------------
"The informant" θα πάμε τελικά... Αποφασίστηκε. Ελπίζω να είναι καλό λούζερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Λουζερ σκασε. :xixi:
Γιατι ρε Δεσποινα μου, τι εχουν τα θριλλερακια? :xixi::P
1) λεγεται "Orphan" και οχι "The Orphan"
2) Ειναι θριλερακι της πλακας για τα μπεμπε σαν εσενα , α συγνωμη τωρα εχεις γινει 14 :P
3)Ανδρας > γυναικα
"The informant" θα πάμε τελικά... Αποφασίστηκε. Ελπίζω να είναι καλό λούζερ...
εχε μου εμπιστοσυνη:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
εχε μου εμπιστοσυνη:xixi:

Πολύ ωραία η ταινία, τελικά!:D Έβγαζε γέλιο, χωρίς να το "εκβιαζει", όπως κάτι άλλες αμερικανιές... Καταπληκτική! Και πνευματώδης, μπορώ να πω σε κάποια σημεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
οχι παιζουμε :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μόλις είδα το Star Trek.Αν και είμαι fan της σειράς δεν το περίμενα τόσο καλο.Ίσως η καλύτερη ταινία που έχω δει τα τελευταία 2-3 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
H γυμνή αλήθεια.
Οι ραγισμένες αγκαλιές και η ακαδημία Πλάτωνος ήταν κλεισμένες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
TANGUY

Το θέμα που θίγεται είναι πως οι νέοι μένουν εώς κάποια προχωρημένη ηλικία με τους γονείς τους και είναι κωμωδία!Τη συστήνω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Angels and demons...Μου αρεσε.Πολυ καλυτερη απο τον κωδικα Da Vinci κατα τη γνωμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Angels and demons...Μου αρεσε.Πολυ καλυτερη απο τον κωδικα Da Vinci κατα τη γνωμη μου...
Τι σατανικη συμπτωση ρε φιλε?
Ηταν να την δω χθες, αλλα βαριομουν, και θα την δω σημερα. :p
Eλπιζω να ειναι καλη. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
λιλο και στιτς: η ταινια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top