Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πληροφοριοδοτης. Πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
τον Πληροφοριοδοτη και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
P - Faith in Chaos - για 3 φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Tranformens No2..Υπέρπχη ταινία..Έχει και γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
''Män som hatar kvinnor'' "Men who hates women". Για εμπορικούς λόγους κρίθηκε σκόπιμο να κυκλοφορήσει διεθνώς τόσο η ταινία όσο και το βιβλίο ως το ''The Girl With The Dragon Tattoo'' (''Το Κορίτσι με το Τατουάζ').

Καλή ήταν. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ειδα το "η αγαπη θελει χρονο" καπως ετσι λεγεται με την aniston

ΜΑΠΑ μεγαλη, εγω προσωπικα ηθελα πολυ να κοιμηθω, ειχε τον ατελειωτο και ηταν παρα πλ βαρετη.....:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Το κύμα.
Απλά γ@μησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
"fiddler on the roof" και "clockwork orange"
δε θυμαμαι ποιο ειδα χθεσ και ποιο προχθεσ:P

τελεια και τα 2!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τhis is England φοβερη ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doc

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σημερα στην μεγαλη οθονη του laptop μου το Gifted Hands :The Ben Carson story
παιδες δεν εχω δει καλυτερη ταινια :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
"Το κακό στην εποχή των ηρώων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
"Το κακό στην εποχή των ηρώων".
καλη ή οχι ?:P
να μας λες αν δε σου κανει κοπο..:fss::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μου κάνει. Τέλος πάντων. Καμένη. Αρκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
To gamer: Δε μου άρεσε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Για να θυμηθώ......... έχω να δω ταινία εδώ και....... μισή ώρα....!! :P

Ήταν "το ημερολόγιο"
Επέλεξα να τη δω γιατί έχω ακούσει από τους περισσότερους που την είδαν ότι είναι πολύ ωραία και συγκινητική κι ότι πρώτη φορά έριξαν τέτοιο κλάμα σε ταινία. Ε, εγώ όχι μόνο δεν έκλαψα, αλλά σε κάποιά φάση γελούσα κι όλας! Και ομολογώ ότι κλαίω πολύ εύκολα σε ταινίες κι ότι είμαι αρκετά ευαίσθητη...
Ρε παιδιά...... που τη βρήκατε τη τοοοοοόσο μεγάλη συγκίνηση;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Για να θυμηθώ......... έχω να δω ταινία εδώ και....... μισή ώρα....!! :P

Ήταν "το ημερολόγιο"
Επέλεξα να τη δω γιατί έχω ακούσει από τους περισσότερους που την είδαν ότι είναι πολύ ωραία και συγκινητική κι ότι πρώτη φορά έριξαν τέτοιο κλάμα σε ταινία. Ε, εγώ όχι μόνο δεν έκλαψα, αλλά σε κάποιά φάση γελούσα κι όλας! Και ομολογώ ότι κλαίω πολύ εύκολα σε ταινίες κι ότι είμαι αρκετά ευαίσθητη...
Ρε παιδιά...... που τη βρήκατε τη τοοοοοόσο μεγάλη συγκίνηση;;;;;;
Eγω ειχα κλαψει στη ταινια "Γεννημενος χορευτης" :P δε ξερω γιατι.. μου βγηκε..:P
-----------------------------------------
To gamer: Δε μου άρεσε πολύ!
πραγματι δεν ειναι καλη :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Έχω ΠΑΡΑ πολύ καιρό να δω ταινία... βασικά, θέλω να καώ, μέχρι αύριο βράδυ θα έχω δει μία, το υπόσχομαι...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω χτες ειδα τον "εφιαλτη στο δρομο με τις λευκες" το οποιο αξιζει για κανα δυο σκηνες μονο και για να δει κανεις πως ηταν ο johnny depp πριν 20φευγα χρονια:P
το αλλο που ειδα ηταν η "αμφιβολια" το οποιο ειναι ΤΑΙΝΙΑΡΑ!!!!!
να το δειτε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω χτες ειδα τον "εφιαλτη στο δρομο με τις λευκες" το οποιο αξιζει για κανα δυο σκηνες μονο και για να δει κανεις πως ηταν ο johnny depp πριν 20φευγα χρονια:P
το αλλο που ειδα ηταν η "αμφιβολια" το οποιο ειναι ΤΑΙΝΙΑΡΑ!!!!!
να το δειτε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!;)
:jumpy::jumpy::jumpy:γαμωτο...
ποια να πρωτο δω η ατιμη ???:jumpy:
Μη μου λετε για τελειες ταινιες...:'(
να λετε, να λετε:fss: ας λεω εγω...:D:D

Εχω γεμισει παλι με ταινιες που θελω να δω... :(
ειναι 40 λεπτα με αυτοκινητο το dvdαδικο απο εδω...:boom::boom:

τσατιζομαι..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top