Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Public Enemie (δημόσιος κύνδινος): Αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το συναρπαστικό......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μη ζηλεύεις,θα βιντεοσκοπήσω αύριο το αγαπημένο μου μέρος (κρυφά) και θα το ανεβάσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σ' ευχαριστω μαρη.:D
Tενκιου πραγματικα.:D
Ρε θα παω το Σαββατο να την δω, δεν παει αλλο αυτη η κατασταση.
ΠΡΕΠΕΙ να την δω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Public Enemie (δημόσιος κύνδινος): Αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το συναρπαστικό......
A αυτό το είχα δει στην αρχή του καλοκαιριού,μια ταινία με πολύ πιστολίδι.Σε μια σκηνή επί 5 λεπτά αλληλοσκοτωνόντουσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Το Coraline, που ρωτήσατε, πάρα πολυ καλή. Γενικώς είμαι φαν των ταινιών τέτοιου είδους, αλλά πραγματικά καλά γραφικά, μουσική επένδυση και ωραίο μήνυμα.

Το Illuminati έχει βγεί σε dvd?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
δημοσιοσ κινδυνοσ προχτεσ cinema ...ντακσσσ δεν τρελαθηκα...marion codilliard θεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το Coraline, που ρωτήσατε, πάρα πολυ καλή. Γενικώς είμαι φαν των ταινιών τέτοιου είδους, αλλά πραγματικά καλά γραφικά, μουσική επένδυση και ωραίο μήνυμα.

Το Illuminati έχει βγεί σε dvd?


Nice...! Τη νοικιάζω αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Nice...! Τη νοικιάζω αύριο...
συγγνωμη που επεμβαινω στην κουβεντα σας αλλα δεν ξερεις τιποτα για torrents?:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
συγγνωμη που επεμβαινω στην κουβεντα σας αλλα δεν ξερεις τιποτα για torrents?:!:


Εχμ, με torrents, κατεβάζω μόνο σειρές και μουσική... Ταινίες όχι, γιατί τις έχουν όλες μαγνητοσκοπήσει μέσα από το σινεμά...

Τι, για 2 ευρώ, θα τσιγκουνευτώ? Σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εχμ, με torrents, κατεβάζω μόνο σειρές και μουσική... Ταινίες όχι, γιατί τις έχουν όλες μαγνητοσκοπήσει μέσα από το σινεμά...

Τι, για 2 ευρώ, θα τσιγκουνευτώ? Σιγά...
εγω παλι δεν ενδιαφερομαι καν για την ποιοτητα της εικονας και του ηχου παρα μονο για την υποθεση.αν και βλεπω σπανια ταινιες,προτιμω να τις κατεβασω(γλιτωνω και τα 2 ευρω,δεν μου περισευουν).ο καθενας,φυσικα,εχει τον τροπο του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
District 9,πολύ καλή ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
εγω παλι δεν ενδιαφερομαι καν για την ποιοτητα της εικονας και του ηχου παρα μονο για την υποθεση.αν και βλεπω σπανια ταινιες,προτιμω να τις κατεβασω(γλιτωνω και τα 2 ευρω,δεν μου περισευουν).ο καθενας,φυσικα,εχει τον τροπο του.:)


Προσωπικά, δε μου αρέσει να βλέπω την ταινία, μέσα από την οθόνη του σινεμα, και να βλέπω τις σκιές αυτών που ήρθαν αργοπορημένοι, να διαγράφονται στο πανό...

Συγγνώμη, αλλά δεν παλεύεται, είναι έλεος... Καλύτερα να ενοικιάζονται οι ταινίες... Σε αυτές τις περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Προσωπικά, δε μου αρέσει να βλέπω την ταινία, μέσα από την οθόνη του σινεμα, και να βλέπω τις σκιές αυτών που ήρθαν αργοπορημένοι, να διαγράφονται στο πανό...

Συγγνώμη, αλλά δεν παλεύεται, είναι έλεος... Καλύτερα να ενοικιάζονται οι ταινίες... Σε αυτές τις περιπτώσεις.
δεν μου εχει τυχει ποτε αυτο που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
δεν μου εχει τυχει ποτε αυτο που λες.


Ναι, επειδή μου έχει τύχει, γι'αυτό στο λέω...
Δεν έχω πετύχει ούτε μία ταινία, που έχω κατεβάσει με αυτόν τον τρόπο, που να μην είναι μέσα από σινεμά, μαγνητοσκοπημένη... Επιπλέον, εκτός αό τις σκιές, ακούγονται τα γέλια των ανθρώπων που παρακολουθούν τις ταινίες, τα κρουτς κρουτς, όταν τρώνε, και η ταινία φαίνεται σαν να είναι από τη δεκαετία του '60...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αν κατεβάζεις ταινίες που δεν έχουν βγει καν σε DVD λογικό είναι να έχει γίνει η λήψη μέσα από τον κινηματογράφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Αν κατεβάζεις ταινίες που δεν έχουν βγει καν σε DVD λογικό είναι να έχει γίνει η λήψη μέσα από τον κινηματογράφο.

μεγα σφαλμα
υπαρχουν περιπτωσεις που σε καποιες χωρες δεν προβαλεται η ταινια αλλα βγαινει μονο σε dvd
κυκλοφορουν dvd-screener και r5-rips πολυ πριν βγει η ταινια η σε συντομο χρονικο διαστημα μετα τη πρεμιερα
για ποιοτητες dvd-rip και bd-rip πρεπει να περιμενεις κανα διμηνο μετα τη προβολη της ταινιας
στα torrent-sites(trackers) κυκλοφορουν ολες η ποιοτητες και κανοντας υπομονη και ψαξεις λιγο βρισκεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ψηλά στον ουρανό με υπότιτλους στην πρεμιέρα κι αύριο θα τη δω και μεταγλωττισμένη.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.Aυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι ότι ήταν συνάμα αστεία και μελαγχολική.

Χα,σε πρόλαβα,παλιοχού.:P

Δε ζηλεύω. :P Ακόμα πονάει το στομάχι μου απ' το γέλιο.
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η. Σήμερα θα τη δούμε και μεταγλωττισμένη. :D

Yeap, γουσταρετε και οι 2 την περιπετεια, μονο που εκεινος καταφερε να την ζησει.:P
Ειμαρμενη ζηλευω ρε.:(

Λουκ, βρίζε μάταια, εγώ θα πάω τη δω για δεύτερη φορά σήμερα, και 'συ θα 'χεις τον Djimmako να σου μιλάει περί βυζομπάλων. :P

Μη ζηλεύεις,θα βιντεοσκοπήσω αύριο το αγαπημένο μου μέρος (κρυφά) και θα το ανεβάσω:)

Κρυφά; Για να σε δω... :who: Α, μην ξεχάσεις, υποσχέθηκες στη γιορτή μου (πιστεύω θα 'χει προλάβει να βγει σε ΒΙ-ΝΤΙ-ΝΤΙ) να μου την πάρεις. Και την μεταγλωττισμένη, και την κανονική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι, επειδή μου έχει τύχει, γι'αυτό στο λέω...
Δεν έχω πετύχει ούτε μία ταινία, που έχω κατεβάσει με αυτόν τον τρόπο, που να μην είναι μέσα από σινεμά, μαγνητοσκοπημένη... Επιπλέον, εκτός αό τις σκιές, ακούγονται τα γέλια των ανθρώπων που παρακολουθούν τις ταινίες, τα κρουτς κρουτς, όταν τρώνε, και η ταινία φαίνεται σαν να είναι από τη δεκαετία του '60...

Καλα τωρα υπερβαλλεις. Σιγα μην ακουγες και την κλανια του πισω:P
Δεν λεω ειναι οντως κουραστικη, αν η ποιοτητα ειναι χαλια αλλα βλεπεται για μενα. Σπανια νοικιαζω ταινιες και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ 4

Το είδα σε 3D edition... Όσο αναφορά το 3D ήταν συναρπαστικό. Αν π.χ. πεταγόταν μια βίδα στ ταινία νόμιζες πως θα 'ρθει κατ'ευθείαν πάνω σου!
Για το περιεχόμενο τς ταινίας καλό ήταν αλλά έχω δει και καλυτερες...για να 'μαι ειλικρινής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πηγαν κατι φιλες μου χτες και το ειδαν. Μου ειπαν τα χειροτερα. Οτι λεει δεν ειχε καν σεναριο, μονο θανατους. Το 3 ηταν πολυ καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top