Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ακαταμάχητη Αφροδίτη με τον Γούντι Άλεν.
Καταπληκτική :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Doubt Με τη Streep.. Υπεροχο.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ακαταμάχητη Αφροδίτη με τον Γούντι Άλεν.
Καταπληκτική :no1:

Χμ, λες αυτη με το παιδι που υιοθετησε με τη γυναικα του και τελικα βρηκε την πορνη που το γεννησε κλπ ε; Πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Coraline,TWILIGHT!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
To Iglorius Basterds. H άποψη μου είναι ότι αν εξερέσεις τα τελευταία 15 λεπτά περίπου το υπόλοιπο ήταν μια πατάτα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
προχθες στο σπιτι ειδα το slumdog millionaire...υπεροχη ταινια..καταπληκτικη σκηνοθεσια...γενικα πολλες βλεπω..και στο σινεμα η τελευταια πρεπει να ηταν μια ξεκαρφωτη μμμ ¨΄παντα μονοσ"'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
χτες ειδα τη "τελευταια κληση" με φιλους στο dvd.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Coraline,TWILIGHT!!!!!!!!!
Αυτη τι λεει; Ελεγα θα τη δω, δε θα τη χασω με τιποτα.., και στο τελος μου ξεφυγε μεσ' απ' τα χερια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το Coraline,μου άρεσε αρκετά.Βασικά,με είχαν τραβήξει με το ζόρι για να τη δω και ήμουν λίγο προκατειλημμένη,αλλά τελικά ήταν πολύ καλή.Βέβαια,δε συγκρίνεται με τη Νεκρή νύφη του Burton,αλλά εντάξει. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Το Coraline,μου άρεσε αρκετά.Βασικά,με είχαν τραβήξει με το ζόρι για να τη δω και ήμουν λίγο προκατειλημμένη,αλλά τελικά ήταν πολύ καλή.Βέβαια,δε συγκρίνεται με τη Νεκρή νύφη του Burton,αλλά εντάξει. :xixi:
Υπαρχουν καποιες διαχρονικες αξιες που δεν αλλαζουν..

Το περσεπολις το χει δει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το Coraline,μου άρεσε αρκετά.Βασικά,με είχαν τραβήξει με το ζόρι για να τη δω και ήμουν λίγο προκατειλημμένη,αλλά τελικά ήταν πολύ καλή.Βέβαια,δε συγκρίνεται με τη Νεκρή νύφη του Burton,αλλά εντάξει. :xixi:


Το βιβλίο πάντως, ήταν καλό... Δε θα το χαρακτήριζα απόλυτα παιδικό... Ήταν κάπου στο μεταίχμιο... Και ούτε πολύ τρομαχτικό, εν αντιθέσει με ότι έγραφε στο οπισθόφυλλο...Από γραφικά τι έλεγε κλπ?


----------
Milk με Sean Penn, James Franco... Απλά τρομερή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Το gamer!
Φοβερη ταινια!Πολυ μπαμ μπουμ και καθηλωτικη πλοκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να δω το "Ψηλά στον Ουρανό". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να δω το "Ψηλά στον Ουρανό". :D

Α, κι εγω θελω να την δω.:D
Την λατρεψα απο τα τρεηλερ που εβαζαν πριν τις ταινιες στον κινηματογραφο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, εμένα ο χοντρούλης είναι το alter ego μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το βιβλίο πάντως, ήταν καλό... Δε θα το χαρακτήριζα απόλυτα παιδικό... Ήταν κάπου στο μεταίχμιο... Και ούτε πολύ τρομαχτικό, εν αντιθέσει με ότι έγραφε στο οπισθόφυλλο...Από γραφικά τι έλεγε κλπ?


----------
Milk με Sean Penn, James Franco... Απλά τρομερή...



Πολύ καλή από γραφικά...Ούτε εγώ θα τη χαρακτήριζα απόλυτα παιδική.Κλασικός Μπάρτον.
*Το Μilk μου άρεσε κι εμένα απίστευτα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Χθες ειδα το Ice Age 3...Πολυ ωραιο ηταν:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anni96

Νεοφερμένος

Η anni96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
επιθυμιες στο παρα 5.
φοβερηη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ψηλά στον ουρανό με υπότιτλους στην πρεμιέρα κι αύριο θα τη δω και μεταγλωττισμένη.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.Aυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι ότι ήταν συνάμα αστεία και μελαγχολική.

Χα,σε πρόλαβα,παλιοχού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναι, εμένα ο χοντρούλης είναι το alter ego μου.

Yeap, γουσταρετε και οι 2 την περιπετεια, μονο που εκεινος καταφερε να την ζησει.:P
Ειμαρμενη ζηλευω ρε.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top