Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
shopaholic η οπως αλλιως λεγεται...σπιτι την ειδα με ποπκορν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Dead Man on Campus.Έλεγε αρκετά.Σε λίγο θα (ξανα)δώ και το jeepers creepers στην tv. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
το harry potter,αλλά δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα!!το περίμενα καλύτερο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
το harry potter,αλλά δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα!!το περίμενα καλύτερο!!:P
Κι εγώ τον hp είδα τελευταία φορά αλλά μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εγώ όταν είδα το HP περίμενα κάτι καλύτερο αλλά εντάξει δεν μπορώ να πω πως ήταν και κακό. :P



Τελευταία ταινία που είδα; Το American Pie 6 ( το είδα δεύτερη φορά επειδή δεν είχα δει τα πρώτα 20 λεπτά την πρώτη ) :P


Σήμερα θα δω το crank 2. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
spirited away... καλη ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στο DVD είδα το άρωμα που δεν τ τελείωσα κιόλας βαρετό και σινεμά είδα το Σάββατο η γυναίκα του ταξιδευτή τώρα βγήκε τέλεια ταινία μην την χάσετε... ...............:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
το αρωμα...? [Perfume: The Story of a Murderer (?)]απο τις αγαπημενες μου ταινιες... πολυ καλο...

btw τωρα που το θυμηθηκα εχθες ειδα κ μια ταινια μικρου μηκους... Stay with me tonight... μ αρεσε αρκετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το death at a funeral

είχε πολύ γέλιο παρόλο που ήταν αγγλική μαύρη κωμωδία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
καλο ηταν μωρε εγω δε θα τ επιασα και δεν το ειδα μεχρι το τελος βλακεια μ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Το death at a funeral

είχε πολύ γέλιο παρόλο που ήταν αγγλική μαύρη κωμωδία:)

:no1::no1::no1::no1:Niceeeeee!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
πολυ μετριο


Εγω παντως το The Gamer το βρηκα εξαιρετικο..
Εκει που περιμενα μια ψιλοχαζη αμερικανια, ειχε κατι ακυρες σουρεαλιες μεσα και το ολο σκηνικο δεν μου φαινεται περιεργο αν συμβει στο μελλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
το αρωμα...? [Perfume: The Story of a Murderer (?)]απο τις αγαπημενες μου ταινιες... πολυ καλο...

btw τωρα που το θυμηθηκα εχθες ειδα κ μια ταινια μικρου μηκους... Stay with me tonight... μ αρεσε αρκετα...


Σε σχέση με το βιβλίο, καμία απολύτως σχέση... Με ξενέρωσαν απίστευτα στην ταινία, αφενός γιατί παρέλειψαν σημαντικά πράγματα, και αφετέρου δεν απεικονιζόταν σε όλο της το μεγαλείο η άρρωστη προσωπικότητα και οι σκέψεις του πρωταγωνιστή...
Την περίμενα πιο σκληρή... Είχε μια δόση "τρυφερότητας" που το βιβλίο σίγουρα δεν είχε...

Τελευταία ταινία που είδα...
"Tropic Thunder" με Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey jr...
Με απογοήτευσε ο κύριος Stiller... Τον είχα συνηθίσει να προσφέρει καλύτερα πράγματα... Μου θύμισε λίγο από Zoolander το ύφος του στην ταινία αυτή... Πλήθος διασήμων, και νόημα μηδέν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Coraline, Underworld 3, The Pink Panther 2, Lost in Translation, Wild Hogs, A Clockwork Orange..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Coraline, Underworld 3, The Pink Panther 2, Lost in Translation, Wild Hogs, A Clockwork Orange..


Α! Coraline! Έχω διαβάσει το βιβλίο... Πώς σου φάνηκε η ταινία...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
''Το Αυτο''
Πολυ μου αρεσε. Σημερα θα δω και το 2ο μερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Το death at a funeral
Πολύ ωραίο... σε κάποιες σκηνές είχα λιώσει στο γελιο!
το τελευταιο που είδα ήταν ένα με η επαφή με τη Τζοντι Φόστερ...μπερδεμένο εργάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Inglourious Basterds

Magnifique.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Drag me to hell,ψιλοψευτιά ήταν κατά την γνώμη μου πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top