Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
hungover...τα σπασε...απλά τέλειο!@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω ειδα το αποκαλυπτω,μια απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει!!!!!!



ρε παιδια για προτεινετε καμια καλλη ταινια δρασης/μυστηριου/περιπετειας!!!!!!

πλιζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Hangover ειδα και στο 25λεπτο μου ρθε να το κλεισω και να βγω εξω γιατι βαρεθηκα την ζωη μου.
Δεν αντεξα να την δω ολη.
Απαισια ταινια με υποτυπωδες sense of humor.
1,5/5 με πολυ επιείκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Άδοξοι Μπάσταρδη,στο θέρινο "Θησείον".Καταπλητική ατμόσφαιρα με το φεγγάρι να ανεβαίνει από τις φυλλωσιές καθώς ο Μπραντ Πιττ προσπαθούσε να γίνει αστείος.(3-4 φορές τα κατάφερε.)
-----------------------------------------
Άδοξοι Μπάσταρδη. Στο Θησείο. :)
Μη χάσεις.Εγώ ήθελα να το πω πρωτήηηηηηηηηηηηηη:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Άδοξοι Μπάσταρδη,στο θέρινο "Θησείον".Καταπλητική ατμόσφαιρα με το φεγγάρι να ανεβαίνει από τις φυλλωσιές καθώς ο Μπραντ Πιττ προσπαθούσε να γίνει αστείος.(3-4 φορές τα κατάφερε.)

Πως σου φανηκε η σκηνοθεσια αλα Ταραντινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Α δε μπορώ να διακρίνω αν έφταιγε η σκηνοθεσία ή το σενάριο που σε κάποιες σκηνές(βλ.εκεί που έπαιρναν τα σκαλπ)δεν κοιτούσα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω θεωρω πως ειναι λιγο υπερβολικος σε καποια πραγματα ο Ταραντινο.
Αν θα την δω θα την δω μονο για το Ταραντικο.
Ο Πιτ δεν με συγκινει καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
harry potter 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ειδα το eden lake.....τελειο thriller με συγκινητικο τελος.....οσοι βλεπουν σας το προτινω:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Γκίνες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Harry Potter. Εεε.. Αν σας πω ότι κάποια στιγμή έφυγα στα μέσα της ταινίας; :P
Αλλά επέστρεψα, εντάξει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
District 9,πολύ καλή ταινία κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
the soloist
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Harry Potter. Εεε.. Αν σας πω ότι κάποια στιγμή έφυγα στα μέσα της ταινίας; :P
Αλλά επέστρεψα, εντάξει. :P

Γιατί έφυγες;:PΒαρέθηκες ή κάτι άλλο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχει δει κανείς το gamer να πει γνώμη;

p.s. Εγώ τον πιτ στο inglourious basterds τον βρήκα εξαιρετικό. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
το litlle black book
βλακιούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Kαι γω θεωρω πως ειναι λιγο υπερβολικος σε καποια πραγματα ο Ταραντινο.
Αν θα την δω θα την δω μονο για το Ταραντικο.
Ο Πιτ δεν με συγκινει καθολου.
Ο Ταραντινο ειναι πανεξυπνος,ο Μπραντ Πιτ ηταν γαματος στην ταινια,ο γερμανος αξιωματικος ο καλυτερος απο ολους,η ταινια κορυφαια*μετα το τιτανομεγιστο pulp fiction η καλυτερη του)...ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
εγω ειδα το αποκαλυπτω,μια απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει!!!!!!



ρε παιδια για προτεινετε καμια καλλη ταινια δρασης/μυστηριου/περιπετειας!!!!!!

πλιζζζζζζζζζζζζζζζζ
Εχεις δει το le pacte des loups, με τη belluci και τον.. φιου δε θυμαμαι το ονομα του αντρα της, ειναι αυτος που παιζει στο public enemy no 1.
Ειναι ολα αυτα που περιγραφεις συν λιγο απο θριλερ.. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
p.s. Εγώ τον πιτ στο inglourious basterds τον βρήκα εξαιρετικό. :who:

Και 'μένα μ' άρεσε. Γενικότερα η ταινία ήταν πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top