Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Ε, όχι και χιούμορ 0. Απλά, είχε καμένο χιούμορ.

τότε μάλλον εμένα μου αρέσει άλλου είδους χιούμορ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι. Δεν είναι κακό. Κανείς δεν είναι τέλειος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
τότε μάλλον εμένα μου αρέσει άλλου είδους χιούμορ:P

Kι εμένα.:P
Η συγκεκριμένη ταινία δε μου άρεσε καθόλου.:PΕπιεικώς απαράδεκτη.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν είναι καλό να 'στε σεμνότυφες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Δεν είναι καλό να 'στε σεμνότυφες. :P

Λες;:PΚαλά,θα το κοιτάξω.:P

Δεν ξέρω,αλλά δε μου άρεσε.Γενικά,θεωρώ ότι δεν είχε καμία σκηνή που να "βγάζει" χιούμορ.Άσε,που σα σενάριο,δεν έλεγε και πολλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Λες;:PΚαλά,θα το κοιτάξω.:P

Δεν ξέρω,αλλά δε μου άρεσε.Γενικά,θεωρώ ότι δεν είχε καμία σκηνή που να "βγάζει" χιούμορ.Άσε,που σα σενάριο,δεν έλεγε και πολλά.:P


βασικά το σενάριο δν έλεγε τίποτα:P
αυτό το είδος χιούμορ πιστεύω αρέσει πιο πολυ στους άντρες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Kι εμένα.:P
Η συγκεκριμένη ταινία δε μου άρεσε καθόλου.:PΕπιεικώς απαράδεκτη.:P:P:P
Εσυ εισαι απαραδεκτη :P
Η ταινια ηταν πολυ αστεια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
βασικά το σενάριο δν έλεγε τίποτα:P
αυτό το είδος χιούμορ πιστεύω αρέσει πιο πολυ στους άντρες:D

Τίποτα δεν έλεγε,απλά είπα να το πω ευγενικά.:P
Μάλλον.Τέτοια ανωριμότητα...:P(Αστειεύομαι,βεβαίως βεβαίως.:P)

Εσυ εισαι απαραδεκτη :P
Η ταινια ηταν πολυ αστεια:xixi:

Εγώ είμαι απαράδεκτη;:PΛάθος.:PΑπλά,εσύ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις το αστείο από το γελοίο.:xixi:

:P:P:P

(Γούστα είναι αυτά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω στο μονο μερος της ταινιας που ξενερωσα παντως ηταν οταν εγινε η αναταλλαγη για τον 'μελλοντα γαμπρο'.Ημουν σιγουρος απο πριν οτι δεν θαναι αυτος κατω απο τη σακουλα.:P

Καφριλα φορεβερ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ είμαι απαράδεκτη;:PΛάθος.:PΑπλά,εσύ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις το αστείο από το γελοίο.:xixi:

:P:P:P

(Γούστα είναι αυτά...)
Mπα εσυ εχεις το αδικο οι περισσοτεροι καταξιωμενοι κριτικοι κινηματογραφου βαθμολογησαν πολυ θετικα την ταινια
:dance: Σε βουλωσα , σε βουλωσα :dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Το hangover μου εχουν πει αρεσε πολυ. Πειτε λιγο πλοκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
H πρωτη φορα τηs Λολαs με τον καντηλαναφτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Mπα εσυ εχεις το αδικο οι περισσοτεροι καταξιωμενοι κριτικοι κινηματογραφου βαθμολογησαν πολυ θετικα την ταινια
:dance: Σε βουλωσα , σε βουλωσα :dance:

Ήταν άντρες;:PΑν ναι,δεν πιάνονται.:PΑποδείξεις έχεις;:xixi:
Επίσης,προκειμένου να δουν την ταινία όλο και περισσότερα άτομα και να "κινηθεί" το χρήμα,φύσικό είναι να είχε θετικά σχόλια.
Επιπλέον,δεν μπορείς να κρίνεις από συγκεκριμένα άτομα με συγκεκριμένα γούστα,αφού ο καθένας έχει διαφορετικό γούστο,διαφορετική αίσθηση του χιούμορ,διαφορετικές αντιλήψεις μπλα μπλα.:P
Ακόμα,οι περισσότεροι γνωστοί μου που είδαν την ταινία είπαν ότι τους άρεσε.Ε,εγώ δεν έχω την ίδια άποψη με τη "μάζα".
Αυτά.:P


(Νιανιανιανια.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Το hangover μου εχουν πει αρεσε πολυ. Πειτε λιγο πλοκη.

•Περίληψη


Ο σκηνοθέτης του “Old School”, υπογράφει μια ακόμα κωμωδία, αυτή τη φορά για ένα εργένικο πάρτι που θα πάει κατά διαόλου. Δύο ημέρες πριν τον γάμο του, ο Νταγκ και οι τρεις κολλητοί του πηγαίνουν στο Λας Βέγκας για μια νύχτα ξεφαντώματος που θα τους μείνει αξέχαστη. Όταν όμως, οι τρεις κολλητοί του γαμπρού ξυπνούν την επομένη με φρικτό πονοκέφαλο, δεν μπορούν να θυμηθούν τίποτα από την προηγούμενη νύχτα. Η πολυτελής σουίτα τους θυμίζει βομβαρδισμένο τοπίο και ο γαμπρός είναι άφαντος. Μην έχοντας ιδέα για το τι μπορεί να έχει συμβεί και με τον χρόνο να λιγοστεύει, οι τρεις φίλοι πρέπει να προσπαθήσουν να θυμηθούν όλες τις εσφαλμένες αποφάσεις που πήραν το προηγούμενο βράδυ, να τις ακολουθήσουν και να προλάβουν να επιστρέψουν έγκαιρα στο Λος Άντζελες με τον Νταγκ. Όσα περισσότερα όμως θυμούνται, τόσο περισσότερο συνειδητοποιούν πόσο άσχημα έχουν μπλέξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Το hangover μου εχουν πει αρεσε πολυ. Πειτε λιγο πλοκη.

"Δύο ημέρες πριν τον γάμο του, ο Νταγκ και οι τρεις κολλητοί του πηγαίνουν στο Λας Βέγκας για μια νύχτα ξεφαντώματος που θα τους μείνει αξέχαστη. Όταν όμως, οι τρεις κολλητοί του γαμπρού ξυπνούν την επομένη με φρικτό πονοκέφαλο, δεν μπορούν να θυμηθούν τίποτα από την προηγούμενη νύχτα. Η πολυτελής σουίτα τους θυμίζει βομβαρδισμένο τοπίο και ο γαμπρός είναι άφαντος. Μην έχοντας ιδέα για το τι μπορεί να έχει συμβεί και με τον χρόνο να λιγοστεύει, οι τρεις φίλοι πρέπει να προσπαθήσουν να θυμηθούν όλες τις εσφαλμένες αποφάσεις που πήραν το προηγούμενο βράδυ, να τις ακολουθήσουν και να προλάβουν να επιστρέψουν έγκαιρα στο Λος Άντζελες με τον Νταγκ. Όσα περισσότερα όμως θυμούνται, τόσο περισσότερο συνειδητοποιούν πόσο άσχημα έχουν μπλέξει."

:P

Υ.Γ.Με πρόλαβε ο Γιάννης.: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Oh, classic american moviez.
Ειναι εθισμος ομως οι ατιμες. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ήταν άντρες;:PΑν ναι,δεν πιάνονται.:PΑποδείξεις έχεις;:xixi:
Επίσης,προκειμένου να δουν την ταινία όλο και περισσότερα άτομα και να "κινηθεί" το χρήμα,φύσικό είναι να είχε θετικά σχόλια.
Επιπλέον,δεν μπορείς να κρίνεις από συγκεκριμένα άτομα με συγκεκριμένα γούστα,αφού ο καθένας έχει διαφορετικό γούστο,διαφορετική αίσθηση του χιούμορ,διαφορετικές αντιλήψεις μπλα μπλα.:P
Ακόμα,οι περισσότεροι γνωστοί μου που είδαν την ταινία είπαν ότι τους άρεσε.Ε,εγώ δεν έχω την ίδια άποψη με τη "μάζα".
Αυτά.:P


(Νιανιανιανια.:P)
Και ανδρες και γυναικες.
Δεν εχεις ιδεα κοριτσακι μου πως λειτουργει η κινηματογραφικη βιομηχανια , στα καλοκαιρινα μπλοκμπαστερ ειναι συνηθες φαινομενο μια ταινια να εχει βγαλει πολλα εκατομμυρια με τις χειροτερες κριτικες , γι αυτο και τα αμερικανικα στουντιο μειωνουνε σιγα σιγα τις προβολες στους κριτικους κινηματογραφου , διοτι δεν τους θεωρουν πλεον απαραιτητους.
Το πλεον καλυτερο σαιτ που πηγαινουν οι καλυτερες κριτικες ειναι το rotten tomatoes εκει στελνει μεχρι και ο πασιγνωστος roger ebert και η ταινια εχει 78%.
Εσυ παντως εχεις χαλια αντιληψη , γούστο,αίσθηση του χιούμορ και μπλα μπλα μπλα :P

Κοριτσακι μου :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Και ανδρες και γυναικες.
Δεν εχεις ιδεα κοριτσακι μου πως λειτουργει η κινηματογραφικη βιομηχανια , στα καλοκαιρινα μπλοκμπαστερ ειναι συνηθες φαινομενο μια ταινια να εχει βγαλει πολλα εκατομμυρια με τις χειροτερες κριτικες , γι αυτο και τα αμερικανικα στουντιο μειωνουνε σιγα σιγα τις προβολες στους κριτικους κινηματογραφου , διοτι δεν τους θεωρουν πλεον απαραιτητους.
Το πλεον καλυτερο σαιτ που πηγαινουν οι καλυτερες κριτικες ειναι το rotten tomatoes εκει στελνει μεχρι και ο πασιγνωστος roger ebert και η ταινια εχει 78%.
Εσυ παντως εχεις χαλια αντιληψη , γούστο,αίσθηση του χιούμορ και μπλα μπλα μπλα :P

Κοριτσακι μου :cool:

Kαταρχάς,μη με λες κοριτσάκι σου,γιατί δεν είμαι.:PΕπίσης,μπορεί να μην έχω ιδέα για το πως λειτουργεί η κινηματογραφική βιομηχανία όπως λες,αλλά εμένα προσωπικά δε μου άρεσε,κι ας έχει "αντλήσει" τις καλύτερες κριτικές η συγκεκριμένη ταινία.Αυτό δεν αλλάζει κάτι.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,αλλά δεν μπορείς εσύ να κρίνεις το γούστο,τις αντιλήψεις και την αίσθηση του χιούμο που έχω.:P

Και μη με ξαναπείς κοριτσάκι σου.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Kαταρχάς,μη με λες κοριτσάκι σου,γιατί δεν είμαι.:PΕπίσης,μπορεί να μην έχω ιδέα για το πως λειτουργεί η κινηματογραφική βιομηχανία όπως λες,αλλά εμένα προσωπικά δε μου άρεσε,κι ας έχει "αντλήσει" τις καλύτερες κριτικές η συγκεκριμένη ταινία.Αυτό δεν αλλάζει κάτι.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,αλλά δεν μπορείς εσύ να κρίνεις το γούστο,τις αντιλήψεις και την αίσθηση του χιούμο που έχω.:P

Και μη με ξαναπείς κοριτσάκι σου.:P:P:P
:hmm:χμμ δεν νομιζω εισαι αρκετα ωριμη να κρινεις τι σου λεω ,οποτε το κοριτσακι μου μενει :P
Βεβαιως και μπορω να σε κρινω :cool:

Τι ωραια που τα λεω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Πριν απο λιγο ειδα το "Death at a funeral" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top