Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
perfume:the story of a murderer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:wow: Εχει βγει σε ταινια;;;;;;
Εχω διαβασει το βιβλιο!!! Καλα εννοειται θα την δω!
Καλη ηταν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
perfume:the story of a murderer

Πώς σου φάνηκε;Εγώ πάντως όταν την είδα,είχα πάθει σοκ.Ο πρωταγωνιστής,με αυτό το ρόλο που είχε κι έτσι όπως έπαιζε,μου είχε σπάσει τα νεύρα.:P
Είναι μια ταινία "ανατριχιαστική" οφείλω να ομολογήσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tο Τhe Proposal μου αφησε μετριες εντυπωσεις.
Δεν ελεγε και παρα πολλα αλλα περνουσε ευχαριστα η ωρα.
2,5 αστερακια απο μενα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καταρα. Καλη ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το death race!!Μιλάμε είναι και γ@μΟ τις ταινίες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Bride Wars...Μετριο σεναριο, αλλα τουλαχιστον η ταινια εχει γρηγορο ρυθμο και δε βαριεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πώς σου φάνηκε;Εγώ πάντως όταν την είδα,είχα πάθει σοκ.Ο πρωταγωνιστής,με αυτό το ρόλο που είχε κι έτσι όπως έπαιζε,μου είχε σπάσει τα νεύρα.:P
Είναι μια ταινία "ανατριχιαστική" οφείλω να ομολογήσω.:P
πραγματικα η ταινια μου αρεσε πολυ.Πιστευω οτι ο πρωταγωνιστης εδωσε μια πολυ καλη ερμηνεια και πετυχε αυτο που επρεπε,να μη γινει συμπαθης.Επισης η τελευταια σκηνη της ταινιας ηταν ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ με ολη τη σημασια της λεξης.
-----------------------------------------
:wow: Εχει βγει σε ταινια;;;;;;
Εχω διαβασει το βιβλιο!!! Καλα εννοειται θα την δω!
Καλη ηταν;;
Αρκετα καλη ναι...δες την!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
harry potter and the half blood prince
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
πραγματικα η ταινια μου αρεσε πολυ.Πιστευω οτι ο πρωταγωνιστης εδωσε μια πολυ καλη ερμηνεια και πετυχε αυτο που επρεπε,να μη γινει συμπαθης.Επισης η τελευταια σκηνη της ταινιας ηταν ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ με ολη τη σημασια της λεξης.

Nαι,καλή ήταν η ταινία,δεν αντιλέγω.Απλά όπως είπα ο πρωταγωνιστής μου έσπασε τα νεύρα με αυτά που έκανε στις κοπέλες.Εντάξει,ήταν ο ρόλος τέτοιος και τον υποστήριξε πολύ καλά.Πάντως,δεν έχω διαβάσει το βιβλίο,αλλά σαν ταινία είναι συγκλονιστική,ανατριχιαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Σου αρεσε πιστευω εεε;

καλή ήταν..δεν τρελά9ηκα..πολύ μελό το είχαν κάνει..άσε που δεν έδειξαν την μάχη του χογκουαρτς στο τέλος..
τα βιβλία είναι πολύ πολύ καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
harry potter and the half blood prince
χαλια αν δεν ειχα διαβασει το βιβλιο δεν θα καταλαβαινα τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
καλή ήταν..δεν τρελά9ηκα..πολύ μελό το είχαν κάνει..άσε που δεν έδειξαν την μάχη του χογκουαρτς στο τέλος..
τα βιβλία είναι πολύ πολύ καλύτερα..
+1 συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
γενικά όλες οι ταινίες του harry potter είναι κατώτερες απο τα βιβλία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
The hangover.
Ωραιο ήταν.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
χτες ειδα και το harry potter 6/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ιου,αηδία:sick::P
πλοκή 0,χιούμορ 0
Ε καλα δεν ειναι και η ταινιαρα.Εμενα μου αρεσε παντως το ολο στορι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ε, όχι και χιούμορ 0. Απλά, είχε καμένο χιούμορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top