Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
88 Λεπτα..Απλα κορυφαια:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Licence to wed ...Εχασα 88 λεπτα απο τη ζωη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ενα ελληνικο, το μπανγκ-μπανγκ. Αισχος ηταν. Μονο ο παππους(Βουρτσας)αξιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Inglorious Basterds,αρκετά καλό ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω η επόμενη ταινια που θα δω μάλλον θα ναι το νέο Harry Potter και αρκετη υπομονή έκανα.

Σημερα για refresh ειδα το Harry Potter 5...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν είναι όντως έτσι μεταφρασμένο, υποθέτω οτι ήθελαν να διατηρήσουν το γεγονός οτι και το "basterds" στον αυθεντικό τίτλο είναι γραμμένο λάθος.

Είπαν ότι ο αγγλικός τίτλος αναφέρεται περισσότερο στην κάπως - προφορά (Inglourious basterds), ενώ ο ελληνικός τίτλος έχει καθαρά ορθογραφικά λάθη.

(δηλαδή πάλι με ανακρίβειες μεταφράσαμε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε καλά δεν περίμενα και κατι καλύτερο απο την Village Films...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elle :)

Νεοφερμένος

Η ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λοιπόν η τελευταία ταινία που είδα και μου άρεσε πάρα πολύ ήταν
"Το ονομά μου είναι Σαμ "
^ καταπληκτική και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πριν λίγο είδα το night train. Μου άρεσαι αρκετά αν και λόγο μονότονη (όλα γίνονται μέσα σε ένα τραίνο). Ηταν ωραία όμως........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
η τελευταία ταινία που είδα είναι το "ψωνίζω άρα υπάρχω"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ι am Sam.Ωραία ταινία!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Την εποχη των παγετωνων το 3
Πολυ γελιο με τα δεινοσαυρακια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
η τελευταία ταινία που είδα είναι το "ψωνίζω άρα υπάρχω"....

Σου αρεσε?? Εγω ειδα 10 λεπτα και το σταματησα....:down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Friday the 13th.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μισω την μερα του Αγιου Βαλεντινου.
Βασικα για αδοξοι μπασταρδη πηγαιναμε, αλλα δεν μας αφησανε λεει επειδη ηταν για ανω των 17.-.-'
Αγκρ.-.-'
Ε σκατα πεισμωσα, λεω σημερα ΜΩΡΗ θα δω ταινια.
Σε σινεμα.
Ε πηγαμε, την ειδαμε, απογοητευτηκαμε.-.-'
Ντακσει ορισμενα σημεια εβγαζαν γελιο, αλλα κατα τ' αλλα μου φανηκε μια τελειως φθηνη ταινιουλα.
Ασε που μου την εσπασε η λογικη της αλλης.
Πεντε ραντεβου λεει, και οταν περασει ο ερωτας αυτο ηταν ολο, ουστ, χωρις δεσμευσεις.-.-'
Απογοητευσηηηη.-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ποιο από τα 9-10?

Θέλω να το δω κι εγώ αυτό.

Ποιό από τα 9-10;Τι εννοείς;:P
Αυτή που βγήκε φέτος είδα.

Κοίτα,ωραία είναι.Μου άρεσε.Απλά,σε κάποιες στιγμές,έμενα αυτό που λέμε κάγκελο.:P:P:P
-----------------------------------------
Μισω την μερα του Αγιου Βαλεντινου.
Βασικα για αδοξοι μπασταρδη πηγαιναμε, αλλα δεν μας αφησανε λεει επειδη ηταν για ανω των 17.-.-'
Αγκρ.-.-'
Ε σκατα πεισμωσα, λεω σημερα ΜΩΡΗ θα δω ταινια.
Σε σινεμα.
Ε πηγαμε, την ειδαμε, απογοητευτηκαμε.-.-'
Ντακσει ορισμενα σημεια εβγαζαν γελιο, αλλα κατα τ' αλλα μου φανηκε μια τελειως φθηνη ταινιουλα.
Ασε που μου την εσπασε η λογικη της αλλης.
Πεντε ραντεβου λεει, και οταν περασει ο ερωτας αυτο ηταν ολο, ουστ, χωρις δεσμευσεις.-.-'
Απογοητευσηηηη.-.-'

Ναι,αυτό όντως,ήταν κάπως.:PΑλλά σαν ταινία,βλεπόταν,δε μπορείς να πεις.:PΠερνούσε η ώρα.:P
Δε σας άφησαν στο "Αδοξοι μπάσταρδη";Τστσ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ι am Sam.Ωραία ταινία!!!:)

Πολύ κλάμα !
Οι τρείς αγαπημένες μου ταινίες (τις οποίες είδα εχθές για 2000000000η φορά ...)

To πράσινο μίλι :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uDybmxbKf4Y[/ame]

Φιλαδέλφεια :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cl4B9AU45P4[/ame]

I am Sam :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=EROTbDCr5ag[/ame]


:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Harry Potter 6, αυτή τη φορά στο σινεμά με φίλους. Εξακολουθούσε να είναι βαρετό. Μια φίλη μου κατέβηκε 4 σειρές παρακάτω για να ξαπλώσει, και ένας άλλος κοιμήθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top