Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
"The Forgotten" !!! Απο τις καλυτερες ταινιες αυτου του ειδους !!! :P

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=kEiqWaIKJ5Q"]You Tube[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
American Pie 5 μαζι με μια παρέα 6 ατόμων στο σπίτι μιας φιλης μου.
Τα κοριτσια και η μανα της φίλης μου ξέρασαν και φρίκιαξαν...
Γυναίκες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Inglourious Basterds....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τουλαχιστον ηταν καλό ή το Ταραντίνο τα κανε όλα κιμα και τα ισοπέδωσε όλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Τουλαχιστον ηταν καλό ή το Ταραντίνο τα κανε όλα κιμα και τα ισοπέδωσε όλα;
Εμενα μου αρεσε. Δεν ειχε τοσο αιμα και βια οσο το kill bill. Αλλα δεν ηταν και τοσο καλο οσο το Reservoir Dogs ή το Pulp Fiction. Ειχε καποιες πολυ ωραιες αστειες στιγμες (π.χ. ο Brad Pitt που μιλουσε ιταλικα με τεξανη προφορα:D). Το πρωτο μερος της ταινιας ειναι κυριως αφηγηματικο, δεν εχει πολυ δραση. Δραση ειχε το 2ο μερος της ταινιας, το οποιο ειναι και το καλυτερο και αυτο που ξεφευγει περισσοτερο απο την πραγματικοτητα. Παντως γενικα ειναι μια καλη ταινια, με καλες ερμηνειες (προσεξε τον ηθοποιο που παιζει τον Λαντα-δινει ρεστα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
(π.χ. ο Brad Pitt που μιλουσε ιταλικα με τεξανη προφορα:D).
Αχέχ, "Arrivederci" :lol:
Καλό ήταν. Έχω και μια αδυναμία στον Daniel Brühl εγώ, αν και δεν ήταν τόσο καλός σ'αυτήν όσο σε άλλες που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω παλι θα ηθελα να το δω αλλα θελω να τιμησω και το Harry Potter and the Half Blood Prince!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο........ Γιατί η ταινία είναι "Άδοξοι μπάσταρδη"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν είναι όντως έτσι μεταφρασμένο, υποθέτω οτι ήθελαν να διατηρήσουν το γεγονός οτι και το "basterds" στον αυθεντικό τίτλο είναι γραμμένο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μπορεί να 'ναι κι έτσι........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nα πω και μενα μου κίνησε την απορια γιατί έτσι ο τίτλος.
Γιατί ακόμα και στο εισιτήριο που πήγαν καποιοι φιλοι στο κινηματογραφο έτσι το έγραφε.
Παντως δεν περίμενω και πολλά απο την ταινια επειδη παίζει μόνο και μόνο ο Pitt.
Μην θυμίσω το "Καυτο Απορρητο" με τους Πιτ και Κλουνει που ηταν μια πατατα και μισή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Αχέχ, "Arrivederci" :lol:
Καλό ήταν. Έχω και μια αδυναμία στον Daniel Bruhl εγώ, αν και δεν ήταν τόσο καλός σ'αυτήν όσο σε άλλες που έχω δει.
Ω ναι!!! Daniel Bruhl:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο........ Γιατί η ταινία είναι "Άδοξοι μπάσταρδη"?

ΑδΩξοι ΜπασταρδΗ
Δεν ξερω για σας αλλα εμενα μου ερχεται να παρω ενα μαρκαδορο και να το διορθωσω :P
Μου κανει καπως που το βλεπω ανορθογραφο, αλλα ακολουθησαν το μοτιβο του ξενου τιτλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το Τerminator Salvation: Πολύ καλή ταινία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
πες τα ρε που θέλουν να βγάλουν τα terminator πατάτα, και τη σειρά που μια φορά από την σούπα το lost είναι 15 φορές καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Duplicity... Πολύ καλή.

----------------------------

Εμ, το βλέπεις καθόλου το lost ή έτσι απλά το λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Duplicity... Πολύ καλή.

----------------------------

Εμ, το βλέπεις καθόλου το lost ή έτσι απλά το λες?

έχω δει όλες τις σεζόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
έχω δει όλες τις σεζόν.


Και το θεωρείς σούπα?
Τέλοσπάντων, γούστα είναι αυτά... Εμένα δε μου αρέσουν οι ταινίες με cyborg και δε συμμαζεύεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Και το θεωρείς σούπα?
Τέλοσπάντων, γούστα είναι αυτά... Εμένα δε μου αρέσουν οι ταινίες με cyborg και δε συμμαζεύεται....

ενω σου αρέσουν οι σειρές με χρονομετατόπιση, φαντάσματα, καπνούς με νοημοσύνη, πεπρωμένο, μετακινούμενα νησιά, ανθρώπους που επιβιώνουν πολλαπλά αεροπορικά δυστυχήματα, και άλλα φαινόμενα (όπως εκείνο που ένας τύπος πάει την συνείδησή του 7 χρόνια πριν όταν ήταν στρατό) που ούτε καν η παγκόσμια επιστημονική φαντασία δεν έχει σκεφτει,
αλλά σε πειράζουν τα σάιμπορκ.
perfect sense.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ενω σου αρέσουν οι σειρές με χρονομετατόπιση, φαντάσματα, καπνούς με νοημοσύνη, πεπρωμένο, μετακινούμενα νησιά, ανθρώπους που επιβιώνουν πολλαπλά αεροπορικά δυστυχήματα, και άλλα φαινόμενα (όπως εκείνο που ένας τύπος πάει την συνείδησή του 7 χρόνια πριν όταν ήταν στρατό) που ούτε καν η παγκόσμια επιστημονική φαντασία δεν έχει σκεφτει,
αλλά σε πειράζουν τα σάιμπορκ.
perfect sense.


Τα σάιμποργκ φίλε μου, είναι ξεπερασμένα. Από το '80 δεν ήταν αυτή η ταινία με τον Άρνολντ?
Εδω μιλάμε για μεγάλα μυαλά. Πρωτοποριακά πράγματα... Ακριβώς, επειδή ούτε η παγκόσμια επιστημονική φαντασία δε μπορεί να τα σκεφτεί, γι'αυτό μου αρέσουν.
Μου την έδωσε λίγο, βέβαια που το γύρισαν σε επιστημονική φαντασία στην 4η σεζόν, αλλά η 5η με κάλυψε πλήρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top