Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
ο νονος και τα 3 μερη με τον αλ πατσινο.επισης ο ζωντανος θρυλος ηταν συγκλονιστικη ταινια.οσοι την εχετε δει,φανταστειτε να συνεβενε πραγματικα αυτο.δεν ειναι μακρια απο την πραγματικοτητα...:xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Inkheart.
Eντάξει,δε "λέει" και πολλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το κλαμα βγηκε απ' τον παραδεισο για 1000στη φορα γιατ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.:D
Χαχ, ηξερα απ' εξω τις ατακες, τα τραγουδια, αλλα και παλι εριξα τοοοοοσο γελιο.
Μου φτιαχνει το κεφι οποτε την βλεπω αυτη η ταινια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εμένα μου προκαλεί μια αηδία όποτε τη βλέπω αυτήν την ταινία.
Δεν ξέρω γιατί, ίσως ο τρόπος που προκαλεί το χιούμορ...
Τεσπα, μια φορά την είδα και από τότε ποτέ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
the prestage
αρκετα καλο...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εμένα μου προκαλεί μια αηδία όποτε τη βλέπω αυτήν την ταινία.
Δεν ξέρω γιατί, ίσως ο τρόπος που προκαλεί το χιούμορ...
Τεσπα, μια φορά την είδα και από τότε ποτέ...:D

Πας καλα?:P
Τι αηδια ρε?
Γαμει.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
χα ! Johny got his gun (ο Τζονυ πηρε το οπλο του) . Μια ταινια παραγωγης 1971, με πολλα αντιπολεμικα μυνηματα... χαρακτηριστηκε η πιο αντιπολεμικη ταινια της δεκαετιας του 70'. Ξερω πανπαλαια... αλλα τι να κανεις....
Για την ιστορια... ηταν η ταινια με την οποια "εντησαν" οι metallica το βιντεοκλιπ του τραγουδιου "one" και σαφεστατα επηραστηκαν απο αυτην την ταινια σε μεγαλο βαθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
The Wrestler
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • κολοκυθόπιτα.jpg
    κολοκυθόπιτα.jpg
    277.9 KB · Εμφανίσεις: 95

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χα ! Johny got his gun (ο Τζονυ πηρε το οπλο του) . Μια ταινια παραγωγης 1971, με πολλα αντιπολεμικα μυνηματα... χαρακτηριστηκε η πιο αντιπολεμικη ταινια της δεκαετιας του 70'. Ξερω πανπαλαια... αλλα τι να κανεις....
Για την ιστορια... ηταν η ταινια με την οποια "εντησαν" οι metallica το βιντεοκλιπ του τραγουδιου "one" και σαφεστατα επηραστηκαν απο αυτην την ταινια σε μεγαλο βαθμο...
καλη? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
το πρασινο μιλι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
:!::!::!:Άντεξες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
ναι....γιατι ??? εσυ οχι???? καλα εγω εχω προπονηθει και με θριλερ και δε με εντυπωσιαζαν και τοσο αυτα που εβλεπα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Δεν την έχω δει αλλά μου έχουν πει πως έχει πολλή βία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το πράσινο μίλι είναι υπερβολικά υπερεκτιμημένη ταινία imo.Το ίδιο και πολλές άλλες ταινίες του Stephen King οπως το The Shawshank Redemption πχ

OnTopic: Χθες το βραδυ είδα το Magnolia σε DVD.Αρκετά καλή ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σούλα Έλα Ξανά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Δεν την έχω δει αλλά μου έχουν πει πως έχει πολλή βία...
η αληθεια εθιναι οτι εχει....βασικα εγω καπως μου φανηκε η ηλεκτρικη καρεκλα στ δευτερο ατομο αλλα οκ....
-----------------------------------------
OnTopic: Χθες το βραδυ είδα το Magnolia σε DVD.Αρκετά καλή ταινία.
και εγω την εχω και θελω να τη δω...πως σου φανηκε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αρκετά καλή!Το μονο σπαστικό είναι ότι σε ταλαιπωρεί μια ώρα μέχρι να καταλάβεις ποιο ακριβώς είναι το νόημα της ταινίας.Αν δεν έχεις υπομονή δηλαδή θα την σταματήσεις στο μισάωρο.Γενικότερα πάντως αν σου αρέσουν τέτοιου είδους ταινίες(για να είδες το πράσινο μίλι λογικά σου αρέσουν) είναι από τις καλύτερες επιλογές. :no1:

OffTopic: Από την εφημερίδα "Το πρώτο θέμα" την έχεις και συ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Αρκετά καλή!Το μονο σπαστικό είναι ότι σε ταλαιπωρεί μια ώρα μέχρι να καταλάβεις ποιο ακριβώς είναι το νόημα της ταινίας.Αν δεν έχεις υπομονή δηλαδή θα την σταματήσεις στο μισάωρο.Γενικότερα πάντως αν σου αρέσουν τέτοιου είδους ταινίες(για να είδες το πράσινο μίλι λογικά σου αρέσουν) είναι από τις καλύτερες επιλογές. :no1:

OffTopic: Από την εφημερίδα "Το πρώτο θέμα" την έχεις και συ? :P
εχω υπομονη γενικοτερα αλλα σε ταινιες οχι και πολυ ειδικα αν πρεπει να δειξω υπομονη στην αρχη μεχρι να καταλαβω τι γινετε αλλα πιστευω οτι θα αντεξω να τη δω.......
ναι απο αυτην την εφημεριδα την εχω και εγω ....οπως και το πρασινο μιλι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Βruce Almighty.Καλό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top